Kryptoměnu kterou chystá Facebook, podpoří Mastercard, Uber, Visa a PayPal !

Společnost zakladatela Facebook Marka Zuckerberga získala podle serveru Wall Street Journal podporu Mastercard, Uber, Visa a PayPalu.

kurzy kryptoměn, seznam kryptoměn, aktuální ceny kryptoměn
Sledujte aktuální kurzy kryptoměn

Kryptoměny letos zažívají renesanci díky širšímu přijetí hlavními institucemi a zvýšené pozornosti Wall Street. Mezi nejočekávanější události v tomto odvětví patří oznámení Facebooku, že představí detaily ke své plánované vlastní digitální měně.

Nemáte co číst ? Naše doporučení: Bitcoin za 17 000 $ do konca roka. 5 dôvodov prečo bude rok 2019 začiatkom bull marketu

Společnost Facebook získala podle serveru Wall Street Journal podporu více jako 4 gigantu pro svou novou kryptoměnu, kterou pravděpodobně plánuje představit příští týden a uvést do provozu v roce 2020 do halving na BTC  05/2020. Na seznamu podporovatelů jsou jména jako Visa, Mastercard, PayPal, Uber a další. Každá ze společností se přislíbila zainvestovat zhruba 10 milionů USD. Peníze budou použity na vytvoření měny, (jde o stable coin)  jejíž hodnota bude odvozena od několika státy regulovaných měn, což by mělo zamezit divokým změnám v hodnotě, které jsou běžné u jiných kryptoměn např. USDT a pod.

Sesznam ale není kompletní. Není důvod vylučovat přidaní čínské firmy či burzy jako Binance, Bittrex a pod.

Taktéž doporučuji se přidat do fb: Bitcoin Klub CZ & SK anebo Bitcoin a kryptoměny

Použité zdroje obrázku: https://news.trijo.co

 

Jan Kopil

Jan Kopil

Živím sa obchodovaním s kryptomenami na základe fundamentov, TA a indikátorov. Začalo to ako hobby, následne part time a momentálne už viac než 2 roky full time. Tento druh trejdingu a analyzovania je nekonečná denná práca. Znamená to zahodiť všetky predošlé analýzy do koša a začínať denno-denne odznova. Vďaka mnohým stratám ale aj ziskom som svoje skúsenosti z obchodovania vložil do vlastnej školy na TA predikcie, ktorá je dostupná pre širokú verejnosť.

Podobné články

Diskuze k článku

Doporučujeme.

Sledovat na Facebooku

Populární.

1xbit
Brave browser, vydělat bat, basic attention token
Hledáme lidi do týmu

Přihlaste se níže na svůj účet

Fill the forms bellow to register

*By registering into our website, you agree to the Terms & Conditions and Privacy Policy.

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
Získejte Revolut kartu zdarma a k ní navíc 300kč! Akce je časově omezena.Získat kartu
+