Ahojte tradeři, BTC i market celkově měl přes víkend pěkný uptrend, který bude s největší pravděpodobností ještě pokračovat. Samostatný graf BTC může být matoucí, ale právě z toho důvodu musíte sledovat vše, co Vám může pomoci k identifikaci pravděpodobného cenového vývoje. Proto používáme Longy vs Shorty, dominancci, total market cap, GBTC apod, abychom měli pojem o marketu jako celku a nezírali tupě furt na stejný graf a tvrdili, že technická analýza nefunguje. Technická analýza funguje, jen ne vždy má člověk dostatek informací, nebo zkušeností určit správný vývoj.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Samozřejmě že není technická analýza stoprocentní, jinak by se jednalo o exaktní vědu a ne vědu pravděpodobnosti. Vždycky ale než člověk vypustí nějaké „moudro“, jak je všechno zmanipulované, zkuste se na věci podívat z jiného úhlu. Porovnávejte Forex a Crpto cykly, snažte se najít smysl v tomto zdánlivém chaosu a nebuďte jako ostatní žufani „Nic nefunguje, velryby, manipulace, atd…“. Jsme tu od toho, abychom udělali naše maximum a pokusili se z těch střípků složit ten nejpravděpodobnější obraz vývoje. Nejsme stoprocentní, ale makáme a děláme to nejlépe, jak umíme. Pojďme na updaty.

BTCUSD:

U BTC sledujeme velmi silný uptrend, který bude s největší pravděpodobností pokračovat do zóny 7701-8035, příp. 8551-8859,-USD. Vzhledem k ostatním indiciím z GBTC, BTC Dominance, TMC, bych byl opatrný a sledoval konzervaci profitů v první target zóně. Ostrá korekce je velmi blízko, jen zatím vše nasvědčuje pokračování trendu do targetu, než přesunu do ostré korekce a otestování cca 6000,-USD.

https://www.tradingview.com/x/PYFRghUK/

BITCOIN DOMINANCE:

Bitcoin dominance se blíží do target zóny, takže doporučuji sledovat pro případné zpomalení uptrendu u BTC. Rezistenci a případné otočení trendu budu sledovat v zóně 64,60-66,61,-USD. Doporučuji sledovat již hodnotu 63,18, kde se nachází 3,618 extension vlny “((i))”. Jakmile se dominance dostane do zóny, předpokládáme zpomalení růstu a přesun kapitálu do altů. Ty se zatím pomalinku dostávají nad své Bullish levely.  Další dny budou pro crypto velmi zajímavé.

https://www.tradingview.com/x/360nTN4q/

GRASCALE BITCCOIN TRUST

GBTC také splnil target zónu 8,03-8,48 dle predikce a sledujeme potenciální dokončování celého uptrendu. U BTCUSD párů sledujeme ještě jeden leg up, proto i zde u GBTC sleduji zónu cca 8,9-9 pro otočení trendu a přesunu do „(ABC)“ korekce. Předběžně sleduji zónu 5,48-5,08 pro dokonalý „(ABC)“ retracement. Jakmile dojde k zamítnutí, budeme schopni určit rozvinutí této struktury mnohem přesnějí.

https://www.tradingview.com/x/ybnut1Wb/

BTC LONGY a SHORTY:

Zde přikládám pár důkazů, jak technická analýza nefunguje a vše je zmanipulované:

Predikce z 2.5.2019: https://www.tradingview.com/x/8WVF8Ysz/

Aktuální z 12.5.2019:  https://www.tradingview.com/x/N4R6MEpn/

Zde tedy sledujeme otočení trendu dle predikcí  a můžeme nyní očekávat minimálně strukturu ve formaci „(ABC)“.

BTC LONGY vs SHORTY:

Predikce z 2.5.2019: https://www.tradingview.com/x/ND3YIKSa/

Aktuální z 12.5.2019: https://www.tradingview.com/x/vQPkBwOt/

TOTAL MARKET CAP:

TMC splnil target 200mld, ale vzhledem k impulznosti celé struktury můžeme očekávat ještě jednu vlnu up v daném směru. Target tedy pro dokončení celé struktury sleduji kolem 220mld.

https://www.tradingview.com/x/tg2RDuDE/

BTC VOL INDEX:

Preikce z 30.4.2019: https://www.tradingview.com/x/Fi1hFTn8/

Aktuální stav: https://www.tradingview.com/x/SFqOF9CJ/

Držte se, makejte na sobě a snažte se být vždycky o krok napřed. Technická analýza totiž nefunguje…všem.

Nechť Vás síla provází!

Analýza od skupiny traderů GoldenPocket

Day tradeři co se živí obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave.  Hlavní snahou GoldenPocket je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro GoldenPocket naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle traderů a zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

 

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář