BTC CME FUTURES:

Dobré ráno tradeři, u BTC CME sledujeme stále stejný scénář, kdy aktuálně uvažujeme rozvíjení subvlny “((5)” potenciální vlny “((3))” vyššího stupně s targetem 5937-6128,-USD. GAP mezi 5475-5407 byl díky páteční rally vyplněn, ale i přes to jej můžeme v rámci konsolidace znovu otestovat jako support před pokračováním up.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Klikněte pro zvětšení

BTCUSD (BITFINEX):

Na Bitfinexu, sledujeme trošku jiné scénáře. Jako první uvažuji klasickou “((abc))” korekci k cca 5678,-USD, odkud by aktuální uptrend měl pokračovat do targetu pro vlnu “(5)” = 6354-6499,-USD. Důvod je tzv. pojem indiference, kdy u subvlny “(ii)” vidíme slabou korekci k 0.382 fibo retracementu. Proto nyní s největší pravděpdodobností můžeme očekávat konsolidaci k cca 0.618 fibo pro vlnu “(iv)” k cca 5680,-USD. Jako druhou variantu uvažuji opět triangl, který je typický pro vlny “(iv)”. Tak nebo tak, by jakákoliv konsolidace měla být brána pouze jako v rámci kontinuálního uptrendu.

analýza bitcoinuKlikněte pro zvětšení

GBTCUSD:

U GBT jsme splnili první target z predikce = 7,6868, ale vzhledem k síle BTC na ostatních burzách a podobě Total MArket Capu uvažuji pokračování do alternativního bodu pro vlnu “(5)” = 8,04-8,40. Aktuálně máme nevyplněný GAP mezi 7,1-7,22, který bude před dalším pokračováním up s největší pravděpodobností během příštích pár hodin vyplněn. Jinak zde máme stále velký nevyplněný GAP mezi 5,51-5,03, takže jakmile dosáhne BTC targetů, obávám se, že si pro tento GAP v rámci korekce dojdeme.

Klikněte pro zvětšení

TOTAL MARKET CAP:

TMC zatím také jede podle plánu a sledujeme breakout z korektivní “((abc))” formace. Vzhledem k tomu, že jsme v pátek překonali bullish level = 177,-mld USD, můžeme s největší pravděpodobností očekávat kontinuální růst do naší target zóny = 194-199,-mld USD.

Klikněte pro zvětšení

Analýza od skupiny traderů GoldenPocket

Day tradeři co se živí obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave.  Hlavní snahou GoldenPocket je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro GoldenPocket naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle traderů a zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář