Úkolem CryptoSvet.cz je objektivně a zodpovědně vytvářet, shromažďovat a sdílet informace a novinky, které hýbou světem kryptoměny.
Nabízíme zde čtenářům ta nejrelevantnější témata napříč celým kryptoekosystémem tj. aktuální dění a vývoj na trhu s kryptoměnou, zákony, regulace, pravděpodobný výhled a nejdůležitější události.

Také informujeme o nejnovějším vývoji ve světě, dále se snažíme vzdělávat ty, kteří zatím nejsou seznámeni s revolucí kryptoměn. Naše výuková sekce (a pravidelná videa)  poskytuje těmto uživatelům srozumitelný návod ke všemu, co se týká kryptoměn. Od základů bitcoinu a jejich vytvoření, po těžbu a obchodování, náš výukový tým poskytuje služby, které nabízí vše, co potřebujete, abyste se orientovali ve světě kryptoměn.

Snažíme se o udržení redakční transparentnosti tak, že všichni reportéři zveřejní plný rozsah jejich zájmů o kterékoliv digitální měně a dalších subjektech týkajících se digitálních měn. To zajišťuje úplnou objektivitu.

Pokud je něco, čím si nejste jistí nebo co byste chtěli osvětlit, neváhejte nás kontaktovat.

Sdílet

Autor

Jsem kryptonadšencem a vývojařem počítačových programů. Dávám přednost krátkodobým a rizikovým investicím do kryptoměn, ale i jiných aktiv.

Komentáře

Zanechat komentář