BTCfond nabízí zhodnocení 6% měsíčně

Ve světě kryptoměn vyrůstá zajímavý český projekt BTCfond. Jedná se o spořící fond, který nabízí zhodnocení až 6% měsíčně.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Fond je sice založený na Bitcoinu, ale uvnitř fondu najdete CZK měnu. Vklady a výběry totiž probíhají přes BTC síť. Po vložení do fondu se částka převede dle aktuálního kurzu na CZK. Obdobné je to při výběru financí, kdy se CZK převede dle aktuálního kurzu zpět na BTC. Fond se díky tomu chová jako tzv. stablecoin, podobně jako Tether. Nemusíte se obávat volatility Bitcoinu. Víceméne Vám může být jedno, jak se bude kurz pohybovat, neboť riziko na sebe bere právě BTCfond.

Mohlo by vás zajímat: Náš kalendár krypto událostí

BTCfond vám garantuje minimální měsíční zhodnocení 2%. Toto zhodnocení dostanou všichni investoři. Pokud se však rozhodnete propagovat BTCfond, ztrojnásobíte své měsíční zhodnocení, tedy budete mít 6% měsíčně!

Jak to funguje?

Propagace fondu je jednoduchá. Vkládáte inzeráty na inzertní servery (např. nabídka 6% zhodnocení, domácí práce) nebo píšete články na blogy nebo třeba můžete přispívat do různých diskuzí a fór. Využít můžete také sociální sítě Facebook apod. Důkaz o své aktivitě ukládáte ve svém profilu.

Hlavní myšlenkou a důvodem proč BTCfond vznikl je propagace Bitcoinu a dalších kryptoměn. Vymysleli zajímavý systém odměňování za propagaci kryptoměn. Tím, že budete propagovat BTCfond, tím vlastně budete propagovat i kryptosvět a zejména Bitcoin, neboť zájemci o investici do fondu se musí naučit, jak peníze do kryptosvěta poslat a jak to vlastně celé funguje.

Zkušený tým kryptonadšenců a obchodníků

Za fondem stojí zkušený tým kryptonadšenců a obchodníků, kteří mají nástroje a znalosti pro zhodnocování kapitálu na kryptotrhu. Právě ona volatilita, které se někteří obávají, je pro zkušené obchodníky radost obchodovat (bez ní by to nešlo). Možností, jak se dají finance zhodnotit je vícero a některé metody jsou popsány přímo na webu (arbitrážní obchody, obchodování stablecoinů, nebo také těžba zajímavých kryptoměn. )

Dalším plusem BTCfondu je naprostá anonymita a soukromí všech investorů. Při registraci potřebujete pouze e-mail a heslo. Nikdo se nikdy nedozví, kolik peněz jste do fondu zainvestovali a kolik jste si vydělali. Aby mohli provozovatelé BTCfondu toto garantovat, zůstávávají také v anonymitě. Státní aparát se tedy nemá na koho obrátit a nemůže požadovat informace. Svoboda a bezpečí je u provozovatelů na prvním místě.

Další informace o BTCfondu najdete na webu www.btcfond.com

Mohlo by vás zajímat: Kde a jak nakoupit spolehlivé kryptoměny

Disclaimer: Prosím berte na vědomí, že tento článek je tisková zpráva. CryptoSvet.cz není tvůrcem obsahu článku a ani nenese odpovědnost za případné problémy.

 

Sdílet

Autor

Kryptomenám sa aktívne venujem už dlhšiu dobu. Aktívne sa venujem aj obchodovaniu s kryptomenami. Pokiaľ sa vám páči moja tvorba môžete ma podporiť prostredníctvom LTC/ETH. LTC - MMNU8SnP7kgJpuBfgoKH5x3fS8tQ3huvFp ETH - 0x6081ecE1b73919364d99d7c6c2dBD457436d48d6

Komentáře

Zanechat komentář