6 nejlepších BOTů pro Bitcoinovou arbitráž

Směnárny kryptoměn poskytují snadnou cestu k nákupu a prodeji bitcoinů i jiných altcoinů. Jak se dá očekávat, na těchto směnárnách také vzniká příležitost k arbitráži. Využití těchto “skoků” v ceně bitcoinu může být obtížné, obzvlášť když pracujete manuálně. Naštěstí existují programy, které nám s procesem mohou do jisté míry pomoci.

TIP: Nevíte, co je to arbitráž? Proto jsme pro Vás připravili přehledný článek!

6. CRYPTO ARRBITRAGE TRADER

Je nutné neplést si Crypto Arbitrage Trader s C.A.T. což je placený bot s uzavřeným kódem, určený pro obchodování s kryptoměnami. Crypto Arbitrage Trader má svůj kód volně dostupný na GitHubu. Projekt byl původně ohlášen v roce 2013 a zahrnoval podporu pro Coins-E, BTC-E a Vircurex. Nicméně během posledních pár let neproběhly žádné výraznější aktualizace a někteří uživatelé si stěžovali na chyby v kódu.

5. TAPIBOT

Tento bot může být využit pro několik různých účelů, nicméně v současnosti podporuje pouze jednu platformu. Zdrojový kód tAPIbotu lze taktéž naléz na GitHubu, což zkušenějším uživatelům umožňuje provádět úpravy, považují-li je za nezbytné.

Bitcoin dealer je další arbitrážní bot, který lze použít jen na jedné směnárně. V tomto případě se jedná o Bitstamp. Bitcoin dealer je opět k dispozici na GitHubu a zdá se, že k žádným výrazným aktualizacím nedošlo již pár let.

3. BITCOIN ARBITRAGE

Není těžké vypozorovat podobnosti mezi Bitcoin Arbitrage a Bitcoin Dealet. Nicméně když přijde na směnárny, je Bitcoin Arbitrage flexibilnější, s podporou pro Bitstamp, Paymium a Coinbase. Využívání většího množství platform zvyšuje šance na úspěšné nalezení vhodné příležitosti k arbitráži.

TIP: Ještě nevlastníte nejbezpečnější peněženku na trhu? Potom dost riskujete!

2. GEKKO

Jedná se o jednoho z nejlepších botů pro běžné obchodování, nabízí ale i některé arbitrážní funkce. Tento bot podporuje Kraken, CEX a Bitstamp. Celý projekt je k dispozici na GitHubu.

1. BLACKBIRD

Blackbird je open source arbitrážní bot napsaný v jazyce C++. Co ho staví nad ostatní, je způsob, jakým podporuje široké množství platform, včetně Bitfinex, OKCoin, Kraken a Gemini. Blackbird je uživatelsky velice přívětivý a jakmile ho jednou nastavíte, práce s ním je snadná, což ho činí vhodným i pro nováčky.

A co vy, používáte bota pro obchodování? Pochlubte se do komentářů!

 

Autor: MilK

Sdílet

Autor

Studuji informatiku, kryptoměny mě fascinují a myslím, že jsou budoucnost ekonomiky. Osobně preferuji dlouhodobé investice ale nebráním se i promyšlenému riskování. Pokud se vám články líbí, můžete mě podpořit zde: 1DU8m33NjdZhFiUyBEb6ue9UAR2wX47H7N

Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ