Analýza je od skupiny traderů GoldenPocket

BITCOIN:

Zdravíme tradeři. U Bitcoinu stále sledujeme dva potenciální scénáře. První je tzv. running triangl, který má velmi omezený pohyb dolu a celá korekční struktura se rozvíjí spíše sideways. Druhý scénář počítá s klasickou „((abc))“ korekcí do zóny 4833-4710,-USD. Vzhledem ke stavu velkých altcoinů, které již tuto vlnu „( C )“ dokončují, vidíme jako prioritnější scénář s trianglovou formací. Vlna „(4)“, která se aktuálně rozvíjí je pro tento druh formace typická. Na Bitfinexu očekáváme dokončení této struktury s targetem v zóně 5749-5881,-USD. Poté musíme počkat na rozvinutí konsolidace, abychom byli schopni určit, zda se jedná o dokončenou „(ABC)“korekci a čeká nás pokračování downtrenduu, nebo jsme opravdu našli dno a BTC i celé crypto čeká další růst. Invalidation level = 4279,-USD. Target pro vlnu „( 5 ) / ( C )“ = 5749-5881,-USD.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC USD (BITFINEX):analýza bitcoinu elliot waves

Klikněte pro zvětšení

U BTC CME FUTURES sledujeme podobné scénáře, kdy ale zatím vše nasvědčuje spíše klasické „((abc))“ korekci do zóny 4831-4679,-USD. Doporučuji sledovat hodnotu 4975,-USD, kde by mohl být případně dokončený tzv. Running triangl. Invalidation level = 3987,-USD. Target pro vlnu „( 5 ) / ( C) )“ = 5660-580,-USD.

BTC CME FUTURES:

analýza bitcoinu elliot waves

Klikněte pro zvětšení

BTC VOLATILITY INDEX:

analýza bitcoinu elliot wavesKlikněte pro zvětšení

Malé alty se nachází na klíčových support hodnotách mezi 0.618-0.786 fibonacciho retracementu. Postupně už je vidět, že se i malé alty pomalinku probouzí (Wabi, ZRX, VET,…) a získávají druhý dech. Je tedy jen otzka času, než se projeví i u ostatních.

LTCUSD:

Litecoin také vypadá už velmi dobře, kdy vidíme pěknou reakci z target zóny pro vlnu „( c )“ = 7,7-73,-USD. Vzhledem ke struktuře  a charakteru vln, vše nasvědčuje korekci v rámci trendu. Jako dílčí target doporučuji sledovat 92,709,-USD = Bullish level. Target pro dokončení vlny „(5)“ = 108,7-115-14,-USD,.

analýza litecoin elliot wavesKlikněte pro zvětšení

XLMBTC:

Stellar už také začíná vypadat dobře, kdy nás při vlně „(A)“ doprovázela podpora buy volume a naopak při aktuální vlně „(B)“ volume pomalinku klesá, což značí korekční strukturu, která má limitovaný pohb dolů. Očekáváme tedy retracement ato velmi brzy. Invalidation level é 2070 sats. Bullish level = 2682 sats. Target pro vlnu „( C )“ = 3043-3142 sats.

analýza stellar lumen elliot wavesKlikněte pro zvětšení

Něco málo o Golden Pocket:

Jsme day tradeři a živíme se obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave. Naší hlavní snahou je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Naším cílem, je se věnovat těm, kteří to s tradingem myslím vážně a chtějí se stát samostatnými a dlouhodobě profitabilními obchodníky. Takovým moc rádi pomůžeme a ukážeme, jak se dá díky Teorii EW celkem slušně tradingem živit. Těm, kteří shánějí signály a umí jen zadat objednávku do systému, těm bohužel nepomůžeme a upřímně ani o takové lidi v naší privátní skupině nestojíme. Dejte člověku rybu a nasytíte jej na den, naučte jej rybařit a nasytíte jej na celý život a podle toho se řídíme. Denně aktualizujeme přes cca 50 stabilních párů jak z FX tak Crypto světa (4H, 1D a 1W grafy přehledně k dispozici na webových stránkách) a dalších cca 30 párů, které mají day tradingový potenciál pro rychlejší obchody (privátní telegramy).

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář