Jak to dnes vypadá s kryptoměnami? Některé stále drží svoji hodnotu uvnitř předevčerejší velké svíce, jiné jsou nakonec nyní silnější, než byly před tímto pádem. Je to například kryptoměna Litecoin, Cardano a Bitcoin Cash.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

Na 4H grafu se cena BTC snažila zůstat nad kumem, ale po slabém proražení kijun-senu se cena vrátila zpátky do kuma. Je tedy nemožné předpovídat, jakým směrem bude chtít cena BTC na 4H grafu pokračovat.

Na denním grafu se linie kijun-senu a tenkan-senu od sebe konečně roztáhly. Současně se cena pořád pohybuje uvnitř včerejší velké svíce a bullish sentiment se drží.

O cenu BTC a o otevřené buy příkazy bych se obával, až pokud by price action prolomil kijun-sen, anebo se cena dostala až pod kumo. Nyní bude lepší BTC nechat prostor na utvoření nových svící, ze kterých možná půjdou vyčíst nové informace.

BTCUSD 4HBTCUSD D

ETH/USD

ETH se na denním grafu nyní obchoduje uvnitř kuma. Tenkan-sen protnul kijun-sen směrem nahoru a kijun-sen spolu s kumem teď tvoří support.

Pokud price action dostane svíce nad tenkan-sen a nad kumo, mohlo by se jednat o potvrzení bullish trendu.

ETHUSD

LTC/USD

Kryptoměna Litecoin vypadá velmi silně. Současný bullish trend nebyl nijak předevčerejším propadem zastaven a nyní se obchoduje za circa 60.06$. U Litecoinu vlastně ani nedošlo k propadu až ke kijun-senu, proto by se na této linii mohl nastavit zajímavý buy-příkaz a počkat si na nějaký volatilnější den, který by tento příkaz otevřel.

Kryptoměna Litecoin a její graf

BNB/USD

Zajímavá situace se vytvořila na grafu BNB/USD. Tenkan-sen protnul kijun-sen směrem nahoru a cena se současně pohybuje nad oběmi liniemi v kumu. Dá se předpokládat, že se kumo dříve nebo později přetočí na bullish sentiment a mohlo by se pak jednat o zajímavou koupi, pokud by BNB pokračovalo ve svém trendování. Na denním grafu se totiž cena zatím stále drží nad tenkan-senem.

BNBUSD

XRP/USD

XRP se zatím obchoduje uvnitř kuma, ale linie dlouhého klouzavého průměru se k současné ceně XRP stále více přibližuje. Pokud by price action dokázal cenu dostat nad tuto linii, mohlo by se jednat o zajímavý bullish signál.

XRPUSD

 

Předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování a nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení. Pomocí těchto technických analýz ale sám obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář