Wednesday, March 22, 2023

Kryptoměny s nejlepší budoucností v roce 2023

Současný trh znamená jednu věc – kryptoměny s nejlepší budoucností jsou k dispozici ke koupi s velkou slevou. Nalezení kryptoměny s největším potenciálem do budoucna však může být oříšek. V současné době vlastní kryptoměnu méně než 4 % světové populace. Ale s rychlým retailovým a institucionálním přijetím má sektor kryptoměn působivé dlouhodobé vyhlídky.

Proto jsme připravili tohoto průvodce s cílem seřadit a zhodnotit kryptoměny s nejlepší budoucností, které je nyní možné koupit.

Kryptoměny s nejlepší budoucností k nákupu v roce 2023

Náš seznam kryptoměn s nejlepší budoucností k nákupu v letošním roce sahá od aktiv v předprodeji a altcoinů s nízkou tržní kapitalizací až po aktiva s velkou kapitalizací.

 1. Meta Masters Guild – Nejlepší kryptoměna s 228% nárůstem předprodejní ceny
 2. FightOut – M2E a fitness aplikace
 3. Dash 2 Trade – Nejkomplexnější analytická platforma pro kryptoměny
 4. C+Charge – Ekologický projekt, který odměňuje řidiče EV
 5. RobotEra – Metaverse projekt s velkým potenciálem do budoucna
 6. IMPT – Zelený kryptoměnový projekt, který přináší revoluci do sektoru emisních povolenek
 7. Calvaria – Nová P2E karetní hra s velkým potenciálem do budoucna
 8. Tamadoge – Meme coin s nejlepší budoucností
 9. Lucky Block – Nejlepší krypto kasino a sázková kancelář
 10. Quant – Projekt, který usnadňuje interoperabilitu mezi blockchainy
 11. XRP – Solidní síť přeshraničních plateb pro banky
 12. Coreum – Blockchain vrstvy 1 pro DeFi a dApps
 13. Flow – Decentralizovaný blockchain pro dApps a NFT
 14. Solana – Blockchain snažící se konkurovat Ethereu
 15. Alightpay – Nabízí uživatelům přístup k široké škále služeb DeFi
 16. Cardano – Flexibilní, udržitelná a škálovatelná blockchain platforma
 17. DeFinex Finance – Revoluční protokol Web3.0 DeFi

koupit memag

Meta Masters Guild – Nejlepší kryptoměna s 228% nárůstem předprodejní ceny

Meta Masters Guild je první vyhrazená mobilní herní platforma Web3. Mnoho blockchainových her nedokázalo udržet hráče v zapojení kvůli nevýrazné zábavě, ale MEMAG přináší revoluci do P2E her tím, že nabízí zábavné a interaktivní mobilní hry, které nabízejí konzistentní odměny.

Tím, že jsou hráči zapojeni po dlouhou dobu, zvyšují své šance na získání více odměn a udržení ekosystému. Odměny za všechny hry na platformě budou distribuovány pomocí herní měny Gems. Hráči mají možnost převádět Gems na tokeny MEMAG, které lze vyměnit za jiné kryptoměny. Druhou možností je použít Gems k nákupu NFT a dalších zdrojů na herním tržišti, které hráčům umožňuje postupovat ve hrách.

IMAGE 1673608535

Odměny nabízené za čas strávený ve hrách a přínos pro ekosystém zajišťují, že hráči budou motivováni k tomu, aby se neustále vraceli a přidávali na platformu hodnotu. Investoři mají možnost ihned po nákupu stakovat své coiny a začít získávat odměny.

Tým Meta Masters Guild je odhodlán učinit ze sebe díky své Play-and-Earn platformě lídra trhu tím, že začlení technologii blockchain a NFT a nabídne vše v masivním měřítku prostřednictvím mobilních zařízení. Očekávané masivní přijetí této platformy bude z velké části připsáno komunitním dárkům, které nabízejí tokeny MEMAG a NFT. 

Hráči na nejvyšší úrovni budou odměněni nejcennějšími herními aktivy a pro zkušené hráče bude otevřena soutěžní eSport scéna. MEMAG bude také spolupracovat se špičkovými herními vývojáři, kteří budou na této platformě hostit jejich projekty. Hráči mohou získat více informací o MEMAG a ekosystému, když se přihlásí k odběru kanálu Telegram a přečtou si whitepaper MMG.

Navštívit memag

FightOut – M2E a fitness aplikace

FightOut je nový Move-to-earn projekt, který dostává koncept M2E na další úroveň. Narozdíl od svých konkurentů kombinuje trénink v reálném životě s metaverzem a odměňuje uživatele za celkovou fyzickou aktivitu, nokoli pouze za kroky. Aplikace FightOut vám nabídne personalizované tréninkové plány, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim cílům. To vše doplňují videa od trenérů a vrcholových sportovců, takže vytěžíte z každého tréninku maximum.

Měna, kterou získáte za dokončení cvičení nebo speciálních výzev, se nazývá REPS. Jedná se off-chain měnu a lze ji použít na nákup vybavení, individuálních, digitálních předmětů pro vašeho avatara nebo slevy na předplatné FightOut. Centrem ekosystému je nativní token FGHT. Tento token ERC-20 lze použít k nákupu REPS, platbě předplatného za aplikaci s 25% slevou a bude hlavní měnou v metaverzu.

Kryptoměny s největším potenciálem 2023

Každý uživatel bude mít avatara, který bude reprezentovat jeho úspěchy a pomůže mu získat společenské uznání od komunity. Avatar bude reprezentovat uživatele v metaverzu, v rámci kterého se mohou utkat s ostatními uživateli nebo se sportovními legendami.

Pokud vás odrazuje investice do kryptoměnového projektu, FightOut má mnoho plánů také v reálném světě. Do nich patří otevření sítě fitness center ve všech velkých městech po celém světě. Po  ukončená předprodeje chce začít s 20 městy s nejživější komunitou FightOut.

Odvětví virtuálního fitness zažívá opravdový rozmach, podle některých odhadů by do roku 2027 mohlo mít hodnotu až 60 miliard dolarů. Pokud chcete získat expozici vůči tomuto růstu, aktuálně lze nákup FightOut tokenu provést prostřednictvím předprodeje.

Dobrou zprávou pro investory je, že FightOut nabízí zajímavý bonusový program, Pokud nakoupíte FGHT v hodnotě od 500 do 50 000 USD získáte bonus 10 % – 25 %Dále nabízí bonus 10 % – 25 %, v závislosti na zvoleném rozhodného období od 6 – 24 měsíců. Bonus bude vyplacen ve FGHT na konci předprodeje.

navštívit fightout

Dash 2 Trade – Nejkomplexnější analytická platforma pro kryptoměny

Jako jeden z nejúspěšnějších předprodejů letošního roku si Dash 2 Trade zaslouží místo na našem kryptoměn s největší budoucností.

Dash 2 Trade je platforma pro kryptoanalytiku a sociální obchodování navržená obchodníky pro obchodníky. Dash 2 Trade, poháněný tokenem D2T, poskytuje obchodníkům s kryptoměnami podrobné informace o trhu a umožňuje jim vytvářet strategie relevantní pro trh. Platforma umožňuje všem úrovním obchodníků přístup k signálům, metrikám a nástrojům sociálního obchodování, čímž otevírá trh jak nováčkům, tak zkušeným hráčům.

Praktické poznatky uvedené na Dash 2 Trade umožňují obchodníkovi identifikovat a analyzovat základní faktory, které ovlivňují cenu kryptoměn. Abyste měli lepší perspektivu, kryptoprostor se skládá z tisíců tokenů. S nesčetným množstvím kryptoměn, které se každý týden objeví na trhu, je pro obchodníka těžké sledovat a analyzovat všechna tato aktiva.

Dash 2 Trade v rámci ICO získal 500 000 USD za 24 hodin, vybral již přes 12,5 milionů USD, předprodej končí za 3 dny – Spuštění beta verze dashboardu proběhne 4. ledna, zalistování na CEX 11. ledna

Platforma pro kryptoměnové signály, trading bot a analytická platforma je obchodní komunitou velmi očekávána. Dashboard Dash 2 Trade pomáhá uživatelům budovat a dolaďovat jejich portfolio pomocí široké škály datových bodů. Usnadňuje lov mincí, které čekají na explozi, pomocí pokročilých sociálních ukazatelů.

Strategy Builder a Back-Tester odráží aktuální tržní podmínky a pomáhá vám otestovat ziskovost nové strategie. Platforma dále nabízí tyto cenné nástroje.

 • Bodovací systém pro předprodeje a ICO, jehož beta verze je již zpřístupněna – Dash Score
 • Nezávislé technické ukazatele
 • API pro automatické obchodování
 • Profilovač rizik
 • Upozornění na zalistování
 • On-chain analytika
 • Social Trading

Dlouhodobou relevanci platformy podtrhují její specializované funkce, které pomáhají uživatelům vytěžit maximum z kryptotrhu, aniž by se utápěli v neužitečných datech. Aktuálně se token D2T dá zakoupit na kryptoměnových burzách Bitmart, LBANK, Changelly Pro a Gate.io a DEX Uniswap.

Navštívit Dash 2 Trade

C+Charge – Ekologický projekt, který odměňuje řidiče EV

Pomocí technologie blockchain vyvinula společnost C+Charge robustní platební systém Peer-to-Peer (P2P) pro nabíjecí stanice pro elektromobily (EV). Uživatelé dostanou jednotlivé elektronické peněženky, které mohou používat k platbám za nabíjení EV pomocí utility tokenu C+Charge – CCHG.

Řidiči elektromobilů budou také používat aplikaci C+Charge k vyhledání nejbližších funkčních nabíjecích stanic a použít ji jako nástroj k placení za nabíjení svých vozidel a sledování jejich tokenů a emisních povolenek, které získávají jako odměnu po každém nabití. Emisní povolenky jsou povolení, která držiteli umožňují vypouštět do atmosféry skleníkové plyny, přičemž jeden kredit se rovná jedné tuně oxidu uhličitého.

charge

Majitelé CCHG mají také možnost emisní povolenky pasivně vydělávat. Na všechny transakce, které C+Charge používá k nákupu tokenizovaných emisních povolenek GNT od partnera Flow Carbon, se vztahuje 1% daň. Poté jsou proporcionálně rozděleny mezi držitele tokenů CCHG

Společnost C+Charge, která v současné době buduje svou platformu a navazuje partnerství s poskytovateli nabíjecích stanic pro elektromobily po celém světě, doufá, že se stane dominantním platebním řešením pro nabíjení elektromobilů. Jedním z klíčových cílů platformy je učinit nabíjení EV mnohem plynulejším procesem.

Se zvyšujícím se počtem elektromobilů na našich silnicích je zřejmá potřeba více nabíjecích stanic. Odvětví elektrických vozidel navíc čelí výzvě vytvoření standardizace pro nabíjení. C+Charge poskytuje nejen přístup k emisním povolenkám, ale také nabízí bezproblémový systém plateb za služby nabíjení elektromobilů jak pro řidiče, tak pro provozovatele nabíjecích stanic pomocí svých tokenů CCHG.

Navštívit C+Charge

RobotEra – Metaverse projekt s velkým potenciálem do budoucna

RobotEra je vzrušující nový projekt kombinující koncepty play-to-earn, NFT a metaverse, který umožňuje hráčům získávat odměny ve hře různými způsoby. Kromě skutečnosti, že tokeny P2E si vedly lépe než jiné altcoiny během kryptozimy, se zdá, že hodnota TARO poroste kvůli mnoha různým případům použití.

RobotEra, což je projekt LBank Labs, vyvinula token, aby umožnila hráčům kupovat robotické NFT avatary potřebné k obnově zničené planety Taro. Hráči rekonstruují Taro nákupem virtuálních pozemků za tokeny TARO a staví budovy a infrastrukturu, aby zvýšili jeho hodnotu.

robotera111

Hra umožňuje hráčům těžit suroviny, vyvíjet robotické společníky a pronajímat reklamní billboardy za účelem zpeněžení pozemků. Robustní editory RobotEra jsou navrženy tak, aby zvládaly širokou škálu možností, včetně 3D scén, zvuků a mnoho dalšího. Vše, co vytvoříte, bude obchodovatelný NFT.

Postupem času projekt očekává, že bude vyvinuto více případů použití, protože hráči budují své pozemky tak, jak uznají za vhodné. V podstatě je jejich úkolem učinit pozemek dostatečně atraktivním k tomu, aby ho ostatní uživatelé chtěli navštěvovat.

Ekosystém nabízí různé způsoby, jak získat tokeny, přičemž hráči mohou provozovat nezávislé kontinenty, prodávat NFT, stakovat své tokenyTARO, pronajímat své roboty a mnoho dalšího. RobotEra je multiverzní hra, která hráčům umožňuje připojit se k jiným světům a získávat odměny účastí na koncertech a pořádáním vlastních akcí.

Investoři mohou získat nejnovější aktualizace o TARO a hře, když se přihlásí k odběru kanálu RobotEra Telegram nebo si přečtou whitepaper .

navštívit Robotera

IMPT – Zelený kryptoměnový projekt, který přináší revoluci do sektoru emisních povolenek

IMPT je platforma založená na blockchainu, která umožňuje jednotlivcům a firmám snadno a bezpečně kompenzovat svůj uhlíkový dopad. Účelem je dát každému příležitost pomoci životnímu prostředí a změnit se.

IMPT je zalistován na Uniswap a LBank, BitMart a Changelly Pro. Investoři jsou softwarem IMPT tak nadšeni, protože umožňuje zákazníkům vydělávat emisní povolenky a kompenzovat svou uhlíkovou stopu jednoduše nakupováním online. Mohou si je také zakoupit přímo z platformy.

impt1 1

IMPT tokenizuje emisní povolenky, aby je klienti mohli získat jako NFT. NFT jsou pak zaznamenány do decentralizované účetní knihy, kterou mohou uživatelé sledovat, což zaručuje transparentnost a sledovatelnost. Tyto emisní povolenky lze spálit. Spálené NFT se doručují na nulovou adresu, čímž se odstraní z oběhu. Tato transakce je zaznamenána na blockchainu a NFT je následně prohlášen za nedostupný.

IMPT může zabránit podvodům a dvojímu započítání, protože všechny transakce jsou protokolovány na distribuované vrstvě, takže je prakticky nemožné s nimi manipulovat. Uživatelé navíc obdrží jedinečné NFT vytvořené umělci, když své emisní povolenky spálí.

V konečném důsledku IMPT spojuje lidi s řadou významných ekologických projektů s cílem snížit emise uhlíku a napomoci budoucí udržitelnosti planety. IMPT také spolupracuje s mnoha předními světovými maloobchodními společnostmi – včetně společností Microsoft, Amazon a GameStop – aby věnovali určité procento své marže ekologickým iniciativám.

navštívit IMPT

Calvaria – Nová P2E karetní hra s velkým potenciálem do budoucna

Calvaria je revoluční karetní Play-to-Earn hra, která vyniká na tomto přeplněném trhu. Nabízí přístupný, ale náročný herní zážitek na stolních i mobilních zařízeních. Navíc hráči nepotřebují mít přístup ke kryptoměnám, aby si tuto hru vyzkoušeli – protože je k dispozici i v režimu Free-to-Play.

Calvaria také vyvinula zajímavý příběh pro svou karetní hru P2E. Hra se odehrává v turbulentním světě posmrtného života, který je bohatý na detaily a poutavý, s postavami patřícími do různých frakcí – každá s individuálním vizuálním designem.

Calvaria také přichází s řadou jedinečných funkcí, díky kterým je hraní ještě napínavější, jako jsou sázky, minihry a integrované NFT tržiště. Uživatelé mohou vydělávat a upgradovat své bojové karty, aby se posunuli po žebříčku na bitevním poli.

calvaria main

Hráči mohou také získat odměny prodejem svých NFT karet nebo jiných herních aktiv na tržišti Calvaria. Tyto funkce dále zlepšují herní zážitek a vytvářejí obrovské příležitosti pro hráče, jak těžit z jejich zapojení.

Nativní token platformy Calvaria je token RIA. Tokeny RIA poskytují hráčům další výhody, protože je lze stakovat na platformě Calvaria za účelem získání výnosu. Kromě toho držení tokenů RIA nabízí investorům hlasovací a rozhodovací práva. Díky tomu je Calvaria decentralizovanou platformou v pravém slova smyslu. 

Token RIA je skvělým příkladem toho, jak kryptoměny revolučně mění herní a metaverzní průmysl a umožňují uživatelům získávat odměny ze svých oblíbených her způsoby, které nebyly dříve možné.

navštívit calvaria

Tamadoge – Meme coin s nejlepší budoucností

Tamadoge je decentralizovaná herní platforma, která je postavena na mechanismu play-to-earn. Tamadoge vytvořilo své vlastní metaverzum, nazvané Tamaverse. V rámci Tamaverse mohou uživatelé vytvářet a chovat své vlastní exkluzivními mazlíčky Tamadoge mintované jako nezaměnitelné tokeny a obchodovat s nimi. 

Tamadoge má také svůj vlastní nativní token, TAMA, který lze použít k nákupu aktiv ve hře. To, co dělá TAMA jednou z nejlepších metaverse kryptoměn, je její deflační mechanismus. Tokeny TAMA se dodávají s maximální zásobou dvou miliard tokenů, jejichž množství se časem sníží.

tamadoge token

Pokaždé, když investor provede transakci TAMA, spálí se 5 % z částky. Tento deflační systém zajistí, že tokeny zůstanou vzácné. Vzhledem k těmto faktorům mnozí tvrdí, že Tamadoge by mohl být svědkem značného růstu, až přijde další bull run.

Metaverzum Tamadoge je poháněno kombinací technologie blockchain, umělé inteligence a strojového učení a také rozšířené a virtuální reality. Jinými slovy, s Tamadoge mohou uživatelé očekávat bezpečný a skutečně pohlcující metaverse zážitek.

Metaverzum Tamadoge také obsahuje četné herní zážitky a události. Uživatelé mohou sbírat body bojem se svými mazlíčky a na konci měsíce jsou vítězům nabídnuty atraktivní odměny TAMA. Investoři mohou také použít tokeny TAMA k nákupu různých předmětů ze zverimexu Tamadoge přímo v Tamaverse.

navštívit Tamadoge

Lucky Block – Nejlepší krypto kasino a sázková kancelář

Lucky Block představuje jednu z nejlepších kryptoměn, které lze dnes koupit. Lucky Block si užil velmi úspěšnou předprodejní kampaň a za něco málo přes měsíc od spuštění na PancakeSwap zaznamenaly tokeny LBLOCK více než 60násobný nárůst. To znamená, že předprodejní investoři dostali značné zisky ze svých investic.

Bohužel Lucky Block následoval širší trh. A jako takový je nyní token LBLOCK k dispozici ke koupi s obrovskou slevou. Pokud jde o samotný projekt, Lucky Block vybudoval inovativní platformu pro odměny a soutěže NFT a teprve nedávno spustil přední krypto kasino a sázkovou kancelář.

lucky block casino slots

Kasino je jedním z nejlepších na trhu a nabízí tisíce her na automatech, klasické stolní hry, jako je ruleta a poker, a trhy před hrou a ve hře na vše od Premier League a NFL po badminton a eSporty. Noví hráči mohou získat 15% cashback ze ztrát po dobu jednoho týdne a registrace je rychlá a snadná bez nutnosti ověření KYC (ačkoli někteří hráči budou potřebovat VPN).

Hráči mohou používat 10 kryptoměn s rychlými a prokazatelně spravedlivými výplatami a bez omezení nebo poplatků za vklady nebo výběry. Brzy bude jako možnost přidán LBLOCK. Tokeny LBLOCK jsou také deflační a podléhají 1% průběžnému měsíčnímu spalování, což povede ke zvýšení nedostatku a zvýšení hodnoty.

navštívit Lucky Block

Quant  Projekt, který usnadňuje interoperabilitu mezi blockchainy

Quant byl spuštěn v červnu 2018 s cílem propojit blockchainy a sítě v globálním měřítku, aniž by došlo ke snížení efektivity a interoperability sítě. Jde o první projekt, který řeší problém interoperability vytvořením prvního blockchainového operačního systému.

Projekt je postaven jako technologie distribuované knihy operačního systému a Overledger Network pro propojení různých blockchainových sítí. Hlavním cílem Quant je překlenout propast, která existuje mezi různými blockchainy. Páteří projektu je síť Overledger, kterou Quant deklaruje jako ekosystém, na kterém bude postaven budoucí ekosystém digitální ekonomiky.

Image

Overledger umožňuje vývojářům vytvářet decentralizované multichainové aplikace (známé jako Mapps) pro své zákazníky. Aby mohli vývojáři postavit Mapp v síti, musí držet určité množství tokenů Quant (QNT). Některé výhody Quant zahrnují:

 • Odstranění problémů s interoperabilitou;
 • Snadné zahájení používání s malými nebo žádnými předchozími znalostmi technologie blockchain;
 • Vysokou úroveň zabezpečení.

Quant také nabízí podporu pro multi-ledger tokeny (MLT). Jedná se o digitální aktiva držená v úschově, která jsou kryta fiat fondy. Mají různé případy použití, fungují například jako stablecoiny, věrnostní body a poukázky.

koupit qnt na etoro

XRP Solidní síť přeshraničních plateb pro banky

Mezi kryptoměny s nějlepší budoucností patří také XRP, který byl spuštěn v roce 2012, což z něj dělá zavedené krypto aktivum, které prošlo několika medvědími trhy. Jedná se o nativní token sítě Ripple, který umožňuje bankám převádět finanční prostředky přes hranice efektivně a rychle.

1 26

Ve srovnání se staršími platebními systémy, jako je SWIFT, Ripple nabízí rychlé, levné a škálovatelné transakce. To platí bez ohledu na to, kde sídlí odesílatel nebo příjemce. Rychlý výkon Ripplu navíc zůstává solidní i při použití konkurenčních měn.

Velká síla Ripplu je v jeho obrovském počtu uživatelů, což je klíčový důvod očekávaného růstu hodnoty tokenu. Ripple podporuje Ripplenet, jeden z předních fintech podnikových platebních systémů za poslední desetiletí. Když banky používají k transakcím síť Ripple, převod obvykle trvá 4–5 sekund. Poplatky dosahují velmi malého zlomku centu a Ripple zvládne každou sekundu zpracovat až 1 500 transakcí.

koupit XRP na etoro

Coreum Blockchain vrstvy 1 pro DeFi a dApps

Coreum je blockchain třetí generace vrstvy 1 vytvořený tak, aby sloužil jako základní infrastruktura budoucích decentralizovaných aplikací. Coreum používá mechanismus konsenzu Bonded Proof of State (BPoS), který umožňuje stakování , delegování a řízení. S dobou bloku 1,5 sekundy je Coreum extrémně rychlé a dokáže zpracovat až 7 000 transakcí za sekundu.

Zatímco mnoho blockchainových sítí v současné době používá Ethereum Virtual Machine, Coreum těží z moderního enginu Web Assembly (WASM) pro zpracování smart kontraktů. Tyto smluvní aplikace mohou být napsány v mnoha jazycích a před zpracováním zkompilovány do WASM. Tato funkce umožňuje rozsáhlý růst decentralizovaných aplikací (dApps) v rámci ekosystému Coreum.

Kryptoměny s největší budoucností

Se stovkami blockchainů, které se v současnosti používají, Coreum nasazuje funkci mostu pro spolupráci s různými řetězci prostřednictvím kolateralizovaného balení. To umožňuje dalším kryptoměnám plynule proudit do ekosystému Coreum. Tato vestavěná funkce dokonce umožňuje emitentům přizpůsobit svá tokenizovaná aktiva volitelnými funkcemi, pokud jde o silně regulované finanční trhy, jako jsou akcie a ETF.

Coreum poskytuje vývojářům a finančním institucím kompletní základní infrastrukturu pro vytváření libovolných aplikací DeFi. Coreum dokonce pobízí a poskytuje granty kvalifikovaným vývojářům k vytváření intuitivních dApps na blockchainu Coreum. CORE token je nativní token blockchainu Coreum, transakční token, který usnadňuje všechny operace a funkce v rámci sítě.

Flow Decentralizovaný blockchain pro dApps a NFT

Flow je rychlý, decentralizovaný a pro vývojáře přívětivý blockchain. Byl vytvořen v roce 2020 Dapper Labs, stejným týmem, který stojí za populární hrou CryptoKitties. Jako takový byl Flow vytvořen speciálně pro takové hry a digitální aktiva, která je pohání. Má jedinečnou architekturu navrženou tak, aby se škálovala bez shardingu, což umožňuje výrazné zlepšení rychlosti a propustnosti ve srovnání s jinými blockchainy.

Flow má čtyři klíčové vlastnosti. Nejzákladnější z nich je vícevrstvá architektura. Design Flow je jedinečný a umožňuje škálování sítě tak, aby sloužila miliardám uživatelů, aniž by došlo k narušení nebo snížení decentralizace jejího konsenzuálního mechanismu.

Kryptoměny s největší budoucností

Dosahuje toho rozdělením fází ověřování transakce do čtyř různých kategorií uzlů. Sběrné uzly zlepšují síťové připojení a dostupnost dat. Konsenzuální uzly rozhodují o transakcích a jejich pořadí. Prováděcí uzly provádějí požadovaný výpočet pro transakci a ověřovací uzly dvakrát kontrolují práci dokončenou prováděcími uzly.

Kromě toho Flow využívá programování orientované na zdroje. Smart kontrakty na Flow jsou napsány v Cadence, relativně snadném a bezpečném programovacím jazyce. Flow má také vyhrazenou webovou stránku pro vývojáře, kde se mohou učit a procvičovat Cadence. Některé velké značky se také spojily s Flow, aby vytvořily své kolekce NFT, například Top Shot NBA

Solana Blockchain snažící se konkurovat Ethereu

Solana je škálovatelný, decentralizovaný a programovatelný blockchain. Usnadňuje transakce svých nativních coinů SOL i digitálních aktiv, jako jsou nezaměnitelné tokeny (NFT) a také tokeny SPL. Zakladatel společnosti Solana, Anatoly Yakovenko, vytvořil projekt v roce 2017 s cílem zvýšit škálovatelnost blockchainu, aniž by obětoval decentralizaci nebo bezpečnost.

Jednou z největších konkurenčních výhod Solana je jeho relativně vysoká transakční rychlost. Blockchain může podporovat až 50 000 transakcí za sekundu bez shardingu. Solana toho dosahuje prostřednictvím mechanismu proof of stakes consensus mechanism spolu s časově označenými transakcemi, známými jako Proof of History. To v podstatě znamená, že vytváří historický záznam, který dokazuje, že událost, tj. transakce, nastala v konkrétním okamžiku. Solana je první sítí, která tento model vyzkoušela.

kryptoměny s nejlepší budoucností

Od roku 2021 běží mnoho z nejpopulárnějších DEX a půjčovacích aplikací na Solaně a ekosystém kryptoměnových aplikací na Solaně podporuje miliardy dolarů v TVL (Total Value Locked). Jedním z hlavních důvodů, proč by uživatelé mohli preferovat aplikaci běžící na Solana před srovnatelným Ethereem, je například vysoká rychlost a nízké přetížení, což má za následek výrazně nižší poplatky.

SOL také slouží jako token řízení. To znamená, že držitelé mohou hlasovat o budoucích upgradech a návrzích správy předložených komunitou Solana.

koupit sol na etoro

Alightpay Nabízí uživatelům přístup k široké škále služeb DeFi

Při investování do kryptoměn je jednou z největších výzev najít bezpečnou a zabezpečenou platformu, na které by mohli ukládat svá aktiva. Zde přichází na řadu Alightpay (ALPY). Díky inovativní peněžence, která uživatelům umožňuje bezproblémově spravovat, swapovat a obchodovat se svými finančními prostředky z jediné platformy, se Alightpay rychle stala volbou pro kryptoinvestory, kteří hledají spolehlivý a efektivní zážitek.

Pokud jde o kryptoměnové peněženky, existují dva klíčové faktory, které musí mít každý investor na paměti: bezpečnost a funkčnost. Na jedné straně musí být peněženka dostatečně bezpečná, aby chránila finanční prostředky uživatelů. Na druhou stranu musí být také uživatelsky přívětivá a intuitivní, aby investoři mohli snadno spravovat své prostředky.

kryptoměny s největší budoucností

Prostřednictvím komplexního přezkumu stávajících platforem, jako jsou MetaMask a Trust Wallet, dokázala společnost Alightpay identifikovat nejdůležitější funkce, které uživatelům na kryptopeněžence vadí. Na základě tohoto výzkumu vytvořila vlastní digitální platformu s funkcemi, jako je vícefaktorová autentizace pro zvýšenou bezpečnost a snadná integrace se stávajícími kryptografickými burzami pro lepší funkčnost.

To znamená, že vnitřní hodnota tokenu AlightPay ALPY bude časem růst. To je důvod, proč věříme, že patří mezi kryptoměny s největší budoucností a neměla by chybět ve vašem portfoliu.

Cardano Flexibilní, udržitelná a škálovatelná blockchain platforma

Cardano je decentralizovaný veřejný blockchain třetí generace. Jedná se o open-source s konsensem dosaženým pomocí technologie proof-of-stake (PoS). Udržitelnost, interoperabilita a škálovatelnost sítí PoW jsou omezeny zátěží infrastruktury spotřebovanou energií, pomalými transakčními časy a rostoucími náklady. Díky tomu je Cardano slibnou alternativou pro vývojáře, kteří hledají ekologičtější blockchainy a řešení.

1 31

Kromě použití systému PoS Cardano zajišťuje, že síť může být snadno škálovatelná díky způsobu vývoje blockchainu. Síť má dvě vrstvy – Cardano Settlement Layer (CSL) a Cardano Computing Layer (CCL) – na rozdíl od většiny ostatních sítí, které fungují pouze na jedné vrstvě. Vrstva CSL zaznamenává a provádí transakce na blockchainu, zatímco vrstva CCL je vrstva smart kontraktů, která provádí automatické transakce. Podle návrhu může blockchain Cardano provádět rychlejší transakce a mít nižší poplatky.

Na dnešním trhu se většina kryptoměn snaží najít správnou rovnováhu mezi bezpečností, rychlostí a decentralizací. Ale jen málokdo je úspěšný při řešení všech těchto problémů. Cardano se zdá být jedním z mála. A platforma se neustále vyvíjí.

koupit ada na etoro

DeFinex Finance Revoluční protokol Web3.0 DeFi

DeFinex Finance je revoluční protokol Web3.0 DeFi, jehož cílem je zjednodušit DeFi pro masy a učinit blockchain dostupnější a snáze použitelný v dlouhodobém horizontu. Dosahuje toho prostřednictvím jednotného produktového ekosystému postaveného na Binance Smart Chainu.

DeFinex Finance Wallet představená s cílem usnadnit uživatelům kryptoměn přístup k aktivům, sledování aktiv a odhady s prioritou bezpečné, jednoduché a snadno použitelné. S rozvojem blockchainové sítě je DeFinex Wallet vybavena několika různými síťovými možnostmi, které mohou uživatelům usnadnit přepínání sítí kdekoli a kdykoli.

Definex 900x566 1

DFNX je utility token ekosystému, který pohání ekosystém DeFinex Finance, vyvinutý jako univerzální kryptoměna pro DeFi. Lze jej použít pro platby, poplatky v síti, přeshraniční převody, pojištění půjček zajištěných akciemi, těžbu likvidity nebo swap.

Součástí ekosystému Definex Finance je NFT tržiště a uživatelé také mají možnost stakovat tokeny pro další pasivní příjem.

Jak najít kryptoměny s nejlepší budoucností

S tolika vzrušujícími projekty vydávaných denně může být nalezení kryptoměny s nejlepší budoucností náročné. V této části vysvětlíme některé z metod, které mohou investoři využít při hledání kryptoměny s velkým potenciálem, kterou by si nyní mohli přidat do svého portfolia.

Sociální sítě

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak najít takové kryptoměnové projekty, je procházení sociálních sítí. Každý býčí i medvědí trh má svá témata a trendy. Na sociálních sítích můžete získat představu o těchto trendech a zjistit, kde je poptávka. Kromě toho jednoduše najdete profily kryptoměnových projektů á týmů stojících za nimi. Lze tedy s jistotou určit, zda projekt stojí za vaši pozornost a jakým směrem se pravděpodobně bude ubírat.

Whitepaper

Každý kryptoměnový projekt by měl mít solidní a dobře napsaný whitepaper. Pokud hledáte kryptoměny s nejlepší budoucností, je čtení whitepaperu nutností. Najdete tam klíčové informace, jako je tokenomika projektu, cíle a užitečnost. Pokud projekt nemá komplexní a snadno srozumitelný whitepaper, vyhněte se mu obloukem. Bez něj není žádný způsob, jak poznat to, co tým zamýšlí udělat, nebo zkontrolovat nepřesnosti.

Roadmapa

Dalším způsobem, jak najít nejlepší kryptoměnu, je prozkoumat, jak vypadají cíle projektu. Tato metrika bude užitečná zejména při kontrole novějších projektů. Novější kryptoaktiva jsou na samém začátku své cesty vývoje a u zavedenějších projektů je důležité posoudit, zda jsou stávající cíle plánu na správné cestě.

Analýza roadmapy může nabídnout tolik potřebný pohled na cíle a harmonogram vývoje projektu. Investor může tyto informace použít k posouzení funkčnosti projektu. Kromě toho mohou také vidět, jak dobrý tým je v plnění svých slibů.

Závěr

Odvětví kryptoměn poskytuje nekonečné možnosti pro spekulace. Ale odfiltrovat skutečně slibné projekty od špatných se snadněji řekne, než udělá. V tomto průvodci jsme diskutovali o několika projektech, které mají vynikající šanci na dosažení dlouhodobého růstu a úspěchu – pomáhají poskytovat parabolické výnosy, které jsou charakteristické pro kryptoměny.

Například projekt Meta Masters Guild prokázal, že patří mezi kryptoměny s nejlepší budoucností vzhledem k tomu, kolik pozornosti během raných fází svého předprodeje přitahoval a má ambiciózní plány na revoluci ve velmi oblíbeném sektoru.

Často kladené otázky

Jaká je kryptoměna s největší budoucností?

Jak najít kryptoměny s nejlepší budoucností?

Kde mohu koupit kryptoměny s nejlepší budoucností?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás 15% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 3650 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.