Aktuální cenový náhled Ethereum

Ethereum je jednou z nejúspěšnějších kryptoměn současnosti, jejíž cena v letošním roce raketově vyrostla až na současných cca 465 dolarů. Je nutné si však připomenout, že cena Etherea nebyla po celý rok jen rostoucí. Ve skutečnosti od půlky června do poloviny listopadu více či méně rostla i klesala. V listopadu přišel očekávaný cenový průraz s následným růstem ceny až k téměř 500 dolarů. Zorientovat se na trhu kryptoměn je tedy vhodné nejen pro tradery, ale i investory, kteří přemýšlejí, v kterém okamžiku a na jaké ceně začít nakupovat, případně vybírat své zisky.

Ethereum – výsledek predikce a nový náhled

Před necelými dvěma týdny jsme upozorňovali, že na trhu ETH došlo po několika týdnech zužování obchodního rozpětí k následnému průrazu trendové čáry na denním grafu směrem výše, kde jsme očekávali nástup kupujících do trhu a po průrazu psychologické úrovně 400 USD za jednotku pokračování v cenovém pohybu směrem výše. Odhadovaná cena, kam až by Ethereum mohlo dojít, byla stanovena na 500 dolarů za jednotku.

Jak jsme předpovídali, výrazná nákupní aktivita nastala hned po proražení trendové čáry, kdy cena nejprve lehce korigovala okolo úrovně 370 USD a posléze se vydala směrem ke své rezistenci u 500 dolarů téměř bez korekce a od ceny vstupu udělala cca 160 dolarový pohyb. Na takto profitabilní cenový růst je obvykle nutné si počkat i delší dobu. Nicméně, když víte co sledovat, můžete obchodování věnovat v porovnání s možnými zisky opravdu jen zlomek času.

Aktuální situace na trhu Etherea je charakterizována silným uptrendem a vybíráním zisků částí obchodníků okolo ceny 470 USD za jednotku. V případě, že cena prorazí nad úroveň 500 dolarů, lze očekávat následný růst minimálně na cenovou hladinu 555 USD, jež představuje reverzní Fibonacci úroveň. V případě, že ETHUSD začne klesat, jako level zajímavý pro dokup pozice se jeví cena 425 dolarů. Zde se totiž nachází začátek zvýšeného množství objemů obchodů, od kterého by se cena mohla snadno odrazit směrem výše. Při proobchodování této úrovně je možný pokles ceny až k úrovni, kde se nachází trendová čára (viz obrázek níže).

Objevte nové možnosti tradingu a investic do kryptoměn, které nabízí služba Krypto Expert +

Pro čtenáře cryptosvet.cz s exkluzivní slevou 20% , při registraci zadejte slevový kód: KRYPTOFZ

Přejít na registraci Krypto Expert +

“S našimi webináři, náhledy, traderskými nástroji a obchodními patterny se zorientujete nejen v začátcích, ale využijete je i následně pro úspěšný trading a investování. Věříme, že každého zájemce kryptotrading nadchne, jelikož jde o sféru se spoustou nových a zatím stále zcela neobjevených možností, které máte díky naší sekci možnost poznat z první ruky.”

Sdílet

Autor

Bc. Martin Stibor, MBA je podnikatel, trader a průkopník technické analýzy v obchodování kryptoměn. Bohaté zkušenosti má na poli automatických obchodních systémů, především pak zaměřených na HFT (High Frequency Trading). V minulosti působil jako trader a manažer rozvoje pro 1. evropského online brokera Directa SIMpA a podílel se na stanovení a exekutivě korporátní strategie v rámci regionu CEE.

Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ