Je důvod, proč investovat v roce 2018, 2019 a tak dále do kryptoměn? No, pokud vás téma kryptoměny zajímá, už jste pravděpodobně zkusili investovat do Bitcoinu nebo Etheru. S novým rokem za rohem se experti z celého světa snaží vyjasnit si své názory na budoucnost krypta. Kryptoměny jsou konec konců poměrně volatilní druh aktiva a musíte brát v úvahu spoustu věcí, pokud do nich hodláte investovat s co nejmenším možným rizikem prodělku. Avšak Jeet Singh (portfolio manažér na World Economic Forum v Davosu) s tímto rozhodně nesouhlasí. Dle něj je „momentální volatilita kompletně normální.“

Dle Singha je pro kryptoměny 70% nebo 80% fluktuace normální. Pokud vám z takového rozpětí běhá mráz po zádech, nepanikařte. Existuje spousta nástrojů, které vám mohou pomoci snížit riziko a zachovat si přitom poměrně slušné výdělky. Jedním takovým nástrojem je Elirtex.

Co je Elirtex?

Elirtex je poměrně slibný startup, který poskytuje investiční platformu, která má zaručit nižší riziko při investici. S portfoliem složeným z investicí do veřejného zdravotnictví a medicíny, vzdělávacích platforem nebo finančního poradenství a risk managementu, Elirtex se pyšní jako jeden z nejlepších investičních a kapitálových fondů. Začít můžete s jakoukoliv částkou a díky jejich investiční politice a týmu zkušených ekonomických expertů, se vám dostane šance investovat do jednoho z nejslibnějších projektů na trhu.

Elirtex sídlí v Hong Kongu, přičemž má zároveň množství kanceláří v Londýně a zbytku VB. Momentálně se drží daného crowdfundingového investičního plánu, který pro ně bude relevantní ještě následujících 12 týdnů. Zatím nabízí investici pouze do Bitcoinu, avšak v plánu do budoucnosti je umožnit zároveň Ethereum investice.

Jak Elirtex vydělává?

Elirtex buduje výdělek ze zajišťování funkčních vztahů mezi jednotlivými entitami. Mezitím, co společnost zajišťuje navýšení investorova kapitálu, zároveň nabízí finanční podporu nadcházejícím startupům, které hledají někoho, kdo jim pomůže zrealizovat a zviditelnit své produkty a služby. Základem toho všeho je společná zkušenost celého týmu expertů.

Ačkoliv si Bitcoin udržuje posledních 6 měsíců poměrně stabilní cenu, většina expertů se shoduje, že pořád existuje dobrá šance znásobit svoje vklady, zatímco je kryptoměnový trh takto stabilní. Jak říká Singh, kryptoměny nejsou příliš odlišné od akcií společností jako Microsoft a Apple, které byly také extrémně volatilní, než si vybudovali stabilní byznys model a pozici na trhu, čímž se zklidnila i cena jejich akcií.

Ohledně bezpečnosti a překladu

Elirtex se prezentuje jako investiční fond pro ty, kdo si cení bezpečí, což dává najevo třeba využíváním 2 Factor autentifikačního systému, který přidává účtu dodatečnou vrstvu zabezpečení. Samotná společnost bere bezpečí velmi vážně, dokonce nabízí stoprocentní pojištění na všechny vklady.

V tuto chvíli tým pracuje na překladu do 4 jazyků: do španělštiny, angličtiny, vietnamštiny a portugalštiny. Krom toho existují plány na tureckou, polskou, indonéskou a thajskou verzi. Ty však budou záležet na zájmu uživatelů.

Pokud se o Elirtexu chcete dozvědět víc, mrkněte na jejich webovou stránku nebo Telegramový kanál.

Upozornění: Prosím berte na vědomí, že tento článek je tisková zpráva. CryptoSvet.cz není tvůrcem obsahu článku a ani nenese odpovědnost za případné problémy.

Máte zajímavou zprávu pro kryptoměnovou komunitu? Neváhejte a napište nám na email [email protected]

Sdílet

Autor

Student, nadšený atlet a spekulant krypta. Přejete-li si mě podpořit, moje BTC adresa je zde: 3FnC3op7eRPLhvZJr6WV7EJoSkd9XeeSwE LTC adresa: M9iZRn7fCqi6eCnEUui2yAXMzGaJsF5vVK

Komentáře