BTC/USD

BTC zatím stále nedokáže prolomit knot svíce z 3.4.2019 a nyní se drží velmi těsně nad doji. Po prolomení tohoto knotu price action nejspíše navštíví svoji resistanci na hodnotě circa 5500$, která je utvořena linií kijun-senu na týdenním grafu. U denního grafu je další resistance ale až v oblasti circa 5700$.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Analýza BTCUSD

ETH/USD

Vypadá to, že ETH si vytvořil nový support, od kterého nyní cena pokračuje výše. ETH se nyní obchoduje v zónách nespatřených od listopadu 2018, a to může mít už z principu volatilní následky. Denní graf je ale pevně nastaven na bullish sentiment a pomalu tento sentiment kopíruje i weekly graf, ve kterém by protnutí kijun-senu tenkan-senem mohl být další silný bullish signál pro ETH.

Analýza ETHUSD

 

LTC/USD

Cena se stále drží uvnitř dvou doji a na týdenním grafu se svíce snaží udržet uvnitř kuma. Stále ale existují zajímavé obchodní příležitosti, a to u kijun-senu na denním grafu na circa 79$, nebo u tenkan-senu na týdenním grafu, který leží na circa 70$.

U posledních příspěvků se vždy prováděla technická analýza grafu kryptoměny LTC. Bude ji asi potřeba vyměnit za jinou, protože na weekly grafu je kumo docela dlouhé, a pokud cena nespadne, bude vždy LTC uvnitř nejasných turbulencí.

Analýza LTCUSD

XLM/USD

Už nějakou dobu nebyla analýza a aktualizace situace na grafu Stellaru. Stellar se na konci března na denním grafu chvilkově propadl do kuma, čímž vznikla docela zajímavá nákupní pozice.  Od té chvíle Stellar trenduje vzhůru a pár dní zpátky se snažil prorazit svoji resistanci na circa 0.134$.

Zajímavé nákupní příležitosti stále leží na cca 0.118$, kde se nachází support a kijun-sen.

Analýza XLMUSD

 

BNB/USD

Ddosti zajímavá situace včera nastala v grafu kryptoměny Binance Coin. Cena se v 4H grafu docela silně propadla pod kumo a zastavila se až na hodnotě 17$, na které leží kijun-sen. Od této hodnoty se svíce razantně odrazila nahoru a den ukončila skoro jako hammer, což by mohlo signalizovat pokračující bullish trend.

Poslední analýza kryptoměny BNB proběhla dne 6.4 a čekal jsem, že se kvůli poptávce po BNB možné obchodní příležitosti ani neotevřou. Otevřely se, a bylo tedy možné nastoupit na tento trh na docela dobrých hodnotách. Nyní se musí vyčkávat, co price action chystá do budoucna. Na denním grafu je totiž BNB pořád pod tenkan-senem a na 4H grafu je cena uvnitř kuma.

Analýza BNBUSD

 

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář