BTC CME FUTURES:

Ahojte tradeři, predikce u BTC je stále platná. Vidíme sice různé ceny na různých burzách, ale přesně z tohoto důvodu sledujeme BTC CME FUTURES a GBTC, kde si myslím, jsou nejlepší a nejmíň zkreslená data. Crypto vypadá dobře, korektivně a myslím, že můžeme očekávat tento týden zajímavé pohyby.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Je strašně jednoduché být bearish, protože vždycky po každém spiku dolu, se vynoří všude experti, kteří “měli” short a predikují hned ostré korekce. Je jednoduché být bearish, když je menší dumpík, vychází samé špatné zprávy a všichni predikují další a další dumpování. Pokud by se špatné zprávy v takové míře vyskytovaly na topu, znamenalo by to jednu věc – Novinky nás chtějí informovat, abychom včas prodali, protože přijde něco špatného. Chápete, jak divně to zní?! 🙂

Nikdo Vám pomoc nechce a vše, na co na internetu narážíte, má za úkol jednu věc – zmást Vás, vyvolat paniku, znejistit, atd, ale rozhodně ne ochránit. Bitfinex FUD jsem zažil už 6x, Indie ban FUD 4x a výplachy denně. Proto se držíme plánu, protože BTC i přes spread mezi burzami, vypadá na těch nejdůležitějších korektivně ve vlně “(4)”. Bude možná trochu divočina, než srovnají ceny do předchozích spreadů, ale opět by to mělo být v rámci korekční struktury. Velké alty vypadají také perfektně na vlnu “(4)”. Tzn. že růst je limitován, ale ne, že jsme na topu.

Akumuloval jsem velké množství IOTA i přes ten šílený dump a dnes by odměněn. Toto se může stát na jakémkoliv velkém altu v páru s USD, proto bych nechtěl v takovéto situaci mít shorty.

Každý má jiný styl samozřejmě, ale EW teorie nás naučila takto tradovat a takto o marketu uvažovat a upřímně bych neměnil, protože mě velmi dobře živí. Akumuluji také díle  ETC, BAB, ETH, LTC, EOS, TRX, ZEC, ZRX a NEO.

Klikněte pro zvětšení

GBTC (GRAYSCALE BITCOIN TRUST):

Klikněte pro zvětšení

S&P500:

Klikněte pro zvětšení

BTC VOLATILITY INDEX:

U BTC VOL INDEXU sledujeme opět návrat do silné support zóny, odkud byl předešlý impulzní pohyb. V této neutrální zóně je volatilitě nejlépe a funguje jako velmi silný magnet, který si vždy přitáhne co potřebuje předtím, než dojde k dalšímu silnému pohybu.

Klikněte pro zvětšení

GBTCUSD:

U Grayscale BTC trustu sledujeme pokračování uptrendu k cca 7,68-7,98. Uvažuji zde potenciální ABC running flat formaci do zóny = 6,35-6,02, odkud by aktuální uptrend měl pokračovat. Vzhledem ke struktuře vše napovídá konsolidaci v rámci trendu.

Klikněte pro zvětšení

BTCUSD LONGY:

U Longů sledujeme potenciální dokončování subvlny „©“ vlny „(B)“ , odkud očekáváme pokračování aktuálního uptrendu. Bullish level = 25021.

Klikněte pro zvětšení

Návody jak zakoupit Bitcoiny a kryptoměny najdete zde:

Nejlepší Bitcoin směnárny a tipy na směnárny kryptoměn

BTCUSD  SHORTY:

U BTC shortů sledujeme potenciální „((abc))“ korekci fo zóny přededchozí subvlny „((iv))“, odkud by měl pokračovat aktuální downtrend.

Klikněte pro zvětšení

BTCUSD LONGY vs SHORTY:

Na grafu longů vs shortů sledume dokončenou vlnu „(1)“, která měla formaci rising wedge a nyní konsolidaci ve formaci „((abc))“. Vše nasvědčuje tomu, že longy brzy najdou support a budou pokračovat up do vlny „(3)“, zatímco shorty narazí na rezistenci z předchozího grafu a budou pokračovat v downtrendu.

Klikněte pro zvětšení

TRXUSD vs TRXBTC:

U Tronu také vše nasvědčuje pouze korekci v rámci trendu, kdy v páru s USD sleduji krásně čitelnou „(abc)“ korekci do zóny = 0,020-0,0168,-USD, kde se nachází silná support zóna ve formě 0,618-0,786 fibo retracementu + subvlna „(4)“…co víc si přát. U TRX v páru s BTC sleduji dokončování dlouhé vlny „((b))“ do zóny 418-388 sats. Tron má to nejlepší ještě před sebou a trpělivost see silně vyplácí v crypto.

Klikněte pro zvětšení

IOTAUSD:

IOTA měl už před pumpou krásný graf, takže dnešní probuzení bylo velmi příjemné. Je to krásný příklad toho, jak vše funguje dohromady. Graf byl ready dávno před oznámením spolupráce s UK OEM. Proto nesleduji moc fundamenty ani novinky, protože v grafech je všechno vidět prostě. Jen musíte mít ty správné znalosti a nástroje. IOTA prorazila key level = 0,3127,-USD, což značí, že můžeme očekávat, že tento trend bude pokračovat. 1. Target mám 0,3844,-USD. Další dle predikce.

Klikněte pro zvětšení

 

Analýza od skupiny traderů GoldenPocket

Day tradeři co se živí obchodováním a predikováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave.  Hlavní snahou GoldenPocket je přiblížit obchodování podle teorie Elliott Wave širšímu publiku a dokázat, jak obrovský potenciál se v této technice skrývá. Tento druh tradingu a analyzování je pro GoldenPocket naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle traderů a zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec.

Upozornění: Informace v článku jsou jen informačního charakteru. Článek neslouží jako investiční doporučení! Neručíme za vaše ztráty a zisky. 

Článek připravil člen z GoldenPocket Marek Vaňha

Získejte rychlé upozornění na nové zprávy o trhu do PC a telefonu. Stačí kliknout na červené tlačítko dole v pravým rohu!

Sdílet

Autor

Živíme se obchodováním měnových párů, indexů, komodit a kryptoměn na základě Teorie Elliott Wave . Naší hlavní snahou je tedy přiblížit obchodování podle techniky EW širšímu publiku. Tento druh tradingu a analyzování je pro nás naprosto srdcová záležitost a veškeré predikce, obchodování a školení, je založené na základech, které před cca 100 lety položil Ralph Nelson Elliott. Díky jeho zjištěním a postupnému dolaďování této teorie se z ní stala podle našich zkušeností ta nejlepší obchodní technika vůbec. Vítejte v našem světě!

Komentáře

Zanechat komentář