Vložte článek nebo příspěvek

Pomozte šířit informace o kryptoměně nebo o Vašem businessu vložením článku či příspěvku na CryptoSvet.cz. V současné době publikujeme příspěvky a recenze týkající se kryptoměny, peněženek, cloud mining služeb, hardware k těžbě kryptoměny, nákupu/prodeje kryptoměny na trhu, online/offline prodejen a služeb.

Jak CryptoSvet.cz zajistí úroveň kvality příspěvků?

Příspěvky budou překontrolovány editory před jejich zveřejněním. Tím bude prověřena důvěryhodnost a platnost obsahu. Našim čtenářům takto zaručíme aktuálnost, spolehlivost a nejvyšší kvalitu příspěvků a recenzí. U všech vložených článků a příspěvků bude také v budoucnu možnost hodnocení našich čtenářů s cílem poskytnout nezaujaté skóre.

Proč vložit článek na CryptoSvet.cz?

Vložením článků či příspěvků na CryptoSvet.cz pomáháte růstu a rozvoji celé crypto komunity, a zároveň tím ty, kteří o dané problematice zatím nemají povědomí, seznamujete s touto revoluční  a prospěšnou technologií. Článek můžete vložit také za účelem propagace vlastního businessu a tím zlepšit jeho viditelnost a získat více uživatelů a zákazníků.

Jaké jsou podmínky pro spolupráci?

  • Obsah článku projde korekturou, případné úpravy s Vámi budou konzultovány.
  • K článku budou dodány min. 2 obrázky, případně video. Obrázky mohou být vlastní či pořízené z databází umožňujících jejich volné používání (např. www.pixabay.com).
  • Všechny dodané materiály by měly mít ošetřená autorská práva – jedná se buď o Váš originální článek nebo máte práva k tomu, abyste jej u nás zveřejnili.
Vyplňte prosím požadovaná pole.
Vyberte prosím obrázek.
Přihlaste se k odběru novinek
Budete informováni o nových článcích na blogu, o tipech a o tom, co chystáme.
Respektujeme vaše soukromí
error: Chráněný text.