Kryptoměnové technické analýzy jsou zpět. Nyní budou vždy publikovány ve stejný čas – přesně v 18 hodin. Doufám, že se povede je mít i každý den. Minule byly publikovány docela nahodile, protože se jednalo o grafy a price action přesně v ten čas, ve který jsem příspěvek psal, aby byla zachována jejich maximální aktuálnost. Je tedy možné, že díky této změne nebudou tak aktuální, ale snad to nebude problém. Uvidíme za pár dní.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

Ono se za tu dobu mé poslední technické analýzy toho moc ani nestalo a těch svíček na denním grafu se vytvořilo opravdu pár. Můžeme vidět, že týden zpátky došlo k propadu ke kijun-senu, který jako support ustál a cena se od něho odrazila zpátky nahoru. Ichimoku celkově indikuje bullish trend, ale ten se zatím neuskutečňuje. Price action totiž prvně musí prorazit svoji velkou resistanci na circa 4200$ a uzavřít svíci nad touto cenou.

BTCUSD

ETH/USD

Ethereum se stále zatím drží uvnitř cenové range, ze které se snaží dostat. Cena se nějakou dobu držela velmi těsně pod kumem, ale sílný bullish impulz ji dostal nad tenkan-sen a kijun-sen. Tyto linie nyní slouží jako support.

Zajímavé je, že se kumo přetočilo na bearish sentiment. To může znamenat cokoliv, protože cena ETH se déle než týden držela uvnitř kuma a turbulence mohla klamavě toto kumo přetočit. Na 4H grafu se price action drží nad oběmi liniemi a kumo je stále v bullish sentimentu.

ETHUSD

LTC/USD

LTC je stabilní a drží se v docela úzké price range. I když by se mohlo zdát, že se na tomto grafu nic neděje, není to pravda. Kijun-sen se každým dnem přibližuje k ceně a pro obchodníky, kteří chytily už první buy impulz na začátku unora, by se kijun-sen mohl jevit jako dobrá zavírací linie. To ale jen v případě, pokud by sentiment dané kryptoměny už nevypadal dobře. Pro ty, kteří ještě na trhu nejsou, by se zase cenový propad ke kijun-senu mohl jevit jako velmi dobrá pozice k nákupu.

LTCUSD

 

Dneska je analýza taková lehčí, protože důležité bylo hlavně zmínit změny. Kryptoměnové technické analýzy tady zase budou zítra a nejvíce se pravděpodobně budu zaměřovat na kryptoměny, které se dají obchodovat na eToru. Pokud byste ale po mně chtěli analyzovat i nějakou jinou zajímavou kryptoměnu, tak stačí napsat do komentářů.

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář