Medvědi se probrali! Tento propad na kryptoměně BTC s sebou vzal i ostatní kryptoměny, a grafy proto ve většině případů vypadají skoro identicky. Technická analýza kryptoměn bude z tohoto důvodu dnes jenom o BTC, ETH a LTC, protože pokud by BTC chtělo obnovovat svoje předchozí hodnoty, dotkne se tento pohyb i všech ostatních kryptoměn.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

I když dnešní propad vypadá hrozivě, kryptoměny na svých denních grafech stále indikují spíše bullish sentiment, proto bude dobré nechat trh  vydechnout a počkat si na zítřejší den. Ten bude po dnešním volatilním dnu mnohem jasnější.

V alespoň nějaké plusu jsou dnes jen kryptoměny s velmi malou tržní kapitalizací, které dnešní situaci ani nezasáhla.

BTC/USD

Celý dnešní propad nejspíše začal u kryptoměny BTC a to v době, kdy se denní svíce velmi těsně začala přibližovat k hodnotě 5500$. Na této hodnotě leží kijun-sen na týdenním grafu BTC – velmi silná resistance, která probrala snad všechny mědvedy. Nově vytvořené supporty nevydržely a cena se dostala až ke spodnímu knotu doji z 6.4,2019. Tento doji pořád platí a jeho prolomení by mohlo cenu BTC dostat až ke kijun-senu na cca 4730$, u kterého se díky tomuto pohybu začínají vytvářet docela zajímavé nákupní pozice.

Analýza kryptoměn - BTCUSD

Na 4H grafu se nynější svíce drží uvnitř kuma. Turbulence by svíce mohla dostat velmi snadno zpět nad kumo, anebo až k dolní hranici kuma. Tenkan-sen protnul kijun-sen směrem dolů a kumo nejspíš bude také přetočeno na medvědí stranu.

Analýza kryptoměn - BTCUSD

ETH/USD

Velmi podobné cenové propady nastávají i u grafů jiných kryptoměn. Liší se ale svíce, které daný price action utváří.

Cena ETH se dostala ke kijun-senu, od kterého zatím roste a obnovuje svoje předchozí hodnoty. Včerejší den ale vytvořil masivní doji a zatím se ETH obchoduje pod ní. Uzavřením svíce pod touto doji by mohlo indikovat vyvíjející bearish sentiment, prolomení kijun-senu a nalezení nové rovnováhy na trhu,

Analýza kryptoměn - ETHUSD

Na 4H grafu cena skončila u dolní linie kuma. V této turbulenci je nemožné predikovat budoucí vývoj ceny, můžeme ale vidět, že tenkan-sen protnul kijun-sen směrem dolů. Kumo ale zatím přetočeno není a chikou-span se stále drží nad kumem, i když už se drží uvnitř svící.

Analýza kryptoměn - ETHUSD

LTC/USD

Této kryptoměně se od první chvíle, kdy se dostala do kuma, opravdu nedaří a dnešní propad ji z této problematické oblasti konečně dostal. LTC nyní může znovu nabírat síly.

Současná cena se zatím drží nad kijun-senem. Pokud by se BTC rozhodovalo ještě více spadnout, tak se jako docela zajímavé příležitosti jeví oblast na hodnotě circa 70.5$, ve které se na týdenním grafu této kryptoměny objevuje tenkan-sen.

Analýza kryptoměn - LTCUSD

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář