Včera byla kompletně technicky zanalyzována kryptoměna BTC, u které je nyní pro dobré obchodní příležitosti třeba čekat. Je totiž možné, že tento týden nedojde k žádným velkým posunům a na týdenním grafu skončí svíce uvnitř předešlého doji. Anebo ne, čas na nějaké pohyby tento týden kryptoměna BTC ještě má, ale resistance na 5500$ se určitě jen tak zdolat nedá. Dnes se proto pojďme podívat na jiné kryptoměny.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

ETH/USD

Týdenní graf ETH začíná být ohromně bullish, protože došlo k protnutí kijun-senu tenkan-senem směrem nahoru. K jakémukoli protnutí na týdenním grafu došlo naposledy minulý rok v březnu, kdy následně začala cena hrozivě padat. Býci ještě jednou zkusili znovu vidět kijun-sen, ale byl to pokus jejich poslední. Od té doby se svíce vždy odrážely už hned od tenkan-senu.

Mluvíme tady o týdenním grafu, proto pokud by se ETH rozhodlo řídit se tímto protnutím, může to trvat klidně týdny a měsíce, než se vlastně něco velkého na tomto grafu stane.

ETHUSD

Na denním grafu vypadá kijun-sen jako velmi silný support, který udržel už více než jedno prolomení. Současně se ETH obchoduje nad resistancí a nad tenkan-senem. Uzavření denní svíce nad touto resistancí by pak znamenalo přetočení resistance na support a obnovení bullish trendu. Další silná resistance na denním grafu ETH pak leží na hodnotě cca 205$.

ETHUSD

BNB/USD

V dnešním příspěvku jsem chtěl hlavně zmínit kryptoměnu BNB, u které je zajímavé sledovat i graf měsíční. Zbývá opravdu už jen pár dolarů k tomu, aby tato kryptoměna překonala svůj “all time high”, který vytvořila v dobách nákupních mánií, kdy prakticky úplně každá kryptoměna šla nahoru a na žádných podrobnostech nezáleželo.

BNBUSD

Na týdenním grafu došlo k přetočení kuma na bullish stranu už v březnu a od té doby můžeme vidět jasný růstový trend. Současně je cena v zónách dlouho neprozkoumaných, a je proto možné, že dojde ke konsolidaci.

Poslední dobrá obchodní příležitost byla na circa 17$ za BNB, kdy svíce prolomila kijun-sen, od kterého se následně cena odrazila zpět nahoru. Další možné obchodní příležitosti se nyní vytvořily na hodnotě cca 20$ za BNB, na které se z resistance stal nový support.

Pokud se BNB opravdu v blízkých dobách dostane nad svůj “all time high”, bude opravdu zajímavé sledovat její budoucí pohyby.BNBUSD

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář