Je tady nový den plný růstů na kryptoměnových trzích. Velmi pesimistická představa okamžité korekce cen zpátky k předevčerejším levelům se nenaplnila. Největší nárůsty zatím panují u kryptoměn jako je Bitcoin Cash, Dogecoin, anebo Litecoin. Kryptoměn ve ztrátě je dnes jen pár, ale hodně z nich neroste rychlostí, jakou roste BTC, a proto se snižuje jejich hodnota k ceně samotného BTC. Je 18 hodin a začíná technická analýza kryptoměn!

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

Price action hned první minuty tohoto dne přeměnil resistanci ležící na hodnotě circa 4923$ na nový support. Kijun-sen a tenkan-sen se přibližují k současné ceně a vytvářejí tím lepší buy pozice pro ty, kteří tento velký pohyb nechytili.

Cena se pomalu ale jistě tlačí nahoru. Nějaká větší resistance čeká BTC na hodnotě circa 5500$, na které leží na týdenním grafu linie kijun-senu.

Analýza kryptoměn. BTCUSD

 

ETH/USD

Na denním grafu má ETH současně problémy s další resistanci na circa 172.22$. Velmi zajímavá situace čeká ETH na týdenním grafu, na kterém se ocitá svíce nad kijun-senem. Pokud by ETH dokázalo uzavřít tuto svíci nad kijun-senem, mohlo by se jednat o zajímavý dlouhodobý nákup s tím, že stop-loss by byl nastaven právě někde pod linií kijun-senu.

Analýza kryptoměn. ETHUSDAnalýza kryptoměn. ETHUSD

LTC/USD

LTC už překonalo svoji velkou včerejší svíci a zastavilo se až u linie dlouhého klouzavého průměru, který za poslední rok vytvořil jenom jeden obchodní signál. S tím, co se s kryptoměnami současně děje, bych předpokládal, že ani tato resistance moc dlouho nevydrží.

Je možné, že dojde alespoň k nějaké malé cenové korekci. Kijun-sen a tenkan-sen se dostaly na úroveň supportu na circa 72$, na které se může pro obchodníky nacházet zajímavá buy pozice.

Analýza kryptoměn. LTCUSD

 

XRP/USD

Rád bych ještě ukázal dvě kryptoměny, které v sobě mohou ukrývat zajímavé obchodní příležitosti. Jedna z takových je kryptoměna XRP. Od mé poslední analýzy XRP grafu se cena vždy držela u linie dlouhého klouzavého průměru.

Překvapivé ale je, že na denním grafu není XRP ani po těchto velkých nárůstech ichimoku indikátorem kompletně nastaven na bullish sentiment. XRP čeká nejen překonat jednu velkou resistanci, kterou zatím price action nedokáže prolomit, ale současně se chikou-span pro potvrzení bullish trendu musí dostat nad kumo. Nemusí to být snadné, protože toto kumo je docela rozsáhlé. Je tedy možné, že prvně dojde k nějaké korekci, nejlépe až ke kijun-senu, u kterého by si na denním grafu nebylo špatné si nastavit buy order.

Analýza kryptoměn. XRPUSDAnalýza kryptoměn. XRPUSD

 

TRX/USD

V podobné situaci jako XRP je i TRON. U této kryptoměny se teprve nedávno přetočilo kumo na bullish trend a chikou-span se vyšplhal nad kumo. TRON nyní čekají dvě velké resistance, které by mohly nabídnout ještě nějaký čas k dobrému buy-orderu někde na úrovni kuma a kijun-senu.

Analýza kryptoměn. TRXUSD

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář