BITCOIN (DOMINANCE)

Dobré ráno tradeři, u Market Capu dominance BTC sledujeme v progresu dokončování 5ti vlnné struktury s targetem 62,73-64,5,-USD, od očekáváme korekční strukturu ve formaci „(ABC)“. Dominance měl ve vlně „(2)“ ostrý a silný retracement do zóny 0,618-0,786, takže u vlny „(4)“ musí být spíše sideways struktura (abc) FLAT, nebo trianglová formace maximálně do zóny 0,5-0,382 Fibo retracementu. To se zde krásně potvrdilo a nyní sleduji potenciální dokončování poslední vlny celého uptrendu.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Klikněte pro zvětšení

BITCOIN CME FUTURES:

U BTC CME jsme dosáhli targetu 6123,-USD. Pro mě osobně je držení LONG pozice nad tuto hodnotu příliš nebezpečné, protože se dostáváme do zóny tzv. „NO TRADE ZONE“. Celá tato zóna 6123-6538,-USD, je tvořena silnými rezistencemi, které nám sloužili cca ¾ roku jako support. Těch levelů je zde tolik, že celou strukturu bereme jako bez tradingovou zónu a je nyní naprosto rozumné počkat na rozvinutí retracementu potenciální vlny „(4)“. Jakýkoliv ostrý retracement pod zónu 5174-4940,-USD bude signalizovat trhu, že jsme dojeli do konce a čeká nás komplexnější a hlavně hlubší retracement. Ostré korekce u BTC jdou většinou hodně hluboko až na 0.786 Fibo retracement, kde se také na tomto grafu nachází nevyplněný GAP, na který nesmíme zapomenout. Alší dny budou pro celý market klíčové.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

U GBTC sleduji stále hodnotu 8,4 alternativního targetu pro vlnu „(5), kde bychom měli aktuální strukturu dokončit. I zde je nevyplněný GAP mezi 0.618-0.786 Fibo retracementu, takže jsem zvědavý na následující dny, jak bude korekční struktura vypadat. Pokud bude ostrá, budu buyer v zóně GAPu = 5,48-5,08.

Klikněte pro zvětšení

Velké alty:

Velké alty mají všechny aktuálně stejné bullish struktury, které se musí potvrdit impulzním odrazem. Alty mají zatím zaděláno na pěkný a silný uptrend, ale potřebují reakci. Price action je poslední dny / týdny hodně pomalý což také hraje do karet bulls. Celý market nyní vyčkává a my musíme bohužel také. Jako jeden příklad za všechny přikládám graf Litecoinu v páru s USD.

Klikněte pro zvětšení

Market má vždycky tendenci se hnout přesně v momentě, kdy to většina lidí vzdá a začne být znechucená. Vše tedy nasvědčuje tomu, že jsme blízko, protože je to znechucení cítit úplně všude. Buďte trpěliví a mějte plán. Jedině to se časem vyplácí.

Nechť Vás síla provází!

Analýza od skupiny traderů GoldenPocket

Day tradeři co se živí obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave.  Hlavní snahou GoldenPocket je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro GoldenPocket naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle traderů a zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

 

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář