5 způsobů, jak získat Bitcoiny zdarma

Zajímalo vás někdy, kde se dá přijít k Bitcoinům zadarmo? Pro mnohé z nás je Bitcoin jako jídlo v BIO oddělení. Chápeme, že je zdravější a lepší než normální jídlo, ale i tak nám přijde až moc drahé. S Bitcoinem navíc přichází i riziko, že se chytneme na špatnou nabídku, protože přesně nevíme, co děláme.

U Bitcoinu to naštěstí funguje tak, jako by před obchodem stál nějaký brigádník a rozdával vzorky zdarma. A taky jako by součástí každého obchodu byla knihovna, která vám řekne vše, co potřebujete o Bitcoinu vědět. Bohužel, jen některé z těchto knihoven mají opravdu cenné informace. Největší obchodníci by byli rádi, kdyby všichni najednou investovali do Bitcoinu své celoživotní úspory, ale to se asi nestane. Mnohem pravděpodobnější je, že se lidé k Bitcoinu dostanou proto, že musí, že je to zajímá nebo že jim někdo nabídne pár Bitcoinů do začátku zdarma.

Před tím, než se dostaneme k možnostem, jak si přijít na nějaké ty Bitcoiny zdarma, pojďme si něco ujasnit. Jak říká přísloví: „Bez práce nejsou koláče“. A proto ani u Bitcoinu se nedá zbohatnout jen tím, že budete klikat na nějakých stránkách. Ovšem kryptoměny jsou unikátní v tom, že někteří obchodníci mohou zbohatnout přesně tím, že své peníze rozdají. To proto, že kryptoměny se na rozdíl od obyčejných měn dají rozdělit na malé částečky. Způsoby, které tu uvádíme si přijdete na Bitcoiny v malé hodnotě necelého centu. Jen tak je to pro obchodníky výhodné. Rozhodně to není způsob, jak na Bitcoinu zbohatnout, ale pokud máte chvilku volného času a chcete získat část Bitcoinů zadarmo, tak čtěte dál!

 

The Blockchain Game

Jedna z nejznámějších her na trhu. Najdete ji na Google Play. K zaregistrování potřebujete emailovou adresu a adresu vaší elektronické peněženky.

Blockchain Game

Hra vyplácí uživatele jednou týdně. Stejně jako většina her zdarma, i The Blockchain Game má spoustu reklam. Díky tomu je možné vyplácet její hráče. Dá se říct, že Bitcoinové hry fungují na bázi sdílení výdělku z reklamy.

Blockchain Game – Levely

The Blockchain Game je zábavná, lehce návyková hra plná výzev. Jediné minus má hra v častém přerušování reklamou, ale to je samozřejmě nutné zlo. Herní náplní je dostat se do nejvyšší úrovně a získat tak nejvyšší odměnu.

První úroveň je opravdu jednoduchá, ale každý další level vyžaduje, aby hráč umístil blok přesně nad blok předchozí. Ztěžuje to například to, že se blok pohybuje každou úroveň rychleji. Jednou za deset úrovní dostane hráč možnost skončit a sebrat výhru nebo pokračovat dál.

Herní náplň vypadá takto:

 

Jak je vidět na posledním obrázku, pokud selžete a umístíte blok nepřesně, dostanete možnost pokračovat po shlédnutí krátké reklamy.

Tip! Zjistěte kolik stojí  momentálně kryptoměny v korunách!

Bitcoin Popper

Další hra dostupná na všech zařízeních s Androidem je Bitcoin Popper. Jedná se o hru, která funguje spíše jako hrací automat, takže je taky možné nevydělat vůbec nic.

Bitcoin Popper

Nabízí ale placená vylepšení, jako například přidání času na jednotlivá kola. Celkově má na rozdíl od The Blockchain Game méně reklam, což znamená, že vás  při hraní obtěžuje méně věcí.

Bitcoin Popper II

Abyste vyhráli, musíte dostat několik hvězdiček stejné barvy vedle sebe. Minimum jsou 3, ale za každou další, kterou k nim přidáte, získáte bonusové peníze. Hra je na první pohled těžká, ale pokud jí člověk věnuje trochu času, lehce do ní pronikne. Po několika hrách vás aplikace donutí počkat pár minut, než můžete hrát znova.

Hra Bitcoin Popper by sice potřebovala vylepšit grafiku, ale jinak se v této hře dají Bitcoiny vydělat!

Rozhodně se jedná o jednu ze zábavnějších Bitcoinových her na trhu.

 

Čtěte knihy

Zní to neuvěřitelně, ale na stránce PaidBooks.com dostáváte zdarma peníze za to, že čtete klasickou literaturu. Za stránkou stojí stejná společnost jako za The Blockchain Game – Bitcoin Aliens. Jedná se o jeden ze zajímavějších způsobů, jak si vydělat, než jen klikat na stránkách či ve hře.

 

Roll and Ball

Tato hra je opravdu jednoduchá. Máte kuličku na stole a pomocí naklánění svého mobilu se ji snažíte navést tak, abyste sesbírali všechny zlaťáky, co jsou na stole.

Roll and Ball! Další způsob, jak si zdarma připsat Bitcoin!

S každým dalším levelem přibývají překážky, ale na žádnou úroveň není žádný časový limit.

Části Bitcoinu hráč získává v průběhu hry, a to překonáváním překážek.

Po každé úrovni se přehraje krátká reklama. Výhry nejsou nějak vysoké, ale pokud ráno dojíždíte do práce či školy metrem nebo vlakem, touhle zábavnou hrou můžete zabít čas, a ještě si něco vydělat.

 

Hrajte kostky

Na trhu je spousta webů, na kterých můžete sázet na kostky a přijít si tak na nějaké ty Bitcoiny zdarma. Většina vás navíc nechá hrát, aniž byste museli učinit jakýkoliv vklad, zkrátka vám dá malou sumu do začátku. Jedny z nejznámějších stránek jsou například PrimeDice a 999Dice.

Výsledek obrázku pro prime dice

PRIMEDICE nabízí zajímavý způsob, jak si přijít na pár drobných v BTC

Jak můžete vidět, kryptoměny dovolují svým obchodníkům rozdávat minimální částky a lákat tak více a více zákazníků. Ačkoliv jsou tyto obnosy opravdu drobné, i tak je to možnost, jak proniknout do světa Bitcoinu a jeho, pro mnohé, velmi vzdáleného a vzrušujícího světa.

A co vy? Preferujete hraní her nebo přímé investice třeba pomocí kreditní karty?

Nově jsme založili také CHAT skupinu. Připojte se k nám zde https://discord.gg/WQpH8xt

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ