Thursday, June 1, 2023

10 jednoduchých způsobů, jak na kryptoměny zdarma v roce 2023

S tím, jak se adopce kryptoměn poměrně masivně rozšiřuje, vzrůstá také hodnota jejich vlastnictví. Kryptoměny v současnosti integrují stále další odvětví a technologie blockchainu nachází nová uplatnění. Se současnou expanzí digitálních aktiv přišla řada platforem se způsobem, jak kryptoměny získat, aniž byste museli vynaložit vlastní peněžní prostředky. Tento průvodce rozebírá některé z osvědčených postupů a představuje 2 platformy, které můžete na cestě za kryptoměnami zdarma brát v potaz.

Níže tedy shrnujeme 17 nejlepších způsobů, jak získat kryptoměny zdarma.

Kryptoměny zdarma – Top 17 způsobů

Pokud nejste ve světě investic do kryptoměn nováčkem, je vám známa volatilní povaha těchto digitálních aktiv. Markantní cenové výkyvy někteří investoři však dokážou chytře využívat ve svůj prospěch, proto je vidina získání kryptoměny zdarma láká.

 1. Vytvářejte memy prostřednictvím AI na AiDoge
 2. Lépe se orientujte ve Web3 pomocí Launchpad XYZ
 3. Získávejte odměny za recyklaci s Ecoterra
 4. Získejte konkurenční výhodu díky yPredict
 5. Vydělávejte jako freelancer na DeeLance
 6. Zúčastněte se průzkumů na Love Hate Inu
 7. Zkuste štěstí v kryptohře na Lucky Block
 8. Založte si kryptoměnový úrokový účet
 9. Začněte se stakingem kryptoměn
 10. Mějte na paměti airdropy
 11. Vzdělávejte se k kurzech
 12. Zúčastněte se DeFi Lendingu
 13. Získávejte odměny z krypto kreditní karty
 14. Používejte krypto faucety
 15. Zkuste těžbu kryptoměn
 16. Vyplňujte průzkumy za odměny v kryptoměnách 

ZÚČASTNĚTE SE AIDROPU C+CHARGE

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

Před tím, než podrobněji probereme různé mechanismy, díky kterým lze vydělat kryptoměny zdarma, zmiňujeme ještě možnost registračních bonusů, případně různých propagačních akcí, které často uživatelům nabízejí kryptoburzy. Jedním z příkladů je burza Crypto.com – kde registrací prostřednictvím crypto.com odkazu na doporučení noví uživatelé získávají uvítací bonus až 50 dolarů.

Šikovné možnosti, jak získat kryptoměny zdarma

1. Vytvářejte memy prostřednictvím AI na AiDoge

AiDoge je inovativní projekt, který chce spojit umělou inteligenci a meme coin. Je to první platforma na světě pro generování memů prostřednictvím umělé inteligence. Nabídkou jedinečného generátoru memů se AiDoge hodlá odlišit od všech meme coinů, které v posledních letech přišly na trh. Také hodlá sdružit skutečnou komunitu kolem svého projektu díky inovativní platformě přístupné co největšímu počtu.

Platforma AiDoge konkrétně využívá pokročilou technologii AI k vytváření různých memů na základě textových zpráv poskytovaných uživatelem. Umělá inteligence zpracovává data, aby vytvořila nejrelevantnější a nejpoutavější memy. V kombinaci s uživatelky přívětivým prostředím to zpřístupňuje vytváření těchto virálních obrázků všem.

Screenshot 2023 04 26 at 11.20.33

Platforma za to tvůrce dokonce odmění a bude zřízena veřejná zeď pro šíření memů. Ti nejlepší získají hlasy komunity a tvůrci tak mohou být odměněni. Token Ai je srdcem tohoto ekosystému, protože slouží jako měna pro nákup kreditů potřebných k vytváření memů. Tokeny budou také sloužit jako odměna pro nejlepší tvůrce a účast v hlasování. Bude také možné je stakovat, aby generovaly atraktivní výnosy.

Za projektem AiDoge stojí mnoho zkušených profesionálů zejména v oblasti blockchainu, umělé inteligence a marketingu. K jejich podpoře jim radí tým, který již vedl mnoho úspěšných předprodejů. Spojením toho nejlepšího ze světů AI a meme coinů chce AiDoge vytvořit jedinečný zážitek a vyniknout na krypto trhu, který má tisíce projektů. Není pochyb o tom, že tento projekt v příštích týdnech a měsících přitáhne pozornost nejen pozorovatelů trhu, ale i investorů.

Koupit aidoge

2. Lépe se orientujte ve Web3 pomocí Launchpad XYZ

Nový krypto projekt Launchpad XYZ poskytuje svým uživatelům všechny nástroje, které potřebují proto, aby byli úspěšní na Webu3. Jedná se o nástroje od statistik a učení až po trading alpha, analýzy a strategie.

Tento inovativní projekt začal skvěle a již pár dní po spuštění předprodeje si získal mezi investory velkou oblibu. V ranné fázi projektu si investoři mohou koupit jeho nativní token LPX v rámci předprodeje, přičemž je předprodej rozdělen do celkem 10 fází a s dokončením každé fáze předprodeje se cena tokenu automaticky zvyšuje.

Launchpad IIII

Launchpad, jak název napovídá, vytváří uživatelsky nejpřívětivější bránu pro jednotlivce a podniky do světa decentralizovaného zboží a služeb Web3. Platforma pomůže uživatelům seznámit se s ekosystémem Web3 a porozumět mu pomocí sentimentu trhu, zpráv, hloubkové analýzy a náhledů.

Jádrem ekosystému je peněženka Launchpad Web3, která upřednostňuje použitelnost tím, že uživatelům umožňuje snadno se zaregistrovat jen pomocí telefonního čísla nebo e-mailu. Prostřednictvím interakce s Launchpad bude token LPX nakonec poskytovat přístup k řadě plánovaných decentralizovaných aplikací, jako jsou hry, ukládání a sdílení dat a taxi-hailing. Launchpad si tak dal za cíl posílit účast na Web3 pro každého a to výrazným snížením co největšího tření. Jde totiž o doplněk k jeho vizi stát se hlavním portálem pro jednotlivce, kde mohou najít platformy a produkty podle svých zájmů.

Koupit Launchpad XYZ

3. Získávejte odměny za recyklaci s Ecoterra

Ecoterra je nejnovější ekologický projekt na trhu, jehož inovativní přístup způsobil velký zájem investorů ihned po spuštění. Cílem projektu je snížit znečištění životního prostředí a podpořit recyklaci, k čemuž používá zcela nový revoluční koncept nazvaný „Recycle-to-Earn“ (R2E). Umožňuje všem uživatelům platformy získávat odměny recyklací odpadu a tím pomáhat životnímu prostředí.

Ekosystém Ecoterra se opírá o 4 hlavních pilíře. Na platformě naleznete tržiště pro recyklovaný materiál a tržiště pro obchodování s ověřenými emisními povolenkami. To doplňuje profil dopadu, který umožní uživatelům sledovat, jak moc přispěli ke zlepšení životního prostředí, a aplikace, která umožňuje vydělávat peníze recyklací.

FsycFlGX0AAuusc

Celý proces R2E probíhá velmi jednoduše. Před vlastní recyklací v reverzním prodejním automatu naskenujte čárový kód své recyklované položky pomocí aplikace, poté vyfoťte účtenku vydanou automatem, a získáte odměnu v tokenech Ecoterra. Tyto tokeny lze použít pro staking, abyste získali ještě více tokenů, obchodování nebo je můžete darovat je na klimaticky zaměřenou iniciativu, jako je například čištění pláží.

Nativní token ECOTERRA je nejdůležitější součást ekosystému, protože v něm budou probíhat všechny transakce. Lze tedy předpokládat, že s přibývajícími uživateli bude růst poptávka a tím i cena. Vzhledem k tomu, že si stále více lidí uvědomuje klimatické změny, analytici předpokládají pro tuto novou ekologickou kryptoměnu zajímavé výnosy.

Koupit ECOTERRA

4. Získejte konkurenční výhodu díky yPredict

yPredict je nový kryptografický projekt, který již na svém počátku zaujal investory jako ekosystém umělé inteligence „All-in-One“. Jedná se totiž o speciálně navržený projekt pro vývojáře, kvanty, obchodníky a analytiky.

yPredict je špičková krypto výzkumná a obchodní platforma, která svým uživatelům poskytuje přístup k mnoha nástrojům pro kryptoanalýzu využívající umělou inteligenci. Přestože v krypto prostoru existují různé prediktivní trhy, žádný však nenabízí ucelenou sadu užitečných poznatků založených na AI, jako je možné nalézt v ekosystému yPredict. Tento projekt totiž využívá umělou inteligenci a strojové učení (AI/ML), aby obchodníkům a firmám poskytl konkurenční výhodu.

yPredict III

Inovativní platforma si klade za cíl vyrovnat podmínky obchodování s využitím nejmodernějších modelů finančních predikcí a metrik, které byly vypilovány na obrovských souborech dat různých typů. V důsledku toho budou mít investoři a obchodníci příležitost dělat mnohem lepší a informovanější obchodní rozhodnutí.

Klíčové diferenciátory ekosystému se zaměřují na řešení problému překonání algoritmického obchodování, které převzalo většinu trhů tříd finančních aktiv. yPredict tyto problémy odstraňuje vývojem nových obchodních nástrojů, které plně ovládá umělá inteligence. Tyto technologie odstraňují zbytečný “hluk” trhu tím, že poskytují účastníkům trhu silnější základ, na kterém mohou zakládat svá zisková rozhodnutí.

Koupit yPredict

5. Vydělávejte jako freelancer na DeeLance

Deelance je nejnovější kryptoměnový projekt, který se zaměřuje na odvětví freelance. Projekt podobně jako jiné náborové platformy umožňuje potencionálním zaměstnavatelům a pracovníkům na volné noze najít jeden druhého po celém světě. Platforma však interakci mezi zúčastněnými stranami zefektivňuje využitím technologie blockchain a nezaměnitelných tokenů (NFT).

Díky tomu mohou freelanceři NFT zaslat jako hotovou zakázku a zadavatel může bezpečně zaplatit, a stane se tak novým vlastníkem tohoto NFT. Tento systém eliminuje potřebu třetích stran a všichni uživatelé bez rozdílu tak mohou těžit z nejnižších sazeb ze všech náborových platforem a díky využití kryptoměn také z rychlých transakcí.

FsyaKtGakAAuyL1

Deelance přichází také s vlastním futuristickým metaverzem. Metaverzum umožňuje zakoupit kanceláře, budovy, pozemky nebo co-workingové prostory ve formě NFT, kde se zaměstnavatelé a freelanceři mohou navzájem najít a setkat. Deelance tak řeší mnoho problémů, se kterými se potýkají stávající platformy v náborovém sektoru.

Srdcem celého ekosystému je nativní token platformy s názvem DLANCE. Tento token lze na platformě použít k nákupu NFT, platbám za pronájem reklamních prostor a kanceláří a zaměstnavatelé mohou platit freelancerům za jejich práci. Vzhledem k tomu lze očekávat, že poptávka po tomto tokenu poroste a přinese investorům vysoké zisky.

KOUPIT DEELANCE

6. Zúčastněte se průzkumů na Love Hate Inu

Love Hate Inu je trendy kryptoměnový projekt, který buduje Vote-to-Earn ekosystém, ve kterém lze vydělávat tokeny LHINU za hlasování v průzkumech. Platforma využívá technologii blockchain a smart kontrakty. Hlasování tedy probíhá anonymně. Neměnnost blockchainu také zajišťuje, že Love Hate Inu zabraňuje podvodům a manipulaci. 

Ale nejlepší ze všeho je, že Love Hate Inu vybudovala koncept, který s odměňuje lidi za hlasování. Odměny se rozdělují v LHINU a hlasovací síla je určena počtem stakovaných tokenů. Uživatelé mohou posoudit, kolik vydělávají prostřednictvím svého řídicího panelu Love Hate Inu. Jak je znázorněno na obrázku níže, panel zobrazuje nedávné hlasy, množství vsazených LHINU, aktuální odměny a nástroje k vytvoření nového hlasování.

2 4

Žádný projekt však nemůže dlouhodobě přežít rozdělováním odměn, aniž by generoval příjem. Love Hate Inu toho dosáhne prostřednictvím partnerství se značkami a sponzorovaných anket. Například společnost, která si přeje změřit sentiment uživatelů Love Hate Inu, může vytvořit anketu o svých produktech.

Koupit LOVE HATE INU

7. Zkuste štěstí v kryptohře Lucky Block

10 jednoduchých způsobů, jak na kryptoměny zdarma

Technologie blockchainu, konkrétně Binance Smart Chain (BSC), pohání také první on-line casino Lucky Block, které kromě 2700 různých her, živých kasin či sázek na sportovní utkání nabízí i NFT hry.

Hostování na blockchainu jim neubírá nic na atraktivitě ani zábavě, v porovnání s klasickými videohrami vás pohltí dokonce ještě snadněji, protože ve hře umožňuje použití kryptoměny na plnění různých úkolů – a co více, slouží také jako odměna za hráčskou aktivitu.

10 jednoduchých způsobů, jak na kryptoměny zdarma

Na Lucky Block denně probíhají slosování o řadu hodnotných a luxusních cen. Blockchain umožňuje zcela transparentní loterii, to znamená, že veškerá slosování jsou de facto smart kontraktem, plně k dispozici k nahlédnutí. Logicky se takto výrazně snižuje riziko podvodů při slosováních.

Kromě denních jackpotů Lucky Block ještě nabízí příležitost vydělávat pasivní příjem prostřednictvím dividend z podílů NFT. Přístup do platformy zajišťuje token LBLOCK, který koupíte osvědčených CEX i DEX burzách.

10 jednoduchých způsobů, jak na kryptoměny zdarma

Lucky Block je nepochybně originální a inovátorský pohled na on-line loterijní hry, který si zajistil v řádu měsíců silnou hráčskou komunitu, nepochybně i díky možnostem bezplatného získání digitálních aktiv. Proto ho doporučujeme jako jeden z nejlepších projektů, jak získat kryptoměny zdarma.

KOUPIT LUCKY BLOCK

Kryptoaktiva jsou vysoce volatilní neregulovaný investiční produkt.

8. Založte si kryptoměnový úrokový účet

10 jednoduchých způsobů, jak na kryptoměny zdarma

Principem kryptoměnového úrokového účtu je, možná nepřekvapivě, získání úroku z držených kryptoměn. Úrokové sazby většinou bývaly sympatičtější, než na jaké jsme zvyklí u klasických bankovních účtů, nicméně i na jejich výši se podepsal medvědí trh. Přesto jde o stále zajímavou příležitost k výnosům navíc.

Jako příklad jsme pro vás vybrali úrokový účet od AQRU, který poskytuje příležitost získat úroky z vašeho krypto portfolia. Jde o uživatelky přívětivou platformu, která sleduje úrokové platby po hodině. Navíc jsou úroky vypláceny denně, takže z výnosů můžou investoři těžit téměř okamžitě.

V současnosti je podporováno pět různých coinů a AQRU např. nabízí až 3% úrok ročně na vklady stablecoinů a 2% na vklady  ETH.

AQRU II

Další alternativou může být  BlockFi. Oproti AQRU platforma podporuje 30 různých mincí, dále nabízí složené úročení či rychlý aplikační proces. Proto ji ocení především uživatelé se zájmem o dlouhodobé uchovávání kryptoměn.

9. Začněte se stakováním kryptoměn

Dalším ze způsobů, jak generovat pasivní příjem pomocí kryptoměn, je staking. Podle definice jde o proces zamykání coinů za účelem zhodnocení mincí. Uzamčení digitálních aktiv přispívá k udržení bezpečnosti blockchainu, uzamčené coiny potom pomáhají ověřit nové bloky na konkrétních blockchainových sítích.

Staking se týká mincí protokolu s mechanismem Proof of Stake (PoS). Jde o unikátní funkci řetězů druhé generace jako Polkadot, Tezos či Cardano, které se nedají těžit, a právě staking zajišťuje jejich decentralizovanou strukturu.

Jedním z top poskytovatelů stakingu je již zmiňované AQRU. Podobně jako u jejich kryptoměnového úrokového účtu se odměny pohybují okolo 3 % ročně za vklady USDC, bez poplatků za vklady ani žádných průběžných poplatků během procesu generování úroků.

AQRU staking

Po stakingových příležitostech se můžete poohlédnout i na BlockFi. Díky neexistujícím skrytým poplatkům, dokonce ani minimálním limitům zůstatku jde o alternativu vhodnou pro začátečníky.

Staking je tedy dalším z chytrých způsobů, jak nechat digitální aktiva pracovat za vás a získat kryptoměny zdarma.

10. Absolvujte vzdělávací kurzy

Člověk se vzdělává po celý život a v případě zájmu o investice to platí dvojnásob – proto vzdělávací kurzy mohou být další skvělou příležitostí, kde se dostanete ke kryptoměnám zadarmo. Ačkoli vám koncept „Learn-to-Earn“ (učte se a vydělávejte) může připadat nepravděpodobný, na řadě kvalitních platforem na něj můžete narazit.

Obvykle získání odměny spočívá ve sledování různých výukových videí, čtení článků, vyplňování kvízů apod. Po správném zodpovězení několika otázek je uživatel odměněn drobnou částkou v kryptoměně – je však fér zmínit, že vysoké výnosy v této koncepci neočekávejte – odměny za správné odpovědi se liší v závislosti na typu úkolu, nicméně pohybují se v řádu několika dolarů vzhledem ke kurzu dané kryptoměny.

Jednou z nejrenomovanějších platforem, které možnost Learn-to-Earn poskytují, je Coinbase. Jde o věrohodnou platformu zalistovanou na Nasdaq.

crypto learning Coinbase

11. Účastněte se DeFi Lending

Již z anglického názvu je patrné, že v následujících odstavcích bude řeč o půjčování kryptoměn, při kterém si můžete přijít na zajímavé úroky. Půjčovat s úrokem, nebo si naopak za poplatek kryptoměnu vypůjčit je možné na kryptoměnových burzách nebo skrze decentralizovanou DeFi aplikaci.

Decentralizované finance (DeFi) se týkají ekosystému finančních aplikací vytvořených pomocí technologie blockchain. K usnadnění transakcí však tyto aplikace nespoléhají na centralizovanou autoritu.

Při DeFi půjčování bude vaše kryptoměna předána konkrétnímu protokolu a ten ji následně zapůjčí dále. Na oplátku za poskytnutí kryptoměny získáte úrok – se sazbami často mnohem vyššími než nabízí tradiční bankovní systém. V principu tedy můžete investovat do vámi zvolené nejlepší kryptoměny, prostřednictvím DeFi protokolu ji půjčit dále a potom generovat extra výnos, v případě že dojde ke zvýšení hodnoty půjčené kryptoměny.

ethereum assets

Řadu investorů určitě potěší i skutečnost, že smlouvy o půjčkách bývají zajištěny, a protože proces usnadňují smart kontrakty, systém nelze oklamat.

12. Vydělávejte odměny krypto debetní kartou

Napadlo by vás, že kryptoměny zdarma můžete získávat i v běžné denní praxi? Je to možné díky krypto debetním kartám. Jejich princip není složité odhadnout – podobně jako tradiční debetní karta nabízejí odměny za provedené nákupy, avšak s tím rozdílem, že jsou uživatelé odměňováni v kryptoměnách.

Poskytovatelů těchto typů karet je celá řada – jmenujme např. významné krypto směnárny eToro nebo Crypto.com, kde si můžete pořídit tyto specializované karty s možností platit za služby a zboží kryptoměnami.

crypto com Visa

Určitě vás tak ale napadá, že daný koncový obchodník tedy musí kryptoměny přijímat. Dobrou zprávou je, že nikoli – celý proces směny prostředků zajišťuje poskytovatel, takže vy platíte kryptem, zatímco obchodník obdrží FIAT měnu.

Např. Visa od Crypto.com je předplacená karta – to znamená, že na rozdíl od klasické debetní karty není přímo propojena na bankovní účet, ale finance je potřeba doplnit z bankovního účtu či krypto peněženky. Odměny za používání karty jsou vypláceny v CRO – tedy v nativním tokenu platformy a ukládají se do krypto peněženky v aplikaci Crypto.com. Cashback lze vybrat nebo s ním dále můžete obchodovat, a dále tak rozvíjet své portfolio.

13. Používejte krypto faucety

Krypto faucety jsou jakousi metaforou k přísloví „malé ryby dělají velké rybníky“. Plněním jednoduchých úkolů uživatelé získávají drobné krypto odměny. Pokud jsou však prováděny systematicky a s dostatečnou výdrží, mohou se proměnit v zajímavý zdroj příjmů – proto faucety považujeme za další možnost, jak získat kryptoměny zdarma.

faucety

Existuje řada kryptografických faucetů, včetně bitcoinových (BTC), Ethereum (ETH) a BNB faucetů. Úkoly, které je v rámci faucetu nutné splnit, bývají relativně snadné – od sledování videí, hraní her, vyplňování kvízů či účasti v různých průzkumech. Často se také objevuje požadavek, abyste zprostředkovali referenci na službu svým přátelům.

Některé weby ale mohou po uživatelích požadovat, aby v odměnách nasbírali určitou minimální částku, než bude kryptoměnu možné vybrat. Určitě se také mějte na pozoru před faucety na podezřele vypadajících webových stránkách nebo před příliš lákavými sliby na výnos – podvodná jednání jsou mezi těmito nabídkami bohužel častá. Abyste se vyhnuli potenciálnímu riziku, před plněním úkolů si nabídky pečlivě prostudujte.

14. Těžba kryptoměn

Těžba kryptoměn je další metaforou, která se používá pro generování nových digitálních mincí a pro ověřování nových transakcí. V principu jde o matematické úlohy, za jejichž řešení je těžař odměňován určitým množstvím kryptoměny.

Těžba kryptoměn probíhá na decentralizovaných sítích počítačů kdekoli po světě. Funkcí těchto sítí je zajišťovat a ověřovat blockchain – jinými slovy blockchain zde funguje jako účetní kniha s dokumentací veškerých transakcí.

tezba krypto

Úsilí, v tomto případě výpočetní výkon, vynaložené k těžbě se potom propisuje do hodnoty těžené kryptoměny – proto říkáme, že těžba kryptoměn funguje na systému Proof-of-work (Pow), na rozdíl od již výše zmiňovaného systému Proof-of-stake (Pos). Těžba jako taková je tedy nutnou podmínkou k tomu, aby investoři mohli nakupovat měny, jako je např. bitcoin.

Ačkoli těžba může být možnost, jak získat kryptoměny zdarma, aby se těžaři vyplatila, musí být odměna ve vytěžené kryptoměně vyšší než vstupní náklady na proces těžby. Což v případě těžařů jednotlivců nemusí být evidentní. Pro těžbu kryptoměn je dnes nezbytná poměrně robustní výpočetní technika, protože s růstem blockchainové sítě se proměnily i těžební požadavky a zvýšil se výpočetní výkon potřebný k údržbě sítě.

V dnešní době se tedy těžbě kryptoměn věnují téměř výhradně specializované společnosti, vzhledem k tomu, že celý proces lze srovnat s provozem datového centra. Nehledě na vysoké požadavky na elektrickou energii, která je potřeba k udržení procesu těžby v chodu.

15. Vyplňujte průzkumy za odměny v kryptoměnách

Desítku způsobů, jak získat kryptoměny zdarma, uzavírají online průzkumy. Tato možnost je velmi blízká krypto faucetům, nicméně online průzkumy obvykle běží na specializovaných platformách. Jako v případě faucetů nečekejte za vyplnění průzkumu robustní odměnu, jestli ale máte dostatek trpělivosti vyplňovat průzkumy pravidelně, můžou se pro vás stát potenciálním zdrojem dalších příjmů.

Pokud je to pro vás cesta, po které se vydat, zkuste se podívat na platformu Freecash. Zde naleznete řadu drobných úkolů i průzkumy, za jejichž dokončení lze získat kryptoměny zdarma.

Freecash

Výhodou je, že na této platformě máte, co se týče průzkumů, opravdu na výběr, takže si můžete vyhledat takové, které vás opravdu zajímají. Vyplňování vás potom bude víc bavit, a navíc jsou výdělky vypláceny a doručovány do krypto peněženek hned.

Jak na kryptoměny zdarma – závěr

V článku jsme si ukázali, že možností, jak se zdarma dostat ke kryptoměnám a jak zhodnotit své portfolio digitálních aktiv bez vynaložení vlastních prostředků, je několik. Rozmanitost těchto způsobů jde ruku v ruce se stále širším využitím digitálních aktiv v běžném životě.

Některým investorům, kteří o rozložení svého kryptoportfolia přemýšlejí, se tak jeden nebo více nabízených způsobů můžou vyplatit. Určitě lákavou nabídkou je zmiňovaný C+Charge Airdrop, kde lze získat tokeny v hodnotě 50 tisíc dolarů.

Přinejmenším se ale určitě vyplatí mít o možnostech, jak získat kryptoměny zdarma, přehled.

Nejčastější dotazy

Jak můžu získat kryptoměny zdarma?

Jaký je nejlepší způsob, jak vydělat kryptoměny?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás 15% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 3650 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.