BTC CME FUTURES:

Graf Futures sledujeme hlavně kvůi GAPům a je to určitá forma etalonu proti ostatním burzám, kde občas spiky zamíchají pěkně s cenou a vytvoří silný rozdíl mezi cenami BTC jednotlivých burz. V pátek byl silný dum p z predikované zóny a včera jsme se dočkali silného retracementu, který tento spike down téměř celý potrestal. Sleduji tedy jako prioritní count trianglovou formaci, kdy bude jakýkoliv downtrend velmi limitovaný. Pokud bychom uvažovali “(abc)” korekci pak je ideální support zóna 5850-5600,-USD. Musíme ale zohlednit otevřený GAP a reakce za poslední dny, kdy spíše vše nasvědčuje sideways korekci, než klasickému “(abc)” Zig-Zagu. Proto tedy nemám v plánu chytat shorty, ale počkám na rozvinutí korekce pro vstup do long pozic.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Klikněte pro zvětšení

BTCUSD (BITSTAMP):

BTC má i přes silný retracement spíše korektivní strukturu, kdy sleduji ostré “(abc)” jako součást vlny “B”. Pevně věřím, že nás čeká otestování 9500-10000,-USD, ale sledujeme aktuálně korekci vlny “(4)”, která bývá velmi komplexní a dlouhá, takže si můžeme pár dní počkat. Další dny tedy spíše sideways pohyb kolem pivotu = 7400,-USD (středová osa formace).

Klikněte pro zvětšení

BTC VOL INDEX:

Volatility index splnil target pro vlnu “(C)” na hondotě 11,18 a nyní sledujeme dokončování celé sturktury. NormálnĚ bychom uvažovali poslední vlnu v tomto velkém wedgi jako klasickou impulzní 12345, ale musíme respektovat styl celého grafu, které jede v sinusových overlapping pohybech. Proto uvažujeme podobnou formaci, která je zobrazena v grafu jako “Příklad”.

Klikněte pro zvětšení

TOTAL MARKET CAP:

TMC také vypadá korektivně, kdy měl včerejší uptrend strukturu “(abc)”. Vzhledem k celému crypto marketu i zde sleduji dva scénáře – 1) Triangl, 2) “(abc)” korekci do zóny 190-180mld.


Klikněte pro zvětšení

ALTCOINY vs USD:

Jak jsem zmiňoval v analýze, nacházíme se v potenciální vlně “((4))”, která je velmi komplexní. Co to může znamenat pro alty? S největší pravděpodobností budeme mít různé struktury, kdy některé alty teprve dokončují impulzní vlnu “(3)” – např Dash a poté teprve přejdou do korekční formace. U těchto altů sleduji abc korekci, protože narozdíl od ostatních altů, které už formují triangl, zde teprve začínáme s korekcí. Jelikož v případě breakoutu půjdou všechny alty spolu, nebo velmi blízko po sobě, to znamená sleduji tuto korelaci:

Příklad DASH / BCASH:

(a) = C
(b) = D
(c) = E

Klikněte pro zvětšení

Je to zatím úvaha, ale dává asi největší smysl vzhledem k situaci. Jakmile budeme dokončovat trianglové struktury, budu sledovat právě DASH, pro případný Running flat, kdy by “(c)” bylo zkrácené, ale na to je zatím brzy.

Nechť Vás síla provází a přejeme příjemný start do nového týdnu!

Analýza od skupiny traderů GoldenPocket

Day tradeři co se živí obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave.  Hlavní snahou GoldenPocket je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro GoldenPocket naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle traderů a zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář