Předevčírem viděly kryptoměnové trhy znovu velké nárůsty. Ty měly včera za následek malé korekce. Je možné, že trhy budou nyní pár dní konsolidovat, aby nabraly energii a znovu se ukázaly v plné síle. Začíná analýza kryptoměn, pojďme se podívat na grafy!

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

Bitcoin poprvé za tento měsíc spatřil svoji cenu na některých směnárnách nad circa 4100$. Současně se pevně drží nad 4000 dolarů za jeden BTC.

Po masivním doji, které se vytvořilo před pár dny, cena chvíli konsolidovala na hranici 4000$, poté došlo k masivnímu růstu ceny. Na 4H grafu se cena drží pod tenkan-senem, ale docela záleží, co se bude dít na denním grafu, protože ve velmi blízké budoucnosti bude docházet k protnutí kijun-senu tenkan-senem směrem nahoru. Jedná se o poslední ichimoku signál, který je v tomto grafu současně nastaven na bearish sentiment.

Fundamentálně jsou na tom kryptoměny také velmi dobře. Nejlepší buy-příkazy jsou nyní nad kijun-senenem, který je na hodnotě 4020$. Další velký resistance čeká BTC až na hodnotě circa 4200$.

technická analýza kryptoměnBTC denní

ETH/USD

Cena kumo prorazilo a hodnota ETH velmi rychle poté vzrostla. Dnešní den je pro kryptoměny více takový konsolidační/propadový. ETH nakonec jednou svící prorazilo i kijun-sen směrem dolů, od kterého se cena odrazila ihned zpátky nahoru a současně se nad touto linií drží.

ETHUSD 4HNa denním grafu bude ještě chvíli trvat, než se tenkan-sen znovu protne s kijun-senem na bullish sentiment. Jestli bude ETH na těchto cenách konsolidovat, tak se za pár dní objeví v turbulenci, což by mohlo vést k velmi zkresleným obchodním signálům.

ETHUSD denní

DASH/USD

DASH dneska na okamžik prorazil svoji price range a uzavřel nad ní svíci. Bylo jasné, že DASH se jen tak snadno z price range nedostane a u cenové korekce se na 4H grafu zatím drží velmi těsně pod linií kijun-senu.

DASH 4HZajímavé buy-pozice se objevují na denním grafu v oblastech circa 85-87$.

DASH price range

XLM/USD

Na 4H grafu Stellar velmi krásně trenduje nahoru. I po dnešní malé korekci se současnou svící snaží dostat zpátky nad tenkan-sen a obnovit svůj bullish trend. To by mohl být velmi dobrý buy-signál, pokud se jí to i povede.XLM 4H

Na denním grafu je chikou-span pořád pod kumem, ale zbytek Ichimoku indikátoru je zaostřen na byčí trend. Doji vytvořené 15.3 bylo proraženo směrem nahoru, a pokud by XLM chtělo cenově spadnout, velmi dobré buy-ordery jsou nad kumem, kde současně leží i tenkan-sen.XLM denní

 

Předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování a nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení.

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář