Kryptoměna Bitcoin se vrátila nad klíčovou psychologickou hranici 4000 dolarů. Altcoiny Cardano (ADA) a EOS se vyšplhaly o 10 procent. Mezi další dobře rostoucí kryptoměny patří Nuls, Wanchain, Ontology a OmiseGo.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Mohlo by vás zajímat: Nová platforma Bitcoin Profit!

Silný pohyb alternativních digitálních aktiv

Ve středu se trader The Crypto Dog nechal slyšet, že navzdory pádu Bitcoinu na 3900 by si měly alternativní kryptoměny udržet svůj směr.

Řekl:

“BTC pomalu klesá, ale páry s alternativními kryptoměnami nadále stoupají. Co to znamená? To není standardní cenový pohyb.

Nevím jistě, co se stane, ale nevypadá to jako typický propad. Ano – vše by se příští hodině mohlo rozpadnout, ale můj instinkt mi říká, že odtuď půjdeme jen nahoru. Alternativní kryptoměny se připravují na běh býka.”

Celkový nárůst cen alternativních kryptoměn během časové periody, kdy je Bitcoin stabilní, by mohlo znamenat, že se na trh nedostává nový kapitál. Místo toho mnoho obchodníků prodává svůj Bitcoin a nakupuje alcoiny Cardano a EOS. Dále je možné, že se zmenšují reservy, které tradeři mají v stablecoinech jako je USDT nebo TUSD.

Vydělávejte s Brave: Brave odměňuje uživatele prohlížeče 70 % z výdělku – návod v článku

“Jsou zde zhruba 2 miliardy v hotovosti, které sedí na kryptoměnových fondech a svěřencích. Další dvě miliardy sedí v stablecoinech a nakonec 2 miliardy na směnárnách.

Těchto 6 miliard dolarů se vydalo na cestu při koupi kryptoměn. Představte si, že potřebujeme nové peníze k tomu, abychom se dotkli 10 000.”

Další trader známý pod přezdívkou Mayne dodává: “Moje analýza zůstává neměnná, dokud se držíme v šedém pásmu. Býci chtějí udržet hranici 3900 dolarů a denní uzavření kolem 3920 by bylo ideální. Pokud se tak stane, zůstaneme na horní straně šedého pásma. Medvědi oproti tomu chtějí, aby 3900 dolarů padlo a my se vrátili na hodnotu 3500 amerických dolarů.”

EOS a ADA vedou býčí trasu

ADA, kryptoměna blockchainové sítě Cardano, byla na vzrůstu od svého startu mainnet 1.5, které je obecně považováno za monumentální milník v posledním vývoji společnosti Cardano.

Pozitivní vývoj roadmap Cardano v kombinaci s kladným náhledem investorů na zalistování ADA na Coinbase pravděpodobně pohání zajímavé výdělky 51 %, které Cardano za posledních několik týdnů zažívá.

EOS, pátá nejcennější kryptoměna na trhu, také demonstrovala zajímavý běh v podobě 30 % za 3 týdny. Zde za během stojí pravděpodobně pozitivní vývoj decentralizovaných aplikací na síti EOS.

Mohlo by vás zajímat: McDonald’s začal spoluprácu s kryptomenou LoyalCoin

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář