Dnešní den se zatím tápe. Podle webu coinstats udělal největší cenový skok Stellar a to 6% za posledních 24 hodin. Protože je den takový klidnější, bude dobré se podívat i na grafy jiných kryptoměn a zjistit, jestli se v nich neskrývají nějaké zajímavé trading příležitosti. V tomto příspěvku se podíváme na grafy a ceny kryptoměn BTC, ETH, DASH a XLM.

Tržní kapitalizace

BTC/USD

Včerejší price action vytvořil na daily grafu doji. Tenkan-sen je velmi blízko k protnutí kijun-senu nahoru a pokud by k tomuto protnutí došlo, ichimoku by byl u BTC zcela nastaven na byčí stranu. Poté by záleželo už jenom na budoucí price action, jestli by chtěla býky podpořit a nechat BTC trendovat vzhůru. Nejlepší stop-lossy by v takovém případě byly pod kijun-senem, současně jsou ale obě linie velmi blízko sebe.

BTC graf

ETH/USD

Včerejší silné proražení kijun-senu bylo částečně zastaveno a následně se vytvořila velmi malá price range, ze které se nyní ETH snaží dostat. Na 4H grafu došlo k protnutí tenkan-senu s kijun-senem směrem dolů, což indikuje medvědí sentiment. Zbytek ichimoku ale pořád indikuje sentiment byčí. U denního grafu ETH můžeme vidět cenu přibližující se kumu (turbulenci).

ETH grafETH graf

DASH/USD

Včerejší proražení price range nakonec ukončilo denní svíci pod otevírací cenou. Na 4H grafu můžeme vidět, že se cena pokusila prorazit i kijun-sen, ale nezdárně. Nyní se DASH docela stabilně drží pod linií kijun-senu.

Zajimavý buy-order je současně někde na circa 86 dolarech za jeden DASH, kde leží linie tenkan-senu i kijun-senu.

DASH grafXLM graf

XLM/USD

Včera v technické analýze kryptoměn jsem psal, že se XLM “současnou svící snaží dostat zpátky nad tenkan-sen a obnovit svůj bullish trend. To by mohl být velmi dobrý buy-signál, pokud se jí to i povede.” Price action nakonec bullish trend obnovil a dneska můžeme vidět cenovou korekci. Linie kijun-senu se ale zatím zdá být nedobytná.

Na denním grafu se linie tenkan-senu a kijun-senu konečně posunuly výše a může se jednat o zajímavé short-term buy-ordery, protože chikou-span je pořád ještě v kumu. Současná formace svící by ale mohla indikovat tweezer tops, což může znamenat ještě větší cenový propad.

XLM graf

DASH graf

Předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování a nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení.

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář