Wednesday, March 22, 2023

Nejlepší krypto airdropy pro rok 2023

Jedním z velmi oblíbených nástrojů pro zhodnocování peněz v krypto světě jsou airdropy. Jedná se o sbírání odměn ve formě dárků, obvykle tokenů, které jsou vypláceny hráčům nebo uživatelům různých blockchainovách ekosystémů zdarma. V tomto přehledu se podíváme na 13 nejzajímavějších airdropů pro rok 2023, které kromě zajímavých odměn nabízejí uživatelům také mnoho zábavy. Pojďme se na ně podívat!

Krypto Airdropy – rychlý přehled

V seznamu níže naleznete 13 nejzajímavějších krypto airdropů, které se vyplatí v roce 2023 sledovat.

 1. Calvaria – Play to Earn hra
 2. Tamadoge – Airdrop, který nyní rozdává 100 000 USD
 3. Battle Infinity – Nová metaverse NFT
 4. Lucky Block – Nabízí možnost soutěžit o NFT a krypto
 5. Pulsechain – Ekosystém, pořádající vlastní airdropy
 6. Basic Attention Token – Možnost získat 70 % příjmů z reklam
 7. DeFiChain – Airdrop pro decentralizované finance
 8. DAO Labs – Projekt dApp
 9. Tidex – Airdrop ve výši 20 milionů TDX
 10. Binance – Přední světová kryptoburza
 11. RAW DAO – Za připojení peněženky, získáte tokeny RAW zdarma
 12. StormGain – Projekt vázaný na americký dolar
 13. MetaMask – Kryptoměnová peněženka

KOUPIT TEĎ

Nyní nastal čas si každý airdrop představit zvlášť, abychom mohli provést kvalitní rozhodnutí o tom, zda do tohoto projektu investovat či nikoliv.

1) Calvaria – Play to Earn hra

Jednou z žhavých novinek, která hráčům nabízí možnost získávat odměny pomocí dvou nativních tokenů, je projekt Calvaria. Investoři si mohou v současné době ještě pořídit nativní token RIA v předprodeji, který se však už blíží ke svému konci. Předprodej bude následně ukončen buď 31. ledna 2023 nebo dosažením hard capu ve výši 3 075 000 USD. Vše záleží pouze na tom, která z uvedených situací nastane dříve.

V závěrečné páté fázi předprodeje je cena tokenu RIA stanovena na 0,0325 USDT. Kromě toho nabízí Calvaria svým hráčům i mnoho dalších zajímavých odměn. Například prostřednictvím tzv. giveaway rozdává 100 tisíc dolarů. Do dnešního dne se do těchto giveaway přihlásilo už více než 86 tisíc účastníků.

Calvaria
Calvaria

Jelikož se jedná o online hru formátu play-to-earn, tak pro hráče je to jasný signál, který jim říká, že v této hře si budou moci i dobře vydělat. To však bude možné až bude hra zcela k dispozici. Aby však bylo hráčům čekání do spuštění hry zpříjemněno, rozhodl se tým Calvarie učinit i předprodej trochu napínavější. Připravil si pro ně soutěž o tokeny RIA v hodnotě 100 tisíc dolarů.

Co se týče podmínek soutěže, tak ty jsou velmi jednoduché. Stačí, aby hráč či investor držel v době slosování tokeny RIA alespoň v hodnotě 100 USD. Calvaria navíc ještě zvýšila šanci investorů a hráčů na výhru tím, že jim umožňuje, za splnění dalších úkolů, vícenásobné vstupy. Například investor, který si koupí tokeny RIA v minimálním počtu a napíše na Twitter #calvariagang, získá následně dalších 25 vstupů. Připojením ke skupině na Telegram pak získá dalších 15 vstupů.

Výhody projektu Calvaria
Výhody projektu Calvaria

Další soutěž o peněžní obnos je založená na tom, že investoři musí splnit deset úkolů, které najdou na sociálních sítích projektu. Díky splnění všech těchto úkolů, zvýší svou šanci na výhru. Výhra je následující – 70 tisíc USD je první cena, 20 tisíc USD jako druhá cena a 10 tisíc USD jako třetí cena.

Hra Calvaria bude odměňovat své hráče tokeny eRIA a RIA za jejich strategické myšlení, které je s pomocí karetních taktik dovede až k vítězství v jednotlivých bitvách. Jedná se fantasy bojovou karetní hru odehrávající se za závojem smrti. V této hře mezi sebou hráči bojují a také sbírají karty založené na NFT. Každá tato NFT karta představuje jednu postavu z podsvětí, jenž má své jedinečné vlastnosti a zkušenosti, které v kombinaci s ostatními kartami mohou hráči opět dopomoci k výhře v bitvě. Hráči pokud nemají dostatek dobrých karet nasbíraných, tak si je mohou i koupit. Hra dále odměňuje hráče za množství odehraného času a za každé vítězství v turnajích.

Calvaria karetní NFT hra
Calvaria karetní NFT hra

Ve whitepaperu Calvaria je uvedeno, že hráči sbírají unikátní karty a zdroje, které následně také mohou prodat na sekundárních trzích. Velkým plusem je, že oba tokeny jsou obchodovatelné a obsahují 0 % daně z prodeje. Investoři mohou tokeny RIA používat i ke stakingu, čímž mohou získat více mincí, anebo ke správě ekosystému, aby mohli hlasovat o nejdůležitějších věcech, které určují budoucnost Calvarie.

KOUPIT TEĎ

2) Tamadoge – Airdrop, který nyní rozdává 100 000 USD

Tamadoge aktuálně rozdává 100 000 dolarů. Štěstí se může usmát na jednoho z držitelů tokenu TAMA, který jich drží alespoň v hodnotě 100 dolarů a více. Pokud jste jedním z takovýchto držitelů, tak vám pak už jen stačí splnit devět úkolů, které jsou spjaty s Tamadoge na jeho sociálních sítích. Tamadoge má v současné době jeden z největších krypto airdropů, které jsme recenzovali. Další jejich airdropy bude Tamadoge oznamovat na svém Telegramu.

Tamadoge
Tamadoge

Tamadoge (TAMA) si mnoho lidí plete s další meme mincí, kterou je DOGE. Rozdíl je totiž hned v několika věcích. Tamadoge má různé funkce, poskytuje hráčům možnost si vydělat a je deflační mincí, jejíž původní pevná nabídka byla 2 miliardy. Avšak vývojáři spálí 5 % všech utracených tokenů TAMA, díky čemuž se původní zásoba stále zmenšuje. Naproti tomu je Dogecoin inflační mincí a jeho nabídka se už zvýšila ze 100 miliard na 132 miliard Dogecoinů.

Hráči používají své prostředky ve hře ke krmení svých Tamadoge digitálních mazlíčků, kterým mohou i kupovat hračky, aby se necítili sami. Hráči, kteří se dobře starají o své mazlíčky, jsou následně odměňováni a stoupají žebříčkem Tamadoge. Čím vyšší pozici na žebříčku hráč má, tím větší odměnu v podobě tokenů TAMA může dostat.

V létě roku 2022 proběhl předprodej tokenu TAMA, který měl mezi investory velký úspěch, jelikož se podařilo získat 19 milionů dolarů. Aktuálně je token TAMA kótován na patnácti centralizovaných burzách, jako jsou LBank, Gate.io nebo BitMark a na jedné decentralizované burze Uniswap.

Koupit teď

3) Battle Infinity – Nová metaverse NFT

Nová metaverse hra, jenž nyní odměňuje své fanoušky krypto dárky podobnými airdrops za dosažení milníků ve své roadmapě, se jmenuje Battle Infinity. Na rozdíl od většiny jiných krypto projektů u tohoto není podmínkou držet jeho nativní token IBAT, aby bylo možné dostat odměny.

Battle Infinity prozatím rozdal už více jak 3 000 dolarů v krypto tokenech IBAT a to výměnou za dokončení jednoduchých úkolů, jako je například sledování tohoto projektu na sociálních sítích.

Battle Infinity
Battle Infinity

Připojte se k této stále rostoucí komunitě a mějte všechny aktuální informace o projektu a nových krypto airdropech z první ruky. Všechny novinky budou oznámeny na Telegramu Battle Infinity.

Předprodej nativního tokenu IBAT je sice už ukončen, nicméně investoři si ho mohou koupit na PancakeSwap nebo LBank. Jedná se tak o jeden z nejlepších způsobů, jak investovat do nové kryptoměnové mince s vysokým potenciálem růstu.

KOUPIT TEĎ

4) Lucky Block – Nabízí možnost soutěžit o NFT a kryptoměny

Lucky Block je v současné době jednou z nejznámějších decentralizovaných platforem, která svým uživatelům nabízí možnost soutěžit o kryptoměny a NFT, a to vše na řetězci BSC (Binance Smart Chain). Jelikož je celý proces řízen smart kontrakty, tak není potřeba žádného velkého lidského zásahu, díky čemuž je tak zajištěn maximální a bezpečný zážitek pro všechny hráče.

Lucky Block pro své hráče po celý rok pořádá ty nejlepší krypto airdropy, o kterých pravidelně informuje na své platformě. Hráčům se stačí pouze registrovat a pak už si jen vybrat ten nejlepší krypto airdrop.

Lucky Block
Lucky Block

Odměny od Lucky Block je možné získat třeba za to, že se hráč připojí ke skupině Lucky Block na Telegramu nebo že jej začne sledovat na Twitteru. Mimo jiné také Lucky Block si nechat vytvořit 10 tisíc unikátních platinových Rollers Club NFT. Každý kdo si koupí Lucky Block NFT, bude následně automaticky zařazen i do denních slosování o ceny NFT, která platforma pořádá. Pokud se však prodá všech 10 tisíc NFT, bude se konat ještě jedno speciální slosování o ceny, ve kterém může vyhrát jeden šťastlivec Lamborghini v hodnotě 340 tisíc dolarů.

KOUPIT TEĎ

5) Pulsechain – Ekosystém, pořádající vlastní airdropy

PulseChain je levnější, ekologičtější a rychlejší kryptoměnový projekt než je jeho mateřský blockchain. Jedná se totiž o fork sítě Ethereum. Po nadcházejícím hard forku budou následně všechny tokeny ERC20 v síti Ethereum duplikovány a převedeny do PulseChain.

Z tohoto důvodu by se mohlo jednat o jeden z největších airdropů mezi digitálními aktivy. Tento airdrop je otevřen pro každého, kdo má jeden z mnoho tokenů ECR20 nebo NFT na vhodné adrese peněženky.

Pulsechain
Pulsechain

Každý kdo bude mít ETH v peněžence v poměru 1:1, dostane poté PLS tokeny. Tyto tokeny je poté dále nutné do 30 dnů přemístit do nové peněženky. Pokud toto uživatel neudělá, bude kryptoměna spálena.

Jelikož se jedná o poměrně novou kryptoměnu, jejíž hodnota se pohybovala v lednu 2023 okolo ceny 0,02045 USD, tak zde existuje i riziko, které by měli uživatelé brát v potaz. Všechny airdropy, které uživatelé obdrží, je možné také obchodovat nebo převést na burzu Pulsechain, kde kromě jiného mohou uživatelé dále získat i krypto zdarma, a to prostřednictvím yield farmingu.

6) Basic Attention Token – Možnost získat 70 % příjmů z reklam

Basic Attention Token (BAT) je velmi zajímavý systém založený na blockchainu Ethereum, který využívá webový prohlížeč Brave. Hlavním cílem tohoto projektu je měřit čas a pozornost uživatelů médií na webových stránkách. Kromě toho také efektivně rozděluje peníze z reklamy mezi tvůrce, vydavatele a uživatele online marketingových materiálů a reklam. Držitelům BAT projekt rozděluje až 70 % svých příjmů z reklamy.

Pokud by se chtěl investor do tohoto projektu zapojit, stačí si jen stáhnout prohlížeč Brave a povolit Brave Ads, což investorovi umožní dostávat oznámení o reklamách a získávat BAT zdarma vždy při procházení webu. Jedná se tak o jeden z nejlepších bezplatných krypto airdropů.

Basic Attention Token
Basic Attention Token

Další možností, jak získat zdarma krypto ve výši 25-40 BAT, je si o ně jednoduše zažádat. Uživatel si totiž o BAT může požádat a to 1x za 30 dní. Celé to funguje na principu “kdo dřív přijde, ten dřív bere”. Stačí mít jen opět nainstalovaný webový prohlížeč a zapnout Brave Rewards, čímž automaticky získává uživatel nárok na bezplatné kryptoměny, když bude každý měsíc mezi prvními žadateli.

BAT bude v budoucnosti možné použít k platbám za prémiový obsah nebo je vyměnit za pobyty v hotelu, poukázky do restaurací či dárkové poukazy.

7) DeFiChain – Airdrop pro decentralizované finance

DeFiChain je decentralizovaná blockchainová platforma, která si klade za cíl učinit služby více efektivnější, inteligentnější a transparentnější než jiné platformy. Jejím účelem tak je poskytnout bitcoinovému ekosystému celistvé schopnosti DeFi.

Například koncem roku 2020 distribuoval DeFiChain tokeny DFI držitelům bitcoinu v poměru 500 DFI za každý držený bitcoin. Možné je i stakovat tokeny DeFiChain na Cake, kdy vám pal platforma zaplatí 34,5 % APY. Cake je totiž fintech platforma, která investorům umožňuje převzít kontrolu nad svými finančními prostředky.

DeFiChain
DeFiChain

V nadcházejícím krypto airdropu platformy DeFiChain a Cake DeFi nabízejí novým uživatelům tokeny DFI v hodnotě 30 dolarů a k tomu ještě bonus ve výši 11 % na první vklad. Aby se investor mohl tohoto airdropu zúčastnit nebo získat i další pobídky, stačí mu si jen u Cake DeFi vytvořit účet, dokončit ověření a vložit 50 dolarů. Za každé doporučení platformy pak navíc ještě získá dárek v hodnotě 10 dolarů v DFI.

8) DAO Labs – Projekt dApp

DAO Labs je výzkumný projekt dApp, jež disponuje celosvětovou sítí hlavních spolupracovníků, uživatelů a blockchainů. Platforma pomáhá podnikům s vytvářením infrastruktury řízení nové generace. Jinými slovy se jedná o tokenizovanou poradenskou společnost.

DAO Labs
DAO Labs

Nyní se platforma rozhodla, že spustí skvělý krypto airdrop, ve kterém budou uživatelé odměněni digitální měnou za splnění jednoduchých úkolů. Bude se rozdávat až 60 BUSD.

Pokud se bude chtít uživatel zapojit do tohoto airdropu, tak bude muset jít na platformu DAO, kde vyplní krátký formulář a potvrdí souhlas s účastí. Pak už jen stačí se připojit ke skupině na Telegramu či Twitteru, plnit různé úkoly, vyplňovat průzkumy a přitom sbírat body.

9) Tidex – Airdrop ve výši 20 milionů TDX

Tidex je kryptoměnová burza, která má své sídlo v Londýně. Na platformě je uvedeno více než 100 obchodovatelných kryptoměnových párů a 70 jednotlivých tokenů. Nativním tokenem platformy je token TDX. Tidex nabízí rovněž možnost zúčastnit se jeho airdropu, ve kterém mohou investoři získat až 200 TDX.

Tidex
Tidex

Pravidla airdropu jsou jednoduchá. Stačí si pouze vytvořit účet u Tidexu, dokončit proces KYC a poté provést krypto vklad ve výši alespoň 20 dolarů. Díky tomu poté mohou investoři získat část z prize poolu v celkové výši 20 milionů TDX.

Už jen za pouhé přihlášení do účtu a provedení vkladu získá investor zdarma 200 TDX tokenů a za každé doporučení získá navíc dalších 70 TDX.

10) Binance – Přední světová kryptoburza

Kryptoměnová burza Binance je v současné době jednou z největších a nejpopulárnějších krypto burz na světě. Podporuje více než 100 měn a to jak pro vklady, tak i výběry. Cílem Binance je stát se tím nejlepším poskytovatelem infrastrukturních služeb blockchainového systému.

Binance
Binance

Binance nabízí spousty příležitostí k zapojení se do různých jejích airdropů v podobě řady obchodních turnajů či giveaways. Pro získání přístupu k těmto airdropům je nutné si vytvořit účet u Binance. Navíc pro prvních 10 tisíc lidí, kteří si zažádají o Binance Card a dokončí proces ověření, je připraveno 5 BUDS. A aby toho nebylo málo, tak pět lidí, kteří splní výše uvedené podmínky a dokončí transakci na kartě ve výši alespoň 10 dolarů a budou vybráni, obdrží 1 bitcoin.

Pro milovníky NFT si Binance připravila promo akci, u které stačí pouze sledovat Binance na Twitteru spolu s Alpine F1 a mohou vyhrát tokeny ALPINE a NFT.

11) RAW DAO – Za připojení peněženky, získáte tokeny RAW zdarma

Platforma RAW DAO vytváří sítě a konverze fyzických aktiv na aktiva digitální. Nativním tokenem této platformy je token RAW.

V nejnovějším bezplatném airdropu RAW DAO mohou držitelé JUNO či poskytovatelé likvidity JunoSwap a Osmosis získat dohromady až 200 milionů tokenů RAW. Krypto airdopy chce odměnit především příznivce ekosystémů Juno a Cosmos, kteří stakovali a dodávali likviditu na více protokolech Cosmos po delší dobu. Čím delší doba, tím více tokenů jako odměna. Zapojit se však mohou i nový uživatelé.

RAW DAO
RAW DAO

Airdrop má celkem tři kategorie s celkovou částkou 200 milionů tokenů RAW s tím, že 20 milionů RAW bude dáno poskytovatelům likvidity Osmosis, 80 milionů RAW bude dáno stakerům JUNO a zbylých 100 milionů RAW bude poskytnuto poskytovatelům likvidity JunoSwap. Pro zapojení se do airdropu je nutné připojit svou krypto peněženku na platformě RAW.

12) StormGain – Projekt vázaný na americký dolar

StormGain je univerzální platforma pro obchodování s kryptoměnami. Svým uživatelům nabízí jak nakupování a prodávání, tak i výměnu digitálních aktiv, a to buď v aplikaci pro mobilní zařízení nebo PC.

StormGain má jeden z nejlepších krypto airdropů, ve kterém je možné získat bezplatné tokeny vázané na dolar. Pro obdržení airdropu ve výši 25 dolarů, se stačí jen zaregistrovat k účtu StormGain, dokončit ověření účtu pomocí procesu KYC a vložit  na účet alespoň 100 USDT. Poté stačí do kolonky pro promo kód zadat “BONUS25” a bonus je váš.

StormGain
StormGain

Pro fanoušky těžby kryptoměn si platforma připravila možnost těžit kryptoměnu a získat tak tokeny již za čtyři hodiny. Když uživatel navíc doporučí přítele, který bude také těžit, získá 15 % prostředků, které vyberou z vytěžených digitálních aktiv.

13) MetaMask – Kryptoměnová peněženka

MetaMask je celosvětově známá custody peněženka s potenciálně jedním z nejslibnějších krypto airdropů posledních týdnů. MetaMask funguje nejen jako směnárna tokenů a peněženka ale vlastně jako všechno, co investor potřebuje ke správě svých digitálních aktiv.

Aktuálně se může MetaMask pochlubit více jak 30 miliony aktivních uživatelů měsíčně, přičemž ji mohou používat jak jednotlivci, tak i společnosti jako peněženku, které jim umožní přístup k DeFi, mintování NFT a provádění dalších úkonů pomocí sítí smart kontraktů. Aby byla bezpečnost co nejvyšší, tak investorům poskytuje velmi bezpečné přihlašovací jméno a klíč.

MetaMask
MetaMask

Proslýchá se, že MetaMask vyvíjí svůj vlastní token, který by poté mohl spustit doslova senzaci mezi krypto airdropy. Pro více informací je nejlepší sledovat Twitter, kde jsou ty nejaktuálnější informace.

Co jsou krypto airdropy?

Krypto airdropy jsou veřejné distribuce digitálních aktiv, které probíhají zdarma. Může se jednat například o distribuci tokenů či NFT a to nejčastěji v podobě dárku za splnění určitých podmínek.

Airdrop většinou obdrží:

 • noví uživatelé, kteří se zaregistrují u kryptoměnové platformy a splní dané podmínky airdropu
 • členové komunity při větší marketingové akci ve formě bezplatných tokenů
 • uživatelé, kteří se více zajímají o nový projekt nebo ho doporučí svým přátelům
 • uživatelé, kteří začnou krypto projekt sledovat na jeho sociálních sítích

Vše však záleží na stanovených konkrétních podmínkách příslušného krypto projektu.

Jak fungují bezplatné krypto airdropy?

Jedná se o tzv. bezplatné uvolňování tokenů nebo NFT uživatelům kryptoměn a zároveň i o dobrý způsob, jak si zajistit pozornost lidí a jejich zapojení do daného projektu.

Jelikož většina airdropů dává svým uživatelům kryptoměny zdarma, tak jde pro uživatele o skvělý způsob, jak si i přivydělat. Bezplatné tokeny totiž mohou následně dál prodat.

Další airdropy nabízejí tokeny zdarma, když uživatel splní několik předem daných úkolů, jako je například retweeting, připojení se ke skupině na Telegramu, sledování projektu na sociálních sítích, zodpovězení dotazníků, vyplnění formuláře, zvýšení likvidity nebo doporučení přátelům.

Důležité je také zmínit, že než se uživatel rozhodne zapojit se do určitého airdropu, tak musí mít aktivní kryptopeněženku, jako je Trust Wallet nebo MetaMask. Protože až po připojení své kryptopeněženky k příslušné platformě, bude moci získat bezplatné tokeny.

Jak získat krypto airdrop?

V následujících řádcích si podrobně ukážeme, jak si vytvořit účet u Lucky Block, který má našlápnuto stát se jedním z nejlepších altcoinů s vysokým potenciálem růstu. Projekt Lucky Block zároveň také nabízí držitelům LBLOCK 10% dividendy za účast v každodenním charitativním hlasování, přičemž majitelé tokenu LBLOCK a NFT Lucky Block jsou zařazeni do denního slosování o dárky. A nejen proto se vyplatí být součástí komunity Lucky Block.

1. Nastavení krypto peněženky a provedení vkladu – Nejprve si musí uživatel založit krypto peněženku, přičemž Lucky Block je kompatibilní s Trust Wallet a MetaMask. Při použití peněženky MetaMask si bude moci uživatel koupit i Lucky Block NFT. Jelikož Lucky Block běží na Binance Smart Chain je nutné si do peněženky přidat i nějaké tokeny BNB. Díky držení tokenů BNB si bude poté moci uživatel vyměnit tokeny LBLOCK, koupit vstupenky na budoucí losování nebo získat airdropy.

II

2. Připojení krypto peněženky k Pancakeswap – Připojení krypto peněženky k Pancakeswap je jednoduché. Stačí si vybrat DApps a vyhledat “Připojit peněženku”. Následně musí uživatel přejít na oficiální webové stránky Lucky Block a najít adresu smlouvy, což je řada čísel a písmen. Poté Pancakeswap uživatele požádá o tuto adresu pro směnu tokenů BNB za LBLOCK.

I

3. Koupě tokenů Lucky Block – Pokud si uživatel bude chtít koupit tokeny Lucky Block, postačí když zadá množství BNB, které si za ně přeje vyměnit. V tom okamžiku by měl uživatel tokeny LBLOCK najít už ve své krypto peněžence. Pokud to však nepůjde automaticky, stačí když je přidá ručně pomocí adresy smlouvy. Jakmile už jste vlastníky tokenů LBLOCK, můžete se zaregistrovat na krypto airdropy nebo si koupit vstupenky na krypto hry.

Lucky Block 2

Závěr

Mezi ty nejlepší krypto airdropy, které byly zmíněny v tomto článku, patří bezpochyby ty od Tamadoge, Lucky Block, Calvarie nebo Battle Infinity. Uživatelům se jistě vyplatí stát se členem komunity některého z těchto krypto projektů a to nejen z důvodu vyhlášení nových krypto airdropů, ale také proto, že zde mohou najít nové lidi s podobnými zájmy a navázat nová přátelství.

Kromě jiného také mnoho z těchto krypto projektů nabízí jejich uživatelům možnost si i dobře přivydělat. Proč se tedy nestát například členem skupiny Tamadoge na Telegramu, oznamovacího kanálu Lucky Block Telegram nebo chatovací skupiny Battle Infinity Telegram a sledovat tak bezplatné airdropy kryptoměn těchto projektů.

KOUPIT TEĎ

Často kladené otázky

Co jsou kryptoměnové airdropy?

Jsou kryptoměnové airdropy legitimní?

Jaké krypto airdropy jsou nejlepší?

Jak mohu získat odměnu z airdropu?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás 15% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 3650 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.