BTCUSD – 16.05.2019 12:37

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

U BTC sledujeme potenciální dokončování vlny “(5)” a uvažujeme retracement ideálně ve struktuře “(abc)”. S tím nemáme rozvinutou ani vlnu “(a)”, takže musíme uvažovat teoretické support pouze na základě EW charakteru. Jako první support sledujeme zónu 6769-6453,-USD. Pokud se sem dostaneme pouze vlnou “(a)”, budu uvažovat hlubší pullback a otestování hranice 6000,-USD. Z hlediska EW toto není set up na short. Vzhledem k impulznosti celé struktury, se můžeme teprve nacházet v subvlně “((iv))” a čeká nás poslední leg up k cca 8800-9000,-USD. Invalidation level zůstává neměnný 4253,-USD.

Pokud BTC půjde v ostrém manýru pod 6k, bude to pro něj hodně špatné a budeme očekávat dlouhou a komplexní korekční strukturu. Je tu bull run, ale to neznamená, že není možný ostrý pullback a otestování nižších hodnot.

Analýza od skupiny traderů GoldenPocket

Day tradeři co se živí obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave.  Hlavní snahou GoldenPocket je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro GoldenPocket naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle traderů a zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář