EOS již vykázal od začátku roku zhodnocení 246 % a má potenciál jít ještě výš. Pojďme se podívat na dnešní technickou analýzu se zvýrazněním důležitých supportních a rezistentních linií.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Technická analýza: EOS/USD

V dnešní technické analýze se podíváme na EOS. Po celkem slibném růstu, kterému předcházely novinky ohledně EOSu počínaje airdropem nebo oznámením nové sociální sítě Voice, býci konečně trochu vychladli.

Je tomu pouze 10 dní, co EOS dosáhl nejvyššího hodnot v roce 2019, konkrétně hodnoty 8,6 USD. Momentálně se pohybujeme na hodnotách kolem 6,3 USD.

Na grafu můžete vidět formaci vzestupného kanálu. EOS přitom tvoří třetí cyklus, který momentálně vstupuje do finální fáze. Právě tento cyklus se bude zakončovat při hodnotách support line na 5,9 USD.

Pokud by celkový marketcap na čele s bitcoinem nepropadl, můžeme čekat odraz EOSu na support line a atakování hodnot na rezistenční linii na hodnotách mezi 8 – 8,5 USD.

Zajímavým faktem pro EOS je i jeho nárůst v roce 2019. který činí 246 %, počítáno od 1. ledna na top v hodnotě 8,69 USD, kterého EOS dosáhl před pár dny.

Naše doporučení

Sledoval bych support line a pohyb EOS, pokud nepřijde výrazný propad na BTC. Od BTC se totiž odvíjí celý trh kryptoměn, takže nelze s jistotou říci, kde se EOS bude pohybovat. V případě propadu ale můžeme očekávat odraz EOSu od hodnoty 5,9 USD a následující pohyb vzhůru k 8 USD. Doporučuji si prohlédnout i jiné analýzy a predikce, ze kterých si následně učiníte svůj vlastní závěr.

Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Tým CryptoSvet.cz důrazně doporučuje silné zvážení risků. Podívejte se také na naši předchozí technické analýzy: Technická analýza: Bitcoin /12.06/ Připravovaný propad k 6800 USD ?

Sdílet

Autor

O kryptomeny som sa začal aktívne zaujímať pred 4 rokmi. Po 2 rokoch free informácií pre ľudí som si založil vlastnú spoločnosť. Denne vytvárame TA a pravidelne prinášame aj fundamentálne analýzy a zaujímavosti z crypto sveta. Spoločnosť sa teší popularite už druhý rok. Nechceme ostať iba na internete a preto plánujeme otvárať sieť obchodov s tovarom a službami za cryptomeny.

Komentáře

Zanechat komentář