Technická analýza se dnes musí udělat trochu více zlehka, protože jsou kryptoměny zatím docela stabilní. Většina kryptoměn se ale pomalu tápe nahoru a získávají zpět hodnotu, kterou měly ještě před cenovými korekcemi. Největší nárůst podle tržní kapitalizace zažívá XRP a XLM. Na jejich grafy se dnes také podíváme.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

Support vytvořený za pomocí price action zatím prolomen nebyl. U 4H grafu se svíce dostaly zpátky nad tenkan-sen a současně se na denním grafu čeká na prolomení supportu, nebo dlouhého knotu svíce z 3.4.2019.

Technická analýza. Graf BTCUSD

ETH/USD

Skoro stejná situace se zatím děje na ETH s tím rozdílem, že včerejší price action dostal svíce až ke kijun-senu, od kterého se cena odrazila zpět. U kijun-senu se vytvořila zajímavá obchodní příležitost. Nyní se čeká na rozhodnutí, jestli se cena bude chtít znovu vrátit ke kijun-senu, nebo prolomit resistanci na circa 172.20$ a uzavřít svíci nad ní.

Technická analýza. Graf ETHUSD

LTC/USD

Včerejší vytvořená svíce na grafu LTC by se dala považovat za doji. Znamená to, že dokud cena bude uvnitř doji, nemůžeme konstatovat další pohyby.

Tenkan-sen a kijun-sen se pomalu přibližují k současné hodnotě a cena se zatím pohybuje nad liníí dlouhého klouzavého průměru. Silná resistance na circa 100$ stále stojí a na weekly grafu se jedná o vstup do kuma. Pokud tedy dojde u LTC k nárůstům, dostane se cena dovnitř kuma a bude tedy složité predvídat, co bude LTC v turbulenci dělat. Technická analýza ale mluví jasně a LTC obchodníci dostali zajímavý signál už 3.4.2019, kdy došlo k prolomení kijun-senu a návratu ceny zpátky k předchozím hodnotám.

Technická analýza. Graf LTCUSD

Technická analýza. Graf LTCUSD

XRP/USD

XRP začal den pod oběmi liniemi, ale velmi rychle se probojoval zpátky. Znovu se snaží prolomit resistanci na circa 0.375$. Vypadá to, že za pár dní se chikou-span samovolně dostane pryč z kuma a XRP bude ichimoku indikátorem nastaven zcela na bullish sentiment.

Technická analýza. Graf XRPUSD

XLM/USD

Na grafu Stellaru se z minulé velmi silné resistance stal díky price action zatím velmi silný support. Na tomto grafu došlo k zajímavým obchodním příležitostem už dost dávno, proto bude lepší počkat, než se svíce uzavře nad velmi silnou resistanci na circa 0.1344$, nebo dojde k prolomení kijun-senu směrem dolů.

Technická analýza. Graf XLMUSD

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář