Bitcoin analýza 11.4. pomocí Elliot Wave

Něco málo o Golden Pocket:

Jsme day tradeři a živíme se obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave. Naší hlavní snahou je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Naším cílem, je se věnovat těm, kteří to s tradingem myslím vážně a chtějí se stát samostatnými a dlouhodobě profitabilními obchodníky. Takovým moc rádi pomůžeme a ukážeme, jak se dá díky Teorii EW celkem slušně tradingem živit. Těm, kteří shánějí signály a umí jen zadat objednávku do systému, těm bohužel nepomůžeme a upřímně ani o takové lidi v naší privátní skupině nestojíme. Dejte člověku rybu a nasytíte jej na den, naučte jej rybařit a nasytíte jej na celý život a podle toho se řídíme. Denně aktualizujeme přes cca 50 stabilních párů jak z FX tak Crypto světa (4H, 1D a 1W grafy přehledně k dispozici na webových stránkách) a dalších cca 30 párů, které mají day tradingový potenciál pro rychlejší obchody (privátní telegramy).

Kdo bude mít zájem, může nás navštívit na webových stránkách GoldenPocket, případně sledovat free telegramy, které naleznete zde.

Jak se stát členem zjistíte zde: https://goldenpocket.cz/shop/.

BTCUSD (BITFINEX):

Klikněte pro zvětšení

BITCOIN měl včera během večerních hodin pokus o další impulzní pokračování uptrendu, u kterého bohužel došlo k selhání a budeme tedy sledovat alternativní target kolem hodnoty 4850,-USD (Bitfinex). Target pro vlnu „(5)“ u BTC stále sledujeme v zóně = 5600-5727,-USD. V této zóně se nachází fibonacciho retracement = 0.382 a dvě trendové linie celé sturktury. Jendá s etedy o velmi silnou support zónu, ať už za použití klasických tradingový přístupů, tak i za použití teorie Elliott Wave. Invalidation level zůstává stejný = 4283,-USD.

BTCUSD CME FUTURES:

Klikněte pro zvětšení

U BTC FUTURES je struktura trochu odlišná, takže zde uvažujeme dokončení vlny „(3)“ a potenciální orekci „((abc))“ do zóny 4827-4683,-USD. Doporučuji sledovvat GAP v zóně 5070-5125,-USD, kde by měl trh mít reakci a posunout nás tak do potenciální vlny „((b))“.

GRAYSCALE BITCOIN TRUST:

Klikněte pro zvětšení

GBT splnilo oba targety, takže i zde očekáváme korekci „((abc))“ do zóny 6,33-6,42, kde s enachází nevyplněný GAP. Vzhledem k impulznosti celé struktury, anotujeme aktuální retracement jako vlnu „(4)“. Target pro vlnu „(5)“ = 7,68-7,98.

BTCVOL INDEX:

Klikněte pro zvětšení

LTCUSD:

Klikněte pro zvětšení

U LTC sledujeme potenciální „(abc)“ korekci do zóny 77,7-72,9,-USD, kde by se měla dokončit aktuální korekce vlny „(4)“ a pokračovat uptrend k cca 108,-USD. Bullish level = 92,7,-USD. Invalidation level = 42,12,-USD.

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář