Náš krypto kalendář akcí nabídne možnost každému propagovat svoji vlastní akci. Všichni víme, že ve světě kryptoměn je komunita jedním z nejdůležitějších faktorů. A komunita se formuje právě na akcích, které se konají všude po celé republice. Začínali jsme v malých kavárničkách v Praze, postupně se dostali i do Brna a teď není problém dělat semináře pro širokou veřejnost kdekoliv v České republice.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Na naší stránce se již představily akce pořádané ParalelníPolis, HubHub nebo PWSClub. Ještě stále nemůžeme konkurovat narvaným halám v zahraničí. Ale kdo ví? Třeba právě ty budeš ten, kdo akci pro celou Českou republiku a pro každého kryptoměnového nadšence bez ohledu na věk, uspořádá. Obří krypto akce ve Vídni nebo Amsterdamu nemusí být tak nedosažitelné.

Návod na přidání krypto akce

Pokud i vy chcete zpropagovat zdarma svoje krypto akce, není nic jednoduššího, než využít našeho webu. Při vstupu do kalendáře jednoduše klikneme na tlačítko “Přidat akci”. Následně vyplníme název, popis a fotku. Do popisu se hodí připojit například odkaz na Facebookovou událost. Samozřejmostí je pro účely Kalendáře vyplnit přesný čas a datum. Stačí pouze připojit vstupné v CZK nebo jakékoliv jiné měně.

Proč využívat náš krypto kalendář?

Náš kalendář může naprosto ZDARMA využívat úplně každý, kdo by rád na velkém českém webu o kryptoměnách upozornil na svoji akci, které se třeba nedostává žádné pozornosti. Pokud například víte o takové akci ve svém okolí, přidejte ji na náš web! Komunita je nejdůležitějším základním kamenem ve světě kryptoměn. Komunita hýbá nejen cenou, ale také vývojem a technologickým výzkumem po celém světě. Mezi nadšenci do kryptoměn se smazávají determinace prostředím, rasou či jazykem.

Navíc, pokud si vaší zajímavé události všimne někdo z redaktorů, tak vám o ni napíšeme článek, ve kterém pozveme ještě jednou všechny na vaši akci. Jednotlivým událostem se tak dostane pozornosti, jakou si složitost přípravy zaslouží.

Vyzýváme vás proto, komunito, probuďte se z dlouhé kryptoměnové zimy a začněme tvořit Česko plné kryptoměn.

 

Sdílet
Komentáře

Zanechat komentář