Mnoho investorů do kryptoměn, kteří se začali blíže věnovat tradingu BTC a altcoinů, se velmi záhy střetlo s realitou obchodování na finančních trzích. Pro úspěšné obchodování je nutné držet si psychický odstup a vědět, kam tržní cena směřuje, kde by se mohla začít otáčet a celkově si budoucí vývoj na trhu umět vizualizovat.

Bitcoin – výsledek predikce a nový náhled

Před necelými dvěma týdny jsme upozorňovali, že trh BTCUSD uzavřel nad svou důležitou úrovní 6800 USD za jednotku, a že v případě proražení rezistence 8000 dolarů můžeme očekávat značný nárůst nákupní aktivity, který vyústí až v dosažení úrovně rezistence 9800 USD. Na graf z 15. listopadu se můžete podívat níže.

A co se nestalo tento víkend… Obrovský nástup nakupujících okolo úrovně 8100 USD a prudký růst ceny (víceméně bez korekce) až k hodnotám 9800 dolarů za jednotku. Kdo četl náš náhled a měl v trhu longy, dobře věděl, kde může očekávat cenovou otočku. Tyto úrovně je dobré znát. Nemusíte být Einstein, abyste úspěšně obchodovali, jen si vytvořit poctivou analýzu tržní situace a vědět, kde lze předpokládat nákupní či prodejní aktivitu. Pokud se někdo řídil našimi náhledy, mohl si s klidem odnést z trhu cenové pohyby ve výši 2100 amerických dolarů (1700 + 400 USD).

Když se podíváme, jak se aktuálně vyvíjí cena na trhu Bitcoinu, vidíme, že již zmíněný růst ceny v posledních dnech probíhal za relativně nižších objemů obchodů a zanechal za sebou zajímavé cenové úrovně, které by v případě poklesu ceny měly sloužit jako úrovně supportu. Jsou jimi „Low Volume Node“ na ceně 9050 a počátek úrovně s většími objemy v zóně mezi cenovými hladinami 8200 a 8350 USD. Jelikož je u high trhu větší množství realizovaných objednávek, dá se předpokládat, že sem trh ještě dojde. V případě proražení „All Time High“ a psychologické úrovně 10000 dolarů za Bitcoin, můžeme očekávat následný růst až k reverzní úrovni Fibo 10900 USD za 1 BTC.

Objevte nové možnosti tradingu a investic do kryptoměn, které nabízí služba Krypto Expert +

Pro čtenáře cryptosvet.cz s exkluzivní slevou 20% , při registraci zadejte slevový kód: KRYPTOFZ

Přejít na registraci Krypto Expert +

“S našimi webináři, náhledy, traderskými nástroji a obchodními patterny se zorientujete nejen v začátcích, ale využijete je i následně pro úspěšný trading a investování. Věříme, že každého zájemce kryptotrading nadchne, jelikož jde o sféru se spoustou nových a zatím stále zcela neobjevených možností, které máte díky naší sekci možnost poznat z první ruky.”

Share.

About Author

Bc. Martin Stibor, MBA je podnikatel, trader a průkopník technické analýzy v obchodování kryptoměn. Bohaté zkušenosti má na poli automatických obchodních systémů, především pak zaměřených na HFT (High Frequency Trading). V minulosti působil jako trader a manažer rozvoje pro 1. evropského online brokera Directa SIMpA a podílel se na stanovení a exekutivě korporátní strategie v rámci regionu CEE.

Komentáře

Leave A Reply