Kryptoměnové trhy ještě před pár hodinami vypadaly velmi klidně. Nakonec ale došlo k velkým propadům, které prakticky zrušily veškerý růst, které některé kryptoměny za poslední týden měly. Kryptoměny jsou v těchto ostrých propadech a nárůstech docela nepředvídatelné, proto je důležité hlavně být na správné straně trhu. Pojďme se podívat na tyto kryptoměnové trhy o něco blíže.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

BTC je současně na docela zajímavé pozici, protože na denním grafu cena spadla až ke kijun-senu a tenkan-senu, které jsou velmi blízko sebe. Včera jsem čekal na jejich protnutí směrem nahoru, což se pořád může stát. Kijun-sen je totiž silný support, který zatím nebyl nějak více proražen. V této oblasti by se mohl provést buy příkaz a vyčkat, co se bude dít v příštích dnech.

Na 4H grafu byl propad zastaven kumem a BTC se obchoduje v turbulenci. Je zajímavé, že i po tomto pádu nedošlo k žádnému protnutí tenkan-senu s kijun-senem a ichimoku ve všech případech stále signalizuje bullish sentiment.

Kryptoměnové trhy - BTCUSD denní grafBTCUSD 4H

ETH/USD

Cena ETH se dostala zpátky ke svému velmi silnému supportu, který byl už vícekrát otestován. Uvidíme, co ještě bude price action do konce dne dělat, protože zítra se s takovouto cena objeví uvnitř kuma a bude těžké předvídat, co se stane.

Na 4H grafu se kumo přetočilo na bearish sentiment a tenkan-sen protnul kijun-sen směrem dolů. Jak ale můžeme vidět na grafu, dokud tento bearish sentiment nepotvrdí chikou-span, vždy se může jednat o klamavý signál.

ETHUSD DailyETHUSD 4H

XLM/USD

Zajímavá obchodní příležitost nastala i na grafu kryptoměny Stellar. Kombinace svící z 18.3 a 19.3 vytvořila tweezer tops, což je prakticky bearish signál založený na price action. Tento velký propad zastavilo až kumo, ve kterém se současně nachází i kijun-sen. Kromě chikou-spanu všechno nasvědčuje bullish trend.

XLM bude důležité ostře sledovat, protože na 4H grafu se XLM ukrývá v kumu, které se již přetočilo na bearish sentiment.

XLMUSD denníXLMUSD 4H

ETC/USD

Hodně zajímavá price action se posledních pár hodin děje na grafu Ethereum Classic. ETC dokázal svoji denní svíci uzavřít nad kumem a cena se vyšplhala až k resistanci.

Poté došlo i u této kryptoměny k ostrému propadu, které zastavily linie kijun-senu a tenkan-senu. V této oblasti se ukrýval velmi zajímavý buy příkaz. Celý ichimoku i po tomto velkém propadu indikuje všemi svými způsoby bullish sentiment a cena se při psaní tohoto článku odrazila zpět nad kumo až znovu k resistanci.

ETCUSD

Předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování a nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení.

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář