Analýza je od skupiny traderů GoldenPocket

BITCOIN:

BTC CME FUTURES:

Klikněte pro zvětšení

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Dobré ráno tradeři. Trhy jsou poslední dny velmi pomalé, což odpovídá stavu před Velikonočními svátky. Na crypo a akciových trzích se nic moc neděje a většina párů se nachází na silných supportních zónách, kdy nezbývá, než čekat na reakci trhu. Zatím má tato struktura všechny aspekty struktury korekční, která se vyskytuje před pokračováním hlavního trendu. Jako alternativní scénář sledujeme „((abc))“ korekci do zóny 4831-4687, kde se nachází silná support zóna ve formě 0.382 fibo retracementu celé vlny „(3)“ a dno subvlny „(iv)“ této vlny. Targetpro vlnu „( 5 ) / ( C )“ je stále cca 5800,-USD. Aktuálně sleduji pouze 1H, 4H a vyšší time framy, protože menší TF obsahují hodně šumu a zbytečně člověka matou. Market vypadá celkově už velmi dobře, takže využívám support zóny k akumulaci longů a čekám pouze na impulzní reakci, která potvrdí lokální dno u většiny altů. Velké alty v páru s USD mají podobnou strukturu jako BTC. Malé alty se nachází na velmi silných fibo hodnotách, takže reakce je jen otázkou času.

Pokud srovnáme stav Crypto trhů s klasickými akciovými trhy, nalezneme zajímavé korelace. Akcie mají velmi silný bull run, stejně jako indexy (S&P500, US100, NASDAQ, …) a vzácné kovy dostávají za uši, takže u zlata, stříbra, mědi, platiny, sledujeme silné downtrendy v progresu. Negativn korelace Crypto trhů oproti zlatu je známá, takže i tato skutečnost by mohla short term Crypto pomoci dosáhnout na naše targety.

BTCUSD (BITFINEX):

Klikněte pro zvětšení

TOTAL MARKET CAP:

Klikněte pro zvětšení

TMC konsoliduje s největší pravděpodobností v „((abc))“ formaci, kde jsme našli silný support v zóně 163—158,-mld USD. Pokud u BTC sledujeme target cca 5800-5900 (záleží na burze), pak se u TMC můžeme podívat až k cca 200,-mld USD.

Tipy jak nakoupit kryptoměny najdete zde

WTCBTC:

Walton měl dva dny zpět breakout nad silnou trendovou rezistenci a vše nasvědčuje dalšímu růstu, kdy doporučuji sledovat hodnotu bullish level = 4802 sats pro konzervaci části profitu. Target pro vlnu „((v))“ = 5700-5800 sats. Invalidation level = 3543 sats.

Klikněte pro zvětšení

AIONBTC:

AION měl pěkný odraz z buy zóny, který se dá rozložit do 5ti subvln, takže i zde očekáváme kontinuální růst. Long term target 491-537 sats. Invalidation level = 270  sats.

Klikněte pro zvětšení

BATBTC:

BAT našel support v silní zóně 4316-4049 sats, odkud byla impulzní reakce up. Predikce stále platná s targetem pro vlnu „(3)“ = 8712-9350 sats.  Invalidation level = 3003 sats.

Klikněte pro zvětšení

Něco málo o Golden Pocket:

Jsme day tradeři a živíme se obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave. Naší hlavní snahou je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Naším cílem, je se věnovat těm, kteří to s tradingem myslím vážně a chtějí se stát samostatnými a dlouhodobě profitabilními obchodníky. Takovým moc rádi pomůžeme a ukážeme, jak se dá díky Teorii EW celkem slušně tradingem živit. Těm, kteří shánějí signály a umí jen zadat objednávku do systému, těm bohužel nepomůžeme a upřímně ani o takové lidi v naší privátní skupině nestojíme. Dejte člověku rybu a nasytíte jej na den, naučte jej rybařit a nasytíte jej na celý život a podle toho se řídíme. Denně aktualizujeme přes cca 50 stabilních párů jak z FX tak Crypto světa (4H, 1D a 1W grafy přehledně k dispozici na webových stránkách) a dalších cca 30 párů, které mají day tradingový potenciál pro rychlejší obchody (privátní telegramy).

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář