Některé kryptoměny stoupají a jiné zase klesají. Jsou tyto pohyby opodstatněné? Pojďme se na jejich grafy podívat za pomocí technické analýzy kryptoměn.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

BTC/USD

Vrchní knot doji včerejší pohyby ustál a svíce nedokázala cenu uzavřít nad ní. Je možné, že se dnes na grafu BTC vytvoří další doji. Slibně se ale vytváří supporty čím dál výše. Resistance na circa 5500$ je stále neotestována a neprolomena.

Technické analýzy - BTCUSD

ETH/USD

Resistance na circa 172.2$ byla pokořena. Tato resistance se stala supportem, který by v příštích hodinách a dnech mohl být otestován. Dnešní price action dostal svíci na chvíli i nad knot svíce z 3.4.2019. Medvědi zatím s tímto nárůstem bojují a cenu posouvají pod tento knot.

Svíce se na weekly grafu uzavřela nad kijun-senem a tenkan-sen se přibližuje k jeho protnutí. Mohl by to být první signál počátečního dlouhotrvajícího bullish trendu, protože by se jednalo o signál z týdenního grafu. K tomuto protnutí by mohlo dojít tento, nebo příští týden.

Technické analýzy - ETHUSD

Technické analýzy - ETHUSD

LTC/USD

Je možné, že na týdenním grafu ETH dojde k podobné situaci, jako ke které došlo na grafu LTC. U této kryptoměny došlo k počátečnímu signálu na týdenním grafu už při hodnotě circa 44$, když kijun-sen prolomil tenkan-sen směrem nahoru. Od té doby viděla cena kijun-sen znova až na hodnotě 61$, od kterého se následně odrazila až do kuma k hodnotě 100$ za LTC.

Turbulence zatím dělají svoje a LTC kumo zatím spíše odmítá. Zajímavé nákupní pozice se objevují na pozici circa 77$ za LTC, od kterého by se mohla cena odrazit zpátky nahoru.

Technické analýzy - LTCUSD

 

ETC/USD

ETC na weekly grafu nakonec uzavřel svíci nad kijun-senem. Medvědi se ale dnes rychle probrali a nejspíš se na denním grafu ETC vytvoří kombinace svící s názvem tweezer tops, který by mohl indikovat další propady. Cena zatím leží velmi těsně pod týdenním kijun-senem. Nakupovat za současné ceny se jeví jako docela nebezpečné. Uvidíme na jakých hodnotách ETC svůj dnešní den ukončí.

Technické analýzy - ETCUSD

TRX/USD

Posledních pár pohybů na denním grafu kryptoměny TRX je opravdu silných. Včerejší den se cena uzavřela nad první resistancí a dneska cena testuje i druhou velkou resistanci. Kryptoměna TRX nyní leží už v dlouho neprozkoumané zóně, proto bude nutné, aby v této oblasti prvotně vytvořila nějaké svíce.

Zajímavé nákupní pozice se na denním grafu vytvořily už v době, kdy price action prolomil kumo a následně i kijun-sen. Teď je proto nejlepší pozice držet, protože se bullish trend začíná konečně rozvíjet. Další resistance čeká TRX na circa 0.036$.

Technické analýzy - TRXUSD

 

Právní prohlášení: Nejsem finanční poradce. Tyto předpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování, nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení a slouží jenom pro informační účely. Sám ale tyto analýzy obchoduji na reálném eToro účtu a úspěšnost predikcí a celkově tohoto obchodování je možné sledovat zde: eToro

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikáto

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář