Analýza od skupiny traderů GoldenPocket

Day tradeři co se živí obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave.  Hlavní snahou GoldenPocket je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro GoldenPocket naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle traderů a zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

BITCOIN:

BTC CME FUTURES:

Dobré ráno tradeři. U BTC stále sledujeme stále stejný scénář s targetem do zóny 5763-6021,-USD, kde by se měla potenciálně dokončit vlna „(( 3 )) / ( C ) vyššího stupně. Poté budeme sledovat retracement pro určení, zda bude aktuální trend pokračovat do případné vlny „((5))“ k cca 6500,-USD, nebo jsme dokončili korekční strukturu „(ABC)“ a čeká nás pokračování downtrendu. Klíčová zóna bude support předchozí vlny „(4)“ a subvlny „(iv)“ vlny „(3)“ vyššího stupně = 4678-4920,-USD.

Klikněte pro zvětšení

BTCUSD SHORTS:

U shortů stále sledujeme probíhající downtrend, kdy by jakýkoliv pohyb up, měl být brán jako konsolidace v rámci pokračování downtrendu. Shorty se každým okamžikem dostanou do velmi silné rezistenční zóny = „((iv))“ vlny „(1)“ vyššího stupně. Doporučuji sledovat tuto zónu pro případné otočení trendu.

Klikněte pro zvětšení

BTCUSD LONGS:

Na grafu longů se nám vykreslil krásný triangl, který předznamenává poslední pohyb v daném směru. Tzn. downtrend je u longů velmi limitovaný a měli bychom brzy najít solidní support pro případný odraz.

Klikněte pro zvětšení

BTCUSD LONGY vs SHORTY:

Na grafu longů vs shortů sledume dokončenou vlnu „(1)“, která měla formaci rising wedge a nyní konsolidaci ve formaci „((abc))“. Vše nasvědčuje tomu, že longy brzy najdou support a budou pokračovat up do vlny „(3)“, zatímco shorty narazí na rezistenci z předchozího grafu a budou pokračovat v downtrendu.

Klikněte pro zvětšení

GBTCUSD:

Klikněte pro zvětšení

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář