Přehnaná netrpělivost stála za posledním růstem ceny Bitcoinu, který dnes v poledne neúspěšně atakoval oblast kolem 13 000 USD za jednotku (burza Bitfinex). Z ničeho nic ovšem nastal propad o celých 500 USD níže během několika málo vteřin, který vytrestal všechny netrpělivé obchodníky. Postačilo však vidět, co se na trhu děje a zachovat chladnou hlavu, tuto dnešní situaci si rozebereme do hloubky se kterou se nováček nemá šanci běžně setkat (mimo naší novou sekci😊 ), ačkoliv jde o základní princip fungování trhu.

Na prvním obrázku vidíte rostoucí graf za poslední dva dny, vpravo si můžete všimnout rázné korekce o které byla výše již řeč. Tolik k tomu, co je vidět z běžného grafu. Nyní se podíváme svíčkám „pod kůži“.

Nelekejte se, není to tak chaotické, jak to na první pohled vypadá. Jde jen o přesnější interpretaci tržního chování v čase. Vše je popsáno na samotném obrázku a přesnou orientaci nabídne i poslední ilustrace dále.

Současná tržní situace se vyznačuje rostoucí oblastí hodnoty, která se však jaksi zasekla se svým růstem a cena jí začala utíkat nahoru. Za zdravý tržní růst či pokles můžeme z krátkodobého hlediska označit situaci, kdy se tržní cena posouvá v souladu se zobchodovanými objemy, které představují oblast hodnoty.

Uvedená ilustrace nám ukazuje vše názorně pomocí tržního profilu zobchodovaných objemů, který jak vidíte není symetrický, ale vykrojený. Zatímco dolní oblast je symetricky zaplněná a představuje tak pevný support, tak horní část profilu se nestihla dotvořit ani přesunout pryč. Tržní reakce byla proto velmi předvídatelná a stále je zde oblast, kde můžeme očekávat výrazné pohyby.

Teď k tomu, co asi každého čtenáře zajímá nejvíce, kam to půjde dál? Samotný trh je stále longový a členové naší sekce díky náhledům a každodenním levelům to vědí vždy s předstihem včetně informací co může každý den nastat.

Momentálně jsme však obezřetní s unáhlenými vstupy a pozice nenavyšujeme, protože jak víte nyní už i vy, poslední růst nemá zatím pevný základ a bude si třeba počkat, jakmile ho trh vytvoří, poté se můžeme těšit na poměrně hladký průraz ceny 13 000 USD.

Objevte nové možnosti tradingu a investic do kryptoměn, které nabízí služba Krypto Expert +

Pro čtenáře cryptosvet.cz s exkluzivní slevou 20% , při registraci zadejte slevový kód: KRYPTOFZ

Přejít na registraci Krypto Expert +

“S našimi webináři, náhledy, traderskými nástroji a obchodními patterny se zorientujete nejen v začátcích, ale využijete je i následně pro úspěšný trading a investování. Věříme, že každého zájemce kryptotrading nadchne, jelikož jde o sféru se spoustou nových a zatím stále zcela neobjevených možností, které máte díky naší sekci možnost poznat z první ruky.”

Sdílet

Zanechat komentář

blog lam dep | toc dep | giam can nhanh

|

toc ngan dep 2016 | duong da dep | 999+ kieu vay dep 2016

| toc dep 2016 | du lichdia diem an uong

xem hai

the best premium magento themes

dat ten cho con

áo sơ mi nữ

giảm cân nhanh

kiểu tóc đẹp

đặt tên hay cho con

xu hướng thời trangPhunuso.vn

shop giày nữ

giày lười nữgiày thể thao nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thonmau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời tranggiày thể thao nữ hcmphụ kiện thời trang giá rẻ
error: Chráněný text.
Práce/Brigáda - Hledáme do týmu nové české redaktory. Pro více informací prosím kontaktovat na [email protected]
+