Wednesday, March 22, 2023

Nejlepší meme coiny, do kterých investovat v roce 2023

Meme coiny jsou jedním z nejvýraznějších trendů, které se objevují v kryptoměnovém sektoru. Jednoduše řečeno, tyto digitální tokeny jsou kryptoměny, které jsou postaveny na internetových memech nebo nápadech – často jako jednoduchý vtip.

Přesto hodnota některých meme coinů doslova explodovala a získaly tržní kapitalizace v řádu miliard dolarů. V tomto průvodci prozkoumáme nejlepší meme coiny, které lze koupit v roce 2023.

Nejlepších meme coiny v roce 2023

Ti, kteří hledají další velkou kryptoměnovou investiční příležitost, by se mohli zajímat o nejlepší meme coiny pro rok 2023. Níže uvádíme seznam nejlepších meme coinů, které mají potenciál růstu hodnoty:

 • Meta Masters Guild – nový meme coin P2E platformy
 • Tamadoge – populární meme coin s velkým objemem obchodování
 • RobotEra – nejlepší metaverse platforma ve stylu Sandbox
 • Battle Infinity – nejlepší metaverzum s meme coinem k nákupu
 • Calvaria – nejlepší tahová strategie s meme coinem
 • Dogecoin – meme coin s největší tržní kapitalizací
 • Shiba Inu – nejlepší mince rozrůstajícího se ekosystému
 • Akita Inu – nejlepší meme coin cílíci na cross-chain interoperabilitu
 • Samoyed coin – meme coin v ekosystému Solana
 • Monacoin – meme coin se super rychlou transakční rychlostí
 • Dogelon Mars – meme coin s obrovským růstovým potenciálem
 • Dogedash – meme coin pro P2E hru
 • SafeMoon Inu – nejlepší odměny za staking
 • Dogs of Elon – meme coin pro NFT
 • Hoge Finance – populární meme coin využívaný ke stakingu

kupte si nejlepší meme coin

Bližší pohled na nejlepší meme coiny

V kryptoměnovém investičním prostoru soutěží stovky meme coinů. Pro investory proto není snadný úkol vybrat si ty nejlepší meme coiny, které si koupí do svého portfolia. Bez ohledu na to je důležité, aby se investoři před investicí dozvěděli o těchto projektech co nejvíce. Níže jsme zahrnuli naši analýzu slibných a oblíbených meme coinů, které by mohly fungovat dobře v roce 2023.

Meta Masters Guild – nový meme coin P2E platformy

Platforma Meta Masters Guild, která je podporována vlastním nativním tokenem MEMAG, je nový herní projekt. Projekt se snaží o revoluci v mobilním hraní prostřednictvím technologií web3, včetně blockchainu a metaverse.

MEMAG buduje herní ekosystém, který bude hostit hry třetích stran dodávané špičkovými vývojáři. To znamená, že uživatelé MEMAG budou mít k dispozici širokou škálu mobilních her, které si mohou užít prostřednictvím jediného centra, na rozdíl od jiných blockchainových projektů na tomto specifickém trhu. Nejen to, ale všechny hry hostované na platformě se budou řídit mechanismem play-to-earn.

meme coiny Investujte do této play-to-earn platformy dříve, než to udělají Saúdové! Předprodej MEMAG dosáhl 3,85 mil. USD – další zvýšení ceny přichází za pouhé 2 dny

Pro ty, kteří to nevědí, to znamená, že hráči si mohou užít skutečné krypto odměny jednoduše za hraní her na svých chytrých telefonech. Výdělky se rozdělují v GEMS, což je herní token odměn. GEMS přicházejí s mnoha případy použití, jako je nákup aktiv ve hře. Jakákoli aktiva, která jsou zakoupena (nebo vydělána hraním ve hře), jsou ve formě NFT. To zajišťuje, že hráči MEMAG budou vlastnit všechna svá aktiva, která drží.

GEMS lze také vyměnit za MEMAG, což je primární utility token tohoto projektu. Ačkoli je MEMAG aktuálně v předprodeji, ekosystém Meta Masters Guild je již uprostřed vydávání svých prvních herních titulů.

Dosud byly schváleny tři hry a to zahrnuje Raid NFT, Meta Masters World a Meta Kart Racers. Každý titul pochází z jiného žánru, takže si hráči budou moci zajistit dokonalou kombinaci herního požitku a možností výdělku. 

KOUPIT MEMAG

Tamadoge – populární meme coin s velkým objemem obchodování

Tamadoge je jedním z nejlepších nových meme coinů, které se dostaly na kryptotrh v roce 2022, a od své počáteční burzovní nabídky (IEO) na OKX napumpoval cenu. Na rozdíl od většiny meme coinů není Tamadoge bez užitku. TAMA je nativní token ekosystému Tamadoge, který se skládá z her s výdělkem a NFT.

Projekt je inspirován Dogecoinem, přičemž každý z jeho NFT představuje jedinečného psího mazlíčka. Chcete-li začít, hráči si budou muset koupit Tamadoge NFT a další herní aktiva. Zde přicházejí na řadu tokeny TAMA – fungují jako transakční mince ekosystému. Pro hráče je cílem udržet svého Tamadoge naživu nebo riskovat, že se stane Tamaghostem.

ekologické kryptoměny meme coiny

To znamená, že hráči musí chovat a krmit své Tamadoge a navíc s nimi bojovat proti ostatním uživatelům. Těm s nejvyšším počtem bodů jsou na konci každého měsíce nabízeny odměny ve formě žetonů TAMA. 

Projekt je také smíchán s konceptem metaverse a plánuje přidat do hry rozšířenou realitu. Jako takový má Tamadoge sílu přilákat nejen investory, ale také vášnivé hráče. Přestože je Tamadoge stále považován za nový projekt, již spustil své první hry – Super Doge a Rocket Doge. Mezi další hry, které budou brzy vydány, patří To The Moon, Tamadoge Run a Tama Blast. 

KOUPIT Tamadoge

RobotEra – nejlepší metaverse platforma ve stylu Sandbox

Mezi další nejlepší meme coiny patří TARO – nativní kryptoměna metaverse projektu RobotEra. RobotEra má obrovský potenciál, protože projekt je v současné době v rané fázi vývoje ekosystému, který hráčům nabízí řadu způsobů, jak generovat aktivní i pasivní příjem.

Hráči RobotEra mají možnost nakupovat a prodávat různá aktiva NFT, nakupovat virtuální nemovitosti, rozvíjet a zpeněžovat metaverse pozemky a připojit se k decentralizovanému orgánu pro implementaci rozhodnutí pro platformu.

meme coiny

TARO, nativní token platformy, umožňuje hráčům nakupovat roboty, což jsou NFT avataři, kteří existují na planetě Taro. Taro je metaverzum RobotEra a obsahuje 7 kontinentů, na kterých existují roboti nakupují a modernizují virtuální pozemky, které lze přizpůsobit a poté zpeněžit. RobotEra nabízí hráčům získat odměny mnoha různými způsoby.

To přichází s těžbou, účastí na questech a událostech, pořádáním akcí a účtováním vstupného, ​​prodejem billboardového prostoru inzerentům nebo vytvářením nových robotických NFT a jejich přizpůsobením před prodejem na otevřeném trhu. Token TARO také nabízí příležitosti k dalšímu výnosu prostřednictvím stakování tokenu.

KOUPIT robotera

Battle Infinity – nejlepší metaverzum s meme coinem k nákupu

Na uživatele platformy Battle Infinity čeká pohlcující svět P2E hraní. A po velmi úspěšném předprodeji je token IBAT k dispozici všem investorům (ať už hráčům Battle Infinity nebo ne) na DEX PancakeSwap a centralizovaných burzách LBank a MEXC.

Battle Infinity je metaverse projekt založený na fantasy sportovních hrách. Soustředí se na sporty, jako je kriket a fotbal. Fantasy sporty jsou žhavou komerční vyhlídkou: údaje z Allied Market Research naznačují, že do roku 2027 bude mít hodnotu ohromujících 48 miliard dolarů.

ekologické kryptoměny meme coiny

Ekosystém Battle Infinity má šest složek. Battle Games, Battle Arena, Battle Market, IBAT Premiere League, Battle Swap a Battle Staking. Battle Staking byla první částí platformy, která přišla na scénu. Nabízí čtyři možnosti stakingu.

 1. 30 dní uzamčení tokenu IBAT vám dá 14 % APY
 2. 90 dní uzamčení tokenu IBAT vám poskytne 17% APY
 3. 180 dní uzamčení tokenu IBAT vám dá 20 % APY
 4. 360 dní uzamčení tokenu IBAT vám dá 25 % APY

KOUPIT battle infinity

Calvaria – nejlepší tahová strategie s meme coinem

Přepychová grafika a pohlcující hratelnost čekají na ty, kteří jsou dostatečně odvážní, aby vstoupili do metaverza Calvaria – zasazeného mimo říše živých. Je to karetní bitevní taková strategie, ve které hráči bojují, aby vydělali vlastní krypto RIA.

Calvaria se rozhodla vybudovat svůj ekosystém na síti Polygon, aby se vyhnula problémům s škálováním. Výsledkem je, že tato hra s výdělkem poskytuje vysokou šířku pásma a nízké poplatky. Poskytuje skutečné vlastnictví zdrojů a umožňuje prodávat aktiva na sekundárních trzích a používat je v decentralizovaných aplikacích třetích stran.

calvaria main

Zatímco přední Gods Unchained a Splinterlands poskytují rozptýlení pomocí klíčových prvků P2E, Calvaria přináší něco navíc: P2E, free-to-play, příběhový režim, 3D postavy, hraní bez kryptopeněženky, mobilní hry, DAO, P2P tržiště a stipendijní systém.

Investoři tokenů RIA se mohou zúčastnit hlasování, aby rozhodli o zásadních aspektech ekosystému a určili jeho budoucnost. Calvaria umožňuje investorům své coiny také stakovat, aby získali denní odměny. Investoři mohou zůstat v obraze o nejnovějším vývoji mince, když se přihlásí k odběru kanálu Calvaria Telegram

KOUPIT Calvaria

Dogecoin – meme coin s největší tržní kapitalizací

Dogecoin má titul „originální“ meme coin. Dogecoin, vytvořený v roce 2013, byl vytvořena na základě memu japonského plemene psů s názvem Shiba Inu. Coin podle svých zakladatelů vznikl jako vtip, zesměšňující šílenství kolem tehdejších kryptoměn.

Je ironií, že se Dogecoin stal jednou z nejúspěšnějších kryptoměn, které kdy byly vytvořeny. Token nezaznamenal během prvních několika let žádnou výraznou cenovou akci, ale na konci roku 2020 rychle vzrostla popularita dogecoinu, podporovaná armádou Reddit. V roce 2021 spolu se zbytkem kryptotrhu cena dogecoinu raketově vzrostla. Digitální token dosáhl 8. května 2021 historického maxima 0,73 USD.

meme coiny

Od té doby však cena Dogecoinu prošla extrémní volatilitou. Nicméně tato kryptoměna je i nadále uznávána jako nejslavnější meme coin. Kromě toho mince také inspirovala širokou škálu dalších meme tokenů – mezi které patří Tamadoge a Shiba Inu.

Kromě toho je Dogecoin široce přijímán online obchodníky po celém světě. V době psaní tohoto článku se Dogecoin obchoduje za přibližně 0,06 USD za token. Token lze zakoupit u oblíbených online brokerů a burz a máme kompletního průvodce, jak koupit DOGE .

KOUPIT Doge

Shiba Inu – nejlepší mince rozrůstajícího se ekosystému

Po úspěchu Dogecoinu se na krypto trhu dařilo mnoha dalším meme coinům. V popředí je V – digitální token, kterému se podařilo napodobit popularitu DOGE.

Tento digitální token byl vytvořen v roce 2020 a jeho maskotem je japonský lovecký pes Shiba Inu. Digitální token je postaven na další vrstvě sítě blockchainu Ethereum a jako takový může fungovat na základě smart kontraktů.

meme coiny

To je jeden z důvodů, proč mnozí považují Shiba Inu za atraktivnější investici ve srovnání s Dogecoinem, jeho největším konkurentem. Kromě toho je Shiba Inu také kompatibilní s robustní sítí služeb DeFi a je k dispozici na mnoha burzách a platformách sociálního obchodování, jako je eToro.

Tyto atributy umožňují snadnou integraci tokenu do jiných kryptoekosystémů. Když byl Shiba Inu uveden na trh, cena digitálního tokenu byla 0,00000000051 USD. Hodnota tokenu vzrostla v říjnu 2021 a dosáhla historického maxima 0,00008 USD – což znamená nárůst o více než 15 000 000 %.

KOUPIT Shib

Akita Inu – nejlepší meme coin cílíci na cross-chain interoperabilitu

Akita Inu (AKITA) je kryptoměna, která začala jako internetový mem. Cílem týmu je přeměnit Akita Inu na skutečnou, funkční minci s různými aplikacemi. Akita Inu je token ERC20 a jeho cílem je rozšířit jeho kapacitu pro přesun informací a výměnu dat mezi jinými blockchainy.

Významným projektem, který se Akita Inu snaží nabídnout, je AKITA DAO. Síť AKITA DAO je decentralizovaná autonomní organizace a má zavedený protokol rezervní měny na Avalanche.

1 17

AKITA DAO hodlá vytvářet gAKITA, nevázaného stablecoinu. gAKITA je algoritmická rezervní měna krytá dalšími decentralizovanými aktivy. Podle sítě AKITA DAO si gAKITA dokáže udržet svou kupní sílu bez ohledu na nestabilitu trhu tím, že se zaměří spíše na expanzi nabídky než na zhodnocování cen.

Pokud jde o tokenomiku, maximální zásoba tokenu Akita Inu je 100 000 000 000 000 AKITA. Z maximální zásoby je již spáleno nebo zničeno 7,82 %. Spálení tokenů je odesílání tokenů na nepoužitelnou adresu. Jakmile jsou tokeny odeslány na takové adresy, nelze je nikdy získat zpět a jsou navždy ztraceny.

Samoyed coin – meme coin v ekosystému Solana

Samoyed coin (SAMO) také patří mezi meme coiny. Provedl však několik změn ve standardním vzorci „psích mincí“. Zatímco většina používá jako maskota plemeno Shiba Inu, Samojedcoin používá Samojeda, jedno ze 14 starověkých psích plemen nejvíce podobných vlkům.

Je to také první meme coin vydaný na blockchainu Solana. Hlavním účelem projektu Samoyed coin je urychlit přijetí, rozvoj a růst sítě Solana. Platforma se také může pochlubit vysokou rychlostí transakcí a nízkými poplatky.

meme coiny

Ačkoli se Samoyed coin původně zaměřoval na své meme coiny, postupem času se vyvíjel a přidal do svého ekosystému další atributy Web3. Dnes obsahuje také kolekci NFT, kterou lze zakoupit přes Solana art.

Platforma také plánuje přidat další nástroje pro svůj token a NFT. V době psaní tohoto článku však zůstává meme coinem, který nemá co nabídnout. Přesto se Samoyed coinu podařilo vybudovat silnou komunitu, která by mohla v budoucnu pomoci zvýšit jeho cenu.

MonaCoin – meme coin se super rychlou transakční rychlostí

MonaCoin je jedním z nejstarších meme coinů v tomto seznamu, přičemž projekt byl spuštěn již v roce 2013. Digitální token je založen na japonské umělecké postavě ASCII, která vypadá jako kočka. I když to z něj dělá meme coin, existuje jeden aspekt, který MonaCoin odlišuje od konkurence.

Na rozdíl od většiny svých protějšků je MonaCoin obchodní jednotkou v Japonsku, kde byl vytvořen. Ve skutečnosti lze MonaCoin koupit pomocí japonských jenů prostřednictvím chytrých bankomatů v zemi.

meme coiny

Mince je široce přijímána v obchodech a online obchodníky v Japonsku. MonaCoin je také schválen japonskou agenturou pro finanční služby, což přispívá k důvěryhodnosti tokenu. Tato kryptoměna je však stejně volatilní jako ostatní meme coiny.

MonaCoin dosáhl historického maxima 16,45 USD již v roce 2017. Od té doby jeho hodnota výrazně klesla. V době psaní článku byla 0,546 USD.

Dogelon Mars – meme coin s obrovským růstovým potenciálem

Dogelon Mars patří mezi další meme coiny, který má doge téma. Tým stojící za projektem propagoval „Dogelon Mars“ jako postavu na jeho výpravě do vesmíru. Existuje dokonce řada komiksů s touto postavou, které lze také zakoupit jako NFT.

Nicméně, jednodušeji řečeno, Dogelon Mars je vnímán jako ovlivněný plánem Elona Muska kolonizovat Mars. A co víc, nativní token platformy se jmenuje ELON.

img

Dogelon Mars byl poprvé uveden na trh počátkem roku 2021 a během následujících měsíců jeho cena vzrostla o více než 120 %. Jeho hodnota však do června téhož roku klesla pod cenové úrovně ICO.

V listopadu 2021 dosáhla cena Dogelonu Mars svého historického maxima. Hodnota tokenu od té doby postupně klesala. Pokud se celkový kryptotrh zlepší, existuje šance, že cena Dogelonu Mars může také následovat. Největší předností tohoto projektu je podpora komunity. Jak již bylo řečeno, Dogelon Mars, navzdory své popularitě, nemá vůbec žádnou užitečnost – což je něco, co je třeba zvážit před provedením investice.

Dogedash – meme coin pro P2E hru

Doge Dash (DOGEDASH) je herní a NFT ekosystém postavený na Binance Smart Chainu (BSC). Uživatelé mohou získávat odměny při hraní v ekosystému. Krypto hry využívají známý arkádový styl, který využívá skoky, zbraně a drifty, protože cílem ekosystému je přilákat do kryptoprostoru maximum světové populace. Ekosystém se skládá z her, NFT, merche, stakingu a mnoha dalších.

Hraní dále nabízí deset zábavných a rychlých úrovní. Obtížnost se zvyšuje, jak hráči postupují na vyšší úrovni. K dokončení hry se hráči musí dostat do psí boudy ve světě s plošinami, příšerami a městem zamořeným zombie. Když hráči dokončí hru, dostanou mince do své kryptopeněženky.

Play with Doge Dash the exclusive The Weeknd - Blinding Lights level

Hráči si  mohou vybrat ze seznamu NFT skin pro hru. Zvolené NFT poskytuje hráči jedinečné superschopnosti a vstup na exkluzivní online akce. DOGEDASH je nativní měnou hry a utility tokenem ekosystému. Uživatelé mohou tokeny použít buď k nákupu životů, nebo za ně získat odměny.

Ekosystém navíc účtuje 5% daň z každé transakce, ze které jsou 3 % tokenů odstraněny z oběhu, aby se zvýšila hodnota. Zbývající 2 % tokenů se zabývají marketingem a zvyšováním povědomí o značce.

SafeMoon Inu – nejlepší odměny za staking

SafeMoon Inu je komunitně řízený kryptoměnový projekt pro hraní her, který uživatelům umožňuje zapojit se do ekosystému SafeMoon Inu. Pozoruhodnou vlastností SafeMoon Inu jako kryptotokenu je 2% poplatek za každou transakci, která je přerozdělena držitelům SMI. Tento systém je určen k odměňování držení SafeMoon Inu a odrazování od prodeje.

video4

Jedná se o online herní metaverse platformu zahrnující hry, ve kterých se uživatelé mohou účastnit, aby získali kryptoměnu jako odměnu. Platforma používá nezaměnitelné tokeny uložené na blockchainu JumpNet provozovaném společností Enjin. Enjin je organizace, která pohání herní platformu SMI a rozvíjí virtuální ekonomiky pomocí technologie blockchain, a JumpNet je jejich blockchain technologie, která usnadňuje transakce NFT.

Tyto NFT nebo takzvané tokenizované položky SMI Play může účastník použít k hraní hry, obchodování na trhu nebo je spálit za odměnu.

Dogs of Elon – meme coin pro NFT

Dogs of Elon je blockchainový projekt, který propaguje technologii blockchain prostřednictvím her založených na memech a sběratelských předmětů NFT. Projekt si klade za cíl vytvořit inkluzivní komunitu, kde každý uživatel dostane příležitost vyvíjet blockchainové hry, roboty a další.

Podle whitepaperu Dogs of Elon je technologie blockchain komplikovaná, takže je obtížné vytvořit peněženku, zabezpečit soukromé klíče a založit Dapps. Proto je primárním cílem Dogs of Elon vyvíjet produkty, které se snadno používají.

76d6279de7df48508c3d0485b2f53af9

DOE je nativní token projektu Dogs of Elon. DOE je komunitou řízená a DeFi kryptoměna založená na ERC-20. Držitelé mohou token stakovat, aby získali více DOE a SHIB.

Dogs of Elon poskytuje uživatelům téměř 10 000 unikátních NFT. Tvůrci Dogs of Elon se také snaží poskytovat mobilní blockchainové P2E hry. Uživatelé platformy mohou také vyvíjet různé hry. Platforma nabízí uživatelům tržiště, kde mohou uživatelé obchodovat NFT prostřednictvím plateb DOE.

Hoge Finance – populární meme coin využívaný ke stakingu

HOGE je meme coin a deflační měna s mechanismem spalování. Slouží jako uchovatel hodnoty na blockchainu a je snadno použitelný jako kolaterál pro smart kontrakty.

Podle whitepaperu je HOGE Finance projekt DeFi. Jinými slovy, komunita HOGE řídí projekt. Platforma také odměňuje uživatele za držení HOGE. Hlavním cílem ekosystému je podporovat přijetí technologie blockchain.

Jelikož je HOGE značkou vlastněnou komunitou, aplikace HOGE jsou rozmanité a nápady vyvinuté jejími členy jsou nekonečné. Několik komunitně zahájených projektů zahrnuje Hoge NFT Marketplace, Hoge University, Hogeswap a Hoge Aerospace Institute. Každý z těchto projektů není omezen pouze na blockchainový prostor; zasahuje i do vnějšího světa.

Mezi základní hodnoty HOGE patří podpora nezávislosti projektu, ustavení správy asociace pro další rozvoj, posílení komunity prostřednictvím vzdělávání, rozšíření dosahu a dostupnosti a mnoho dalších. V samotném ekosystému neexistuje žádná vývojářská peněženka ani struktura příjmů.

Jaký meme coin je nejlepší koupit v roce 2023?

Na trhu s meme coiny je tisíce možností a vybrat ten nejlepší v roce 2023 může být docela náročný úkol. Některé z nich zaznamenaly nárůst o více než 1 000 %, což ukazuje na rostoucí zájem. Kromě toho, s nadějemi na novou internetovou éru mnozí hledají nejlepší web 3.0 coiny .

Proto jsme přezkoumáli některé nejvýkonnějších kryptoměn, abychom našli tu nejlepší s obrovským potenciálem.

To nás dovedlo k rychle rostoucímu protokolu Lucky Block, který nabízí loterijní platformu a k jeho portfoliu nedávno přibylo casino a sázková kancelář. Díky spuštění casina Lucky Block zaznamenal působivý růst. Lucky Block chce vytvořit inkluzivnější zážitek z online hazardních her bez demografického a finančního zatížení.

Lucky Block Casino

Nastavení protokolu zajišťuje, že hry jsou spravedlivé a transparentní. Své výhry snadno okamžitě převést v nejznámějších kryptoměnách, ale také prostřednictvím tradičních metod využívající fiat měny.

NAVŠTIVTE LUCKY BLOCK CASINO

Jak koupit Lucky Block

Tým Lucky Block v současné době usiluje o zalistování na nejlepších kryptoměnových burzách, jako je Binance. Lucky Block lze snadno koupit na jedné z nejoblíbenějších DEX – PancakeSwap – v několika krocích, které jsme popsali níže.

Krok 1: Navštivte web PancakeSwap

Jedním z nejrychlejších způsobů, jak koupit token LBLOCK, je PancakeSwap. Pokud chcete využít tuto možnost, navštivte web PancakeSwap.

nejlepší meme coiny

 

Krok 2: Připojte peněženku

V dalším kroku budete muset připojit vaši kryptoměnovou peněženku. Doporučujeme stáhnout si  Metamask a začnete kliknutím na  ‘Connect Wallet’.

nejlepší meme coiny

Krok 3: Koupit BNB

Jednou z akceptovaných kryptoměn je BNB. Proto budete muset do své peněženky převést několik BNB. Binance Coin lze snadno koupit na Bianace nebo eToro.

Krok 4: Koupit LBLOCK

Poukd chete zakoupit LBLOCK, klikněte na ‘Trade’ a vyberte možnost ‘BNB’ v sekci ‘From’. Vyberte ‘LBLOCK’ v ‘To’ a zadejte množství BNB, za kterí chete koupit LBLOCK. Klikněte na ‘Swap’ pro dokončení procesu.

nejlepší meme coiny

Co je to meme coin?

Jednoduše řečeno, meme coiny jsou digitální tokeny, které se stávají populární díky jejich spojení s online trendy. Zpočátku byly meme coiny vytvářeny pro odlehčení a byly silně ovlivněny internetovými memy. A vzhledem k povaze meme coinů obecně nemají žádnou konkrétní užitečnost. Místo toho je cena těchto meme coinů často ovlivněna sociálními sítěmi, diskusemi na online fórech a dokonce i doporučeními celebrit.

Jak jsme uvedli výše, Dogecoin byl prvním digitálním tokenem, který se nazýval „meme coin“. Po úspěchu Dogecoinu se psí tématikou se na kryptotrhu začala objevovat exploze meme coinů. Některé z nich, jako Shiba Inu a Dogelon Mars, jsou mezi kryptoinvestory dobře známé a lze je snadno získat na nejlepších kryptoměnových burzách.

Na druhou stranu existuje mnoho meme coinů, které vedly k tomu, že investoři přišli o své peníze. Z tohoto důvodu přichází investování do meme coinů s vysokým rizikem, protože neexistuje způsob, jak předpovědět, jak se bude trh pohybovat – a to ani v krátkodobém horizontu.

Jsou meme coiny dobrou investicí?

Jak je zřejmé z našeho seznamu meme coinů, pouze hrstka těchto tokenů přichází s jedinečnými nabídkami. Díky tomu je ještě obtížnější najít nejlepší meme coiny ke koupi. V následujících části probereme, proč by investoři mohli chtít uvažovat o meme coinech.

Silná podpora komunity

Při hledání nejlepších meme coinů, do kterých lze investovat, by se investoři měli pokusit najít ty s velkou podporou komunity. Jak jsme zdůraznili, komunita může hrát významnou roli při ovlivňování cenové akce meme coinu.

Jednotlivci v komunitě mohou pomoci šířit zprávy o minci, povzbudit ostatní, aby investovali, nebo udělat token virálním. Platformy sociálních médií a online fóra, jako je Reddit, jsou proto dobrými místy, kde můžete najít meme coiny, které by mohly explodovat.

meme coiny

Jak již bylo řečeno, neexistuje žádná záruka, že hodnota meme coinu vzroste výhradně díky podpoře komunity. I když existuje jedna nebo dvě výjimky, je to vysoce riskantní tah investovat do meme coinu jen proto, že projekt má mnoho followerů na sociálních sítích.

Meme coiny mohou nabídnout užitečnost 

Ne všechny meme coiny jsou založeny na nejnovějších internetových trendech. Místo toho některé z nových projekt, o kterých se dnes diskutuje, také přidávají nástroje do svého ekosystému. Vezměme si například případ Shiba Inu. Tento meme coin se také integruje se smart kontrakty, což otevírá spoustu možností.

Podobně je Tamadoge dalším meme coinem, kterému se podařilo přidat na svou platformu funkce Web3 a P2E. Proto při hledání nejlepších meme coinů již investoři nemusí zakládat svá rozhodnutí na divokých spekulacích.

Spíše mohou zvážit nejlepší meme coiny dostupné na trhu, které nabízejí užitečnost. Tímto způsobem bude snazší identifikovat coiny, které mají potenciál v budoucnu růst.   

Faktory ovlivňující meme coiny

V této části si shrneme faktory, které ovlivňují ceny nejlepších meme coinů, do kterých lze v letošním roce investovat.

Volatilita

Historicky několik z těchto tokenů přineslo některé z největších pohybů na kryptotrhu. Například v roce 2021 zaznamenala cena Dogecoinu nárůst z přibližně 0,009 USD na 0,68 USD – což znamená zisk přes 7 000 %. 

K těmto extrémním cenovým posunům často dochází kvůli zájmu generovanému podporou online komunit. Jak již bylo řečeno, cena může také klesnout na extrémní úrovně – když šílenství a poptávka opadne.

Po dosažení svého historického maxima v roce 2021 klesla cena Dogecoinu do konce roku 2021 na přibližně 0,17 USD. To je důvod, proč investoři musí být extrémně opatrní, když riskují své peníze na meme coiny.

Hype na sociálních sítích

Silnou komunitu lze považovat za pozitivní indikátory. Někdy mohou diskuse na online fórech vést k tomu, že se meme coin stane virálním. Když k tomu dojde, komunita roste, zájem roste, poptávka roste a cena mince může stoupat.

Podobně i tweet může mít vliv na výkon meme coinu. Vezmeme-li případ Dogecoinu – jeho cenové výkyvy jdou často ruku v ruce s tweety nebo akcemi Elona Muska. V prosinci 2021 Musk tweetoval, že Tesla přijme dogecoiny jako platební metodu. Následně se cena Dogecoinu výrazně zvýšila. Brzy po odeznění buzzu z tweetů však klesá i cena.

Výhodná cena

Dalším důležitým faktorem, který ovlivňuje hodnotu meme coinů, je jejich cenová dostupnost. Ve srovnání se zavedenými aktivy, jako Bitcoin (BTC) nebo Ethereum (ETH), jsou meme coiny velmi levné. Například DOGE se aktuálně obchoduje kolem 0,08 USD a další meme coiny jsou ještě levnější.

Investoři tak mají pocit jistoty, když utrácejí peníze za meme coiny. Vzhledem k jejich nízké hodnotě jsou jejich portfolia jsou relativně v pořádku, i v dobách vysoké volatility.

Kde koupit meme coiny

Pokud má te zájem o investice do meme coinů, doporučujeme vám použít kryptoměnové burzy. Tyto obchodní platformy usnadňují obchodování s kryptoměnami a nabízejí přístup k většině kryptoměn z pohodlí vašeho domova.

Téměř všechny meme coiny, včetně těch méně známých lze nalézt na decentralizovaných burzách (DEX), jako jsou Pancakeswap a Uniswap. Jejich používání není tak jednoduché a přímočaré jako na CEX, proto buďte opatrní. Přes nákupem navštivte oficiální webovou stránku tokenu, abyste získali správnou adresu smart kontraktu.

Z našich zkušeností je nejlepší obchodní platforma eToro. Vše, co potřebujete k obchodování s kryptoměnami, včetně uživatelsky přívětivého rozhraní a obchodování s nulovou provizí, naleznete právě zde.

eToro podporuje platby pomocí různých kanálů. Naleznete zde vše, od karet po bankovní převody a dokonce i platební procesory. Super funkce, kterou tento broker nabízí, je Copy Trader. Tato funkce vám umožní najít nejlepší obchodníky a jednoduše kopírovat jejich obchody. Pro začátečníky je funkce eToro Copy Trader skvělým způsobem, jak získat přehled o trhu, zdokonalit své dovednosti a zároveň vydělat peníze.

Jak koupit meme coiny na eToro

Pokud chcete najít některé z nejlepších meme coinů, eToro je přesně to místo, kam byste měli zamířit. Používaní platformy je velmi jednoduché.

Přihlásit se

Pro registraci přejděte na domovskou stránku eToro a klikněte na „Join now“. Poté budete muset zadat svůj e-mail a heslo a následně potvrdit svou e-mailovou adresu.

meme coiny

Potvrďte vaši identitu

eToro je regulovaný broker, proto vyžaduje, abyste pro přístup ke všem funkcím provedli ověření identity. V tomto kroku musíte přejít na výzvu k ověření ID a vyplňte formulář. Budete muset předložit svůj úředně vydaný průkaz totožnosti a doklad potvrzující váš pobyt.

Vložte prostředky

etoro payment
Klikněte na tlačátko Deposit. jak jsme zmínili, eToro umožňuje platit pomocí karet, bankovních převodů nebo platebních procesorů. Vyberte si tedy vámi preferovanou možnost a pokračujte.

Minimální vklad na eToro je 10 USD.

Kupte si svou minci

Nakonec ve vyhledávacím poli vyhledejte minci, do které chcete investovat. Jakmile ji najdete, klikněte na „Open Trade“. Zadejte množství, které chcete koupit, a stiskněte tlačítko „Trade“.

meme coiny

Závěr

V tomto průvodci jsme shrnuli nejlepší meme coiny, které mají potenciál v budoucnu růst. Popsali jsme také výhody nákupu meme coinů a jaká rizika je třeba zvážit před provedením investice. Nalezení správného aktiva však může být problém.

Naší volbou pro nejlepší meme coin je MEMAG, nativní token Meta Masters Guild. Tento projekt vytváří web3 herní platformu, která se zaměřuje na mobilní hry. Vzhledem k plánům projektu má jistě potenciál masivně vzrůst.

KOUPIT nejlepší meme coin

Často kladené otázky

Co jsou to meme coiny?

Jak si koupím meme coiny?

jak najdu nové meme coiny?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás 15% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 3650 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.