Technická analýza kryptoměn – 15.3.2019

Na většině kryptoměnových trhů došlo včera k velkému nárůstu, který byl poté smazán velkým prodejem. Následně se cena ale probojovala zpátky do svých původních hodnot, od kterých se cena spíše tlačí směrem vzhůru. Technická analýza kryptoměn začíná!

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Odebírejte rychlé nové zprávy do telefonu a na PC kliknutím na červené tlačítko v pravém rohu!

BTC/USD

Na 4H grafu současně trenduje cena nahoru, i když současné kumo je červené. Tenkan-sen se ale dostává nad kijun-sen. Celkově se BTC obchoduje v čím dál tím menší price range, což nemůže trvat věčně.


BTC/USD

Ze včerejší price action se vytvořila doji, kterou cena musí z jedné nebo druhé strany prorazit.  U ichimoku indikátoru kumo a chikou-span nasvědčuje bullish trend, ale na denním grafu je kijun-sen stále nad tenkan-senem. BTC se obchoduje pořád uvnitř range, proto trendoví obchodníci tady moc příležitostí nenajdou.

BTC/USD denní

ETH/USD

Po posledním proražení linie velmi dlouhého klouzavého průměru se cena snažila prorazit kumo, ale nepovedlo se. Včerejší výkyv znovu dostal cenu k blízkosti dlouhého klouzavého průměru a znovu se cena neúspěšně snažila prorazit kumo.

Je možné, že dneska ethereum kumo prorazí a cenu uzavře nad ním, což by se býkům mohlo líbit. Barva vytvářejícího se kuma ale spíše indikuje bearish sentiment.

ETH/USD

U denního grafu se cena drží nad linií kuma. Tenkan-sen je pod kijun-senem a za pár dní se cena dostane do turbulence, proto i tady nevidím moc trading možností pro trendové obchodníky. Svíčky jsou malé a cena je docela stabilní.

ETHUSD denní

DASH/USD

Velice zajímavý denní graf má DASH, ve kterém ichimoku indikuje bullish trend. Po posledním výkyvu ceny došlo k malým propadům a možné dlouhé obchodní příkazy nastavuji v oblasti tenkan a kijun-senu.

DASHUSD

Na 4H grafu ichimoku také indikuje bullish trend, jenomže ve skutečnosti se stále pohybujeme uvnitř cenové range.

DASH price range

XLM/USD

Stellar na 4H grafu krásně po všech ichimoku indikacích trenduje vzhůru. Před pár hodinami se cena znovu propadla ke kijun-senu, od kterého se odrazila zpět nahoru.

XLM/USD

Na denním grafu se cena stále drží nad kumem. I když chikou-span má dlouhou cestu k potvrzení bullish sentimentu, dobré cenové trading přiležitosti se dají najít na linii kuma, tenkan-senu a nejvzdálenějšího kijun-senu.
XLMUSD

Předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování a nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení.

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář