Mnoho investorů do kryptoměn, kteří se začali blíže věnovat tradingu BTC a altcoinů, se velmi záhy střetlo s realitou obchodování na finančních trzích. Pro úspěšné obchodování je nutné držet si psychický odstup a vědět, kam tržní cena směřuje, kde by se mohla začít otáčet a celkově si budoucí vývoj na trhu umět vizualizovat.

Bitcoin – výsledek predikce a nový náhled

Před necelými dvěma týdny jsme upozorňovali, že trh BTCUSD uzavřel nad svou důležitou úrovní 6800 USD za jednotku, a že v případě proražení rezistence 8000 dolarů můžeme očekávat značný nárůst nákupní aktivity, který vyústí až v dosažení úrovně rezistence 9800 USD. Na graf z 15. listopadu se můžete podívat níže.

A co se nestalo tento víkend… Obrovský nástup nakupujících okolo úrovně 8100 USD a prudký růst ceny (víceméně bez korekce) až k hodnotám 9800 dolarů za jednotku. Kdo četl náš náhled a měl v trhu longy, dobře věděl, kde může očekávat cenovou otočku. Tyto úrovně je dobré znát. Nemusíte být Einstein, abyste úspěšně obchodovali, jen si vytvořit poctivou analýzu tržní situace a vědět, kde lze předpokládat nákupní či prodejní aktivitu. Pokud se někdo řídil našimi náhledy, mohl si s klidem odnést z trhu cenové pohyby ve výši 2100 amerických dolarů (1700 + 400 USD).

Když se podíváme, jak se aktuálně vyvíjí cena na trhu Bitcoinu, vidíme, že již zmíněný růst ceny v posledních dnech probíhal za relativně nižších objemů obchodů a zanechal za sebou zajímavé cenové úrovně, které by v případě poklesu ceny měly sloužit jako úrovně supportu. Jsou jimi „Low Volume Node“ na ceně 9050 a počátek úrovně s většími objemy v zóně mezi cenovými hladinami 8200 a 8350 USD. Jelikož je u high trhu větší množství realizovaných objednávek, dá se předpokládat, že sem trh ještě dojde. V případě proražení „All Time High“ a psychologické úrovně 10000 dolarů za Bitcoin, můžeme očekávat následný růst až k reverzní úrovni Fibo 10900 USD za 1 BTC.

Objevte nové možnosti tradingu a investic do kryptoměn, které nabízí služba Krypto Expert +

Pro čtenáře cryptosvet.cz s exkluzivní slevou 20% , při registraci zadejte slevový kód: KRYPTOFZ

Přejít na registraci Krypto Expert +

“S našimi webináři, náhledy, traderskými nástroji a obchodními patterny se zorientujete nejen v začátcích, ale využijete je i následně pro úspěšný trading a investování. Věříme, že každého zájemce kryptotrading nadchne, jelikož jde o sféru se spoustou nových a zatím stále zcela neobjevených možností, které máte díky naší sekci možnost poznat z první ruky.”

Sdílet

Autor

Bc. Martin Stibor, MBA je podnikatel, trader a průkopník technické analýzy v obchodování kryptoměn. Bohaté zkušenosti má na poli automatických obchodních systémů, především pak zaměřených na HFT (High Frequency Trading). V minulosti působil jako trader a manažer rozvoje pro 1. evropského online brokera Directa SIMpA a podílel se na stanovení a exekutivě korporátní strategie v rámci regionu CEE.

Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ