Každý čtenář cryptosvěta už o tomto prudkém vzrůstu ceny BTC a ostatních kryptoměn už musí dávno vědět a to díky článku od Lubena. Opravdu jsem si myslel, že tento den bude jeden z těch klidnějších a budu moci znovu zanalyzovat i méně populární kryptoměny, u kterých se jevily zajímavé obchodní příležitosti. Nakonec to ale není možné, protože kvůli tomuto pohybu se dnes jeví jako zajímavá každá kryptoměna.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

Ichimoku už nějakou dobu indikoval na denním grafu bullish trend, který se ale neuskutečňoval. Dnešní price action zničil resistanci, s kterou bojoval včera a nyní se snaží prolomit i mnohem vzdálenější resistance.

Tento obrovský pohyb vytvořil strašnou nevýhodu pro ty, kteří nenakoupili BTC v době, kdy indikátory signalizovaly buy pozice. Teď budou muset počkat na cenovou korekci, která nemusí nastat, anebo vstoupit na trh za jakýchkoliv podmínek. Nějaká nejblížší zajímavá buy pozice by se mohla jevit na liniích tenkan-senu a kijun-senu, které se drží vedle sebe na circa 4460$.

Je toto začátek trendování BTC vzhůru? Uvidíme zítra další velkou svíci? Kryptoměny jsou strašně volatilní a toto jsou otázky, které se bez dalších informací nedají zodpovědět. Zítra se klidně může stát, že cena spadne zpátky k 4200$, protože tento velký nárůst nebyl podložen dostatečně silnou nabídkou.

Pokud ale bude chtít BTC pokračovat v těchto cenových výkyvech, tak na obrázku je možné si všimnout dalších resistancí, s kterými se bude BTC muset potýkat. Na týdenním grafu je to pak přímo linie kijun-senu, která leží na circa 5500$ za jeden BTC.

Populární kryptoměny. Toto je graf BTCUSDPopulární kryptoměny. Toto je týdenní graf BTCUSD

Jak jsou na tom ostatní kryptoměny?

Dneska právě vůbec nezáleží, které kryptoměny v této technické analýze ukáži, protože většina grafů vypadá úplně stejně. Musí se zatím počítat prostě s tím, že BTC je nejsilnější a nejpopulárnější kryptoměna, a pokud se posune ona, posunou se i jiné.

Třeba u grafu ETH price action prolomil svoji dlouho trvající range a nyní se snaží dostat nad silnou resistanci, která byla vytvořena na konci února. Jak si také můžeme všimnout, kumo se velmi rychle otočilo zpátky na bullish sentiment.

Populární kryptoměny. Toto je graf ETHUSD

LTC také prolomil svoji cenovou range. Tento silný vzrůst zastavila až hodně vzdálená resistance, které se price action už hodně dlouho dobu nedotkl.

Populární kryptoměny. Toto je graf LTCUSDPopulární kryptoměny. Toto je graf LTCUSD

XLM se zase drží nad tweezer tops, které minule poslaly cenu Stellaru až zpět ke kijun-senu.
Populární kryptoměny. Toto je graf XLMUSD

Počkejme si, co přijde zítra.

 

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář