Ještě pár hodin před koncem včerejšího dne se kryptoměnám podařilo překonat všechny představy a prolomit ceny už dlouho nespatřené. Nakonec došlo k cenovým korekcím, i když některé kryptoměny se dnes vůbec cenou BTC neřídí, nezastavují se a pokračují ve své cestě vzhůru – například kryptoměna Dogecoin. I o této kryptoměně bude řeč níže.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

BTC se podařilo překonat cenu circa 5300$, než došlo ke korekci. Price action byl už velmi blízko silné resistanci na 5500$. K té se BTC včera nakonec nedostal. Hodnotu BTC zatím drží support na circa 4925$, který se vytvořil z price action.

Na 4H grafu se tenkan-sen posunul nad současné svíce a BTC se drží těsně pod ní. Na možných nákupních pozicích se toho ale moc nemění, protože na denním grafu kijun-sen pokořen nebyl a ani se k němu cena ještě nepřiblížila.

BTCUSD

BTCUSD

ETH/USD

Docela drastickou korekci zažilo včera ETH, která v jednu chvíli prolomila i kijun-sen. Od tohoto místa se cena ale odrazila zpátky nad linii supportu. Zajímavé je, že ještě před pár dny byl tento support silnou resistancí.

Ichimoku indikátor v tomto grafu mluví jasně o bullish sentimentu. Uvidíme, kam se posune cena ETH v dalších dnech.
ETHUSD

LTC/USD

Ethereum není jediná kryptoměna, která cenovou korekcí propadla až ke kijun-senu. V této oblasti se skýtaly zajímavé nákupní příležitosti u spousty kryptoměn a jednou z nich byl právě Litecoin.

Ten dokázal prolomit hranici circa 100$ a současně se drží pod linií dlouhého klouzavého průměru. Překonáním této linie a uzavřením svíce nad ní by mohl být další zajímavý signál k nákupu.

LTCUSD

 

DOGE/USD

Perla na konec je určitě kryptoměna Dogecoin, která je současně spíše ovlivněná fundamentálními faktory. Dogecoin  svůj  růst  zastavil  až  na velmi silné resistanci, protože skoro ve stejné cenové oblasti se nachází na týdenním grafu bearish kijun-sen. Dalo by se proto předpokládat, že bude ještě nějakou dobu trvat, než tuto hranici Dogecoin překoná.

Zajímavé obchodní příležitosti se určitě rýsují nad linií dlouhého klouzavého průměru. Tato oblast by se v budoucnu mohla stát velmi silným supportem.                    Kryptoměna dogecoin a její graf

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář