Připravili jsme pro vás náhledy na budoucí cenový vývoj 3 hlavních kryptoměn – Bitcoinu, Etherea a Litecoinu. Trhy kryptoměn jsou stále velmi nové, volatilní a tím pádem i více rizikové. Náhledy se týkají pouze technické analýzy, což nezahrnuje fundamentální skutečnosti, které na trzích kryptoměn mohou nastat. Je nutné brát také v potaz vysokou korelaci mezi jednotlivými kryptoměnami a celkový sentiment trhů, což znamená, že i případná příležitost na jedné kryptoměně je ovlivněna vývojem na trhu Bitcoinu, potažmo celého odvětví kryptoměn.

Bitcoin (BTC)

BTC je bezesporu dlouhodobě ve fázi růstu. V současné době se na trhu Bitcoinu hraje o důležitou úroveň na ceně 6800. Na týdenním grafu znázorněném níže lze vidět, že level 6800 je Fibo úrovní 161.8. V případě uzavření týdenní svíčky nad ní může na trhu velmi pravděpodobně nastat příliv nových kupujících a pokračování v uptrendu až směrem k rezistenci mezi cenovými hladinami 7940 a 8000. Pokud posléze nastane proražení této úrovně a vytvoření nového „all time high“, může trendující trh snadno dojít až k další rezistenci 9830. Pokud nyní uzavře týdenní svíčka pod cenovou úrovní 6800, předpokládáme, že by mohlo dojít k následnému poklesu kurzu BTC, a to až k ceně 5000 USD za jednotku.

 

Ethereum (ETH)

Z krátkodobého hlediska se trh ETHUSD pohybuje v rostoucím trendu, který drží klouzavý průměr SMA 96 (viz graf níže). Aktuální proražení trendové čáry a uzavření denní svíčky nad ní podporuje myšlenku dalšího růstu ceny.

Z vyššího časového rámce je taktéž patrný nástup kupujících. Trh zde vytváří od konce srpna nižší high a vyšší low, přičemž na konci října došlo k zúžení obchodní range do méně než 40 pipové oblasti okolo cenové úrovně 300 USD za jednotku (viz týdenní graf níže). Následný průraz z tohoto zúžení, ke kterému došlo v minulém týdnu je předzvěstí nově vznikajícího uptrendu. Pokud trh ETHUSD prorazí psychologickou úroveň 400 USD, kde se zároveň nacházejí 2 významná high, je pravděpodobné, že by měna Ethereum mohla růst minimálně až k úrovni 500 USD.

Litecoin (LTC)

Začátkem listopadu došlo na denním grafu Litecoinu k průrazu trendové čáry, k níž se po dvou dnech trh navrátil a odrazil směrem výše. Kromě této situace hovoří pro krátkodobý růst LTCUSD také podpora klouzavého průměru SMA 96, který drží na denním grafu v posledních týdnech mírný uptrend.

 

Ačkoliv se z denního grafu zdá, že Litecoin by měl nastartovat nový uptrend, při pohledu na týdenní graf (viz níže) musíme konstatovat, že na LTCUSD hrají nejvýznamnější roli cenové hladiny 33.02 a 91.65, které tvoří high a low dlouhodobé range. V současné době se nacházíme víceméně v polovině této range a trh je tak z našeho pohledu stále neutrální. O uptrendu lze hovořit až po proražení cenové úrovně 70 dolarů za jednotku.

 

Objevte nové možnosti tradingu a investic do kryptoměn, které nabízí služba Krypto Expert +

Pro čtenáře cryptosvet.cz s exkluzivní slevou 20% , při registraci zadejte slevový kód: KRYPTOFZ

Přejít na registraci Krypto Expert +

“S našimi webináři, náhledy, traderskými nástroji a obchodními patterny se zorientujete nejen v začátcích, ale využijete je i následně pro úspěšný trading a investování. Věříme, že každého zájemce kryptotrading nadchne, jelikož jde o sféru se spoustou nových a zatím stále zcela neobjevených možností, které máte díky naší sekci možnost poznat z první ruky.”

Sdílet

Autor

Bc. Martin Stibor, MBA je podnikatel, trader a průkopník technické analýzy v obchodování kryptoměn. Bohaté zkušenosti má na poli automatických obchodních systémů, především pak zaměřených na HFT (High Frequency Trading). V minulosti působil jako trader a manažer rozvoje pro 1. evropského online brokera Directa SIMpA a podílel se na stanovení a exekutivě korporátní strategie v rámci regionu CEE.

Komentáře

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ