BTC CME FUTURES:

Na CME Futures máme opět nevyplněný GAP, takže se nám na grafu krásné rýsují zajímavé zóny pro vstupy při konsolidaci BTC. Aktuálně sledujeme stále stejný target do zóny 9256-9735,-USD, kde anotujeme dokončení subvlny “(5)” vlny “((3))” vyššího stupně.
U celého trhu bereme tento uptrend jako součást poslední vlny před potenciálním ostřejším retracementem. Long pozice tedy držíme do predikovaných target, kde vystoupíme a počkáme na rozumný retracement.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token


Klikněte pro zvětšení

BTCUSD LONGS a SHORTS:

Longy vs short jedou zatím krásně podle plánu, kdy na grafu longů sledujeme pokračování impulzního uptrendu a na grafu shortů naopak pokračování downtrendu. Jakýkoliv růst tedy v případě shortů bereme pouze v rámci korekce před pokračováním v hlavním směru konsolidace = downtrend.


Klikněte pro zvětšení

BTCUSD LONGS vs SHORTS:

Na grafu poměru longů a shortů se blížíme velmi silné rezistenci 1,5-1,7, kde bylo zatím vždy ostré zamítnutí a retracement. Proto u BTCUSD uvažujeme otestování 10k a scénář, kdy dokončujeme poslední vlnu a upside je velmi limitovaný. Nemohu načíst aktuální graf poměru longů a shortů, proto přikládám starší predikci, která je však stále platná.


Klikněte pro zvětšení

GBTC USD:

U GBTC sledujeme také stále stejný scénář, kdy se impulzně vyplnil GAP, což značí pokračování uptrendu do zóny 11,148-11,9045, kde by mohli Bulls zpomalit tempo a market se přesunul do konsolidační fáze. Budeme poté sledovat support zóny 9,14-8,69 a 7,55-7,18 pro případné vstupy do long pozic. Zatím tedy nechme market dokončit rozběhnuté struktury a na základě toho si určíme další přesné kroky.


Klikněte pro zvětšení

BTC VOL INDEX:

Volatility index zatím také podle plánu, kde sledujeme potenciální ending fifth “(5)” wave s targetem k cca 2.00.


Klikněte pro zvětšení

BTC DOMINANCE:

BTC dominanci vzledem k overlapping struktuře sleduji do zóny 60,75-61,96%, kde by mohl BTCUSD dokončit aktuální uptrend a kapitál se měl začít přelévat do malých altů.


Klikněte pro zvětšení

ALTCOINY:

Malé Altcoiny nám udělali pěkná % minulý týden, ale po dosažení targetů měla většina altů ostré zamítnutí, což značí ještě jeden leg down v daném směru. Doporučuji tedy tento týden přesunout pozornost na velké alty v páru s USD a nechat malé alty v páru s BTC dokončit korekční struktury.

ETHUSD:

Jako vzorový příklad nám poslouží graf ETHUSD, kde sledujeme breakout z trianglu a zároveň překonání hodnoty Bullish level = 265,31,-USD. Target pro ETH tedy 297-313,USD. Vždy doporučuji vybrat část profitu na double top. V tomto případě je dílčí target 281,3,-USD.


Klikněte pro zvětšení

Analýza od skupiny traderů GoldenPocket

Day tradeři co se živí obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave.  Hlavní snahou GoldenPocket je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro GoldenPocket naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle traderů a zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář