6 nejlepších BOTů pro Bitcoinovou arbitráž

Směnárny kryptoměn poskytují snadnou cestu k nákupu a prodeji bitcoinů i jiných altcoinů. Jak se dá očekávat, na těchto směnárnách také vzniká příležitost k arbitráži. Využití těchto “skoků” v ceně bitcoinu může být obtížné, obzvlášť když pracujete manuálně. Naštěstí existují programy, které nám s procesem mohou do jisté míry pomoci.

TIP: Nevíte, co je to arbitráž? Proto jsme pro Vás připravili přehledný článek!

6. CRYPTO ARRBITRAGE TRADER

Je nutné neplést si Crypto Arbitrage Trader s C.A.T. což je placený bot s uzavřeným kódem, určený pro obchodování s kryptoměnami. Crypto Arbitrage Trader má svůj kód volně dostupný na GitHubu. Projekt byl původně ohlášen v roce 2013 a zahrnoval podporu pro Coins-E, BTC-E a Vircurex. Nicméně během posledních pár let neproběhly žádné výraznější aktualizace a někteří uživatelé si stěžovali na chyby v kódu.

5. TAPIBOT

Tento bot může být využit pro několik různých účelů, nicméně v současnosti podporuje pouze jednu platformu. Zdrojový kód tAPIbotu lze taktéž naléz na GitHubu, což zkušenějším uživatelům umožňuje provádět úpravy, považují-li je za nezbytné.

Bitcoin dealer je další arbitrážní bot, který lze použít jen na jedné směnárně. V tomto případě se jedná o Bitstamp. Bitcoin dealer je opět k dispozici na GitHubu a zdá se, že k žádným výrazným aktualizacím nedošlo již pár let.

3. BITCOIN ARBITRAGE

Není těžké vypozorovat podobnosti mezi Bitcoin Arbitrage a Bitcoin Dealet. Nicméně když přijde na směnárny, je Bitcoin Arbitrage flexibilnější, s podporou pro Bitstamp, Paymium a Coinbase. Využívání většího množství platform zvyšuje šance na úspěšné nalezení vhodné příležitosti k arbitráži.

TIP: Ještě nevlastníte nejbezpečnější peněženku na trhu? Potom dost riskujete!

2. GEKKO

Jedná se o jednoho z nejlepších botů pro běžné obchodování, nabízí ale i některé arbitrážní funkce. Tento bot podporuje Kraken, CEX a Bitstamp. Celý projekt je k dispozici na GitHubu.

1. BLACKBIRD

Blackbird je open source arbitrážní bot napsaný v jazyce C++. Co ho staví nad ostatní, je způsob, jakým podporuje široké množství platform, včetně Bitfinex, OKCoin, Kraken a Gemini. Blackbird je uživatelsky velice přívětivý a jakmile ho jednou nastavíte, práce s ním je snadná, což ho činí vhodným i pro nováčky.

A co vy, používáte bota pro obchodování? Pochlubte se do komentářů!

 

Autor: MilK

Sdílet

Autor

Studuji informatiku, kryptoměny mě fascinují a myslím, že jsou budoucnost ekonomiky. Osobně preferuji dlouhodobé investice ale nebráním se i promyšlenému riskování. Pokud se vám články líbí, můžete mě podpořit zde: 1DU8m33NjdZhFiUyBEb6ue9UAR2wX47H7N

Komentáře

Zanechat komentář