Tyto trhy opravdu nenechávají tradery spát.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Dnes bude technická analýza poněkud jiná, protože bude jenom o jedné kryptoměně. Toto je přesně jeden z těch dní, kdy vůbec nezáleží na fundamentech a všechny dnešní nárůsty pohání jenom současný nárůst ceny BTC. Po včerejším velkém propadu se dnes dle mého názoru chýlilo k propadům dalším. Ty ale zatím nenastaly, protože support na hodnotě circa 4920$ medvědí price action udržel. Medvědi ale svoji sílu ukázali a býci opravdu ještě vyhráno nemají.

Dobré je trh i nadále sledovat, protože den ještě u konce není. Velmi podstatné bude také sledovat konec tohoto týdne a nově vytvořené svíce na týdenních grafech kryptoměn. Na grafu ETH se například přibližuje tenkan-sen ke kijun-senu a protnutí směrem nahoru by mohlo indikovat velmi silný bullish signál.

Technická analýza grafu BTC/USD

Zajímavé je, že i přes velký cenový propad se svíce na denním grafu BTC nedostaly ani ke kijun-senu. Kryptoměny jako ETH a LTC kijun-sen prolomily a některé kryptoměny spadly dokonce až do kuma. Ve většine případů se ale vytvořily zajímavé obchodní příležitosti, které jsou mnohem riskantnější, ale také mohou být i mnohem profitabilnější, pokud BTC bude chtít pokračovat trendovat vzhůru.

Ichimoku stále indikuje bullish sentiment. Současně se BTC obchoduje na denním grafu velmi těsně pod tenkan-senem a nyní opravdu potřebuje hlavně čas, aby vytvořil více svící a znovu se ukázal v jasnějším světle.

Technická analýza grafu BTC/USD

Na 4H grafu tenkan-sen už dávno protnul kijun-sen směrem dolů a nedávno se kumo přetočilo na medvědí stranu. Zatím ale vypadá velmi tence a může se velmi rychle přetočit zase zpátky. Price action se stále děje uvnitř kuma, proto je nemožné předpovídat na 4H grafu budoucí pohyby.

Technická analýza grafu BTC/USD

Nejzajímavěji to vypadá na týdenním grafu. BTC se snažil prolomit resistanci na 5500$, což se mu nepovedlo a propad vytvořil dolní knot svíce. Jakýkoliv malý nárůst, který se do konce týdne stane na kryptoměně BTC, by mohl vytvořít malé doji, které by poté v příštím týdnu více objasnilo celou situaci.

Na týdenním grafu se zajímavé nákupní pozice tvoří na pozici tenkan-senu, který leží na hodnotě cca 4600$.

Technická analýza grafu BTC/USD

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář