Kryptoměna Litecoin zažívá od minulého pátku prudký růst, který začal po průrazu námi předpovídaných úrovní okolo ceny 99.7 USD za jednotku. Aktuálně se za doprovodu silného momenta obchoduje LTCUSD na cenách okolo 190 USD. Nyní jsou pro Litecoin podstatné především dvě cenové úrovně, 240 USD a 150 USD. Při takto silném uptrendu se dá očekávat, že trh spíše dorazí k ceně 240 USD, než aby se vracel na 150 dolarů. Nicméně při potenciální korekci je cena 150 USD za Litecoin vhodná k případnému dokupu. Tento cenový level tvoří především úroveň Fibonacci 161.8 % z hlavního historického cenového pohybu na trhu LTCUSD a také z psychologické hranice kulatého čísla 150 USD.

Pokud se cena pohybuje nad touto úrovní, je dobré brát 150 USD jako support a mířit se svými zisky až k hodnotě rezistence na cenové hladině 240 USD. V případě, že proobchoduje pod 150 USD, může tržní cena snadno dojít až ke 100 USD, resp. 94 USD (kde leží “price action” support). Tyto úrovně se nám zdají v případě razantního poklesu vhodné pro dokup.

 

Objevte nové možnosti tradingu a investic do kryptoměn, které nabízí služba Krypto Expert +

Pro čtenáře CryptoSvet.cz s exkluzivní slevou 20% , při registraci zadejte slevový kód: KRYPTOFZ

Přejít na registraci Krypto Expert +

“S našimi webináři, náhledy, traderskými nástroji a obchodními patterny se zorientujete nejen v začátcích, ale využijete je i následně pro úspěšný trading a investování. Věříme, že každého zájemce kryptotrading nadchne, jelikož jde o sféru se spoustou nových a zatím stále zcela neobjevených možností, které máte díky naší sekci možnost poznat z první ruky.”

Share.

About Author

Bc. Martin Stibor, MBA je podnikatel, trader a průkopník technické analýzy v obchodování kryptoměn. Bohaté zkušenosti má na poli automatických obchodních systémů, především pak zaměřených na HFT (High Frequency Trading). V minulosti působil jako trader a manažer rozvoje pro 1. evropského online brokera Directa SIMpA a podílel se na stanovení a exekutivě korporátní strategie v rámci regionu CEE.

Komentáře

Leave A Reply