Aktualizace: Kryptoměnové trhy měly kolem 17:40 zajímavé nárůsty. Tyto příspěvky jsou ale naplánovány denně přesně na 18:00, proto tento pohyb byl už mimo tuto analýzu. Podíváme se na něho proto až zítra.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

Včera málém na denním grafu došlo u BTC k prolomení knotu předchozí svíce směrem nahoru. Tento level na 5100$ by se v blízké době mohl stát novým supportem. Cena se současně drží uvnitř předešlých svící a čeká se na nějaký objasňující pohyb – třeba prolomení dlouhého knotu svíce z 3.4.2019. Zatím price action vytváří jenom šum. Kryptoměnové trhy - BTCUSD

 

ETH/USD

Před pár hodinami price action dostal ETH zpátky k nově vytvořenému supportu, od kterého se ale cena odrazila ihned nahoru. Od včerejšího příspěvku se toho na tomto grafu moc nezměnilo a čeká se buď na prolomení resistance na circa 172.20$, nebo propad.

ETH se stále drží na weekly grafu nad kijun-senem, což je velmi dobrý bullish signál. Uvidíme, jestli se cena nad kijun-senem do konce tohoto týdne udrží. Například cena BTC se ke kijun-senu na svém týdenním grafu ještě ani nedostala. U BTC je totiž kijun-sen až na hodnotě circa 5500$, u které by mohly v budoucnu nastat zajímavé pohyby.

Kryptoměnové trhy - ETHUSD

Kryptoměnové trhy - ETHUSD

 

LTC/USD

Litecoin se stále drží uvnitř doji, proto není možné určit jeho další pohyb. Další nárůsty budou u grafu LTC těžko obchodovatelné, protože bude na weekly grafu price action setrvávat uvnitř kuma. Dobré obchodní příležitosti ale nastaly u LTC už dávno, proto je teď nejlepší počkat, dokud se cena více nepřiblíží tenkan-senu nebo kijun-senu.

Kryptoměnové trhy - LTCUSD

ETC/USD

Dlouho už nebyla řeč o Ethereum Classic, ale to z toho důvodu, že dobré obchodní pozice vznikly už v březnu. Kijun-sen jako support zatím poslední dva propady ceny ustál. Nějaká větší resistance čeká ETC na circa 6.6$.

Kryptoměnové trhy - ETCUSD

 

BNB/USD

BNB je opravdová bestie a opravdu silně vypadá i fundamentálně. Jedním z důvodů těchto nekončících nárůstu může být i současná neskutečná poptávka po BNB, a to kvůli zavedením takzvaných IEO na Binance. O IEO se můžete dozvědět více z článků od Lubena tady na webu. Luben se v budoucím příspěvku zaměří i na srovnání IEO a ICO, což byste si určitě neměli nechat ujít.

Na denním grafu BNB už od začátku února trenduje vzhůru. Zatím se cena vždy odrážela od tenkan-senu a už hodně dlouho se cena kijun-senu ani nedotkla. Zajimavý buy-order se dá nastavit někam nad kijun-sen, ale se současnou poptávkou po BNB se pozice asi neotevře.

Kryptoměnové trhy - BNBUSD

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář