Technická analýza: Litecoin 

LTC/USD

Po krátkém prohlédnutí grafu usuzuji, že moje předcházející analýza na LTC z nákupem na 103 USD a targetem prodeje na 135-140 USD vyšla správně. Stejně jako vyšla predikce při 73 USD nákupu a prodeji na 120 USD. LTC lze predikovat doslova na 1 USD přesně, o čemž vypovídají moje analýzy, kde jsem přesně predikoval 3 a 4 cyklus viď graf.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token


LTCUSD nám přináší další příležitost nakoupit na podstatně nižších hodnotách, pokud jsme správně prodali kolem 140 USD. Momentálně vidím možnou zastávku LTC na ceně 116 USD, ale toto číslo zpřesním, až se vytvoří 3 kaskáda propadu. Tato dnešní analýza neslouží ani tak na to “kdy nakoupit”, jak to že je čas zbavit se LTC. Nemusíte se obávat, LTC budeme sledovat za vás a v plánu je i další analýza, až se bude blížit dno, tak jak jsme to měli při 103 USD. Důvodem růstu na LTC je jeho halving, který proběhne 6. 8. 2019. Zda se vytvoří 5 cyklus nebo ne bude velmi záviset na BTC, který je momentálně na kritických rezistentních úrovních, tak jak jsme psal ve analýze na BTC.

LTC/BTC

Podíváme se také na graf LTC vůči BTC. V naší privátní skupině jsem doporučoval nákup na 0,015. LTC atakoval vrchní rezistenční linii trianglu a zastavil se na 0,0175. Tedy na zisku 16,6 % v průběhu 3 dnů. Na grafu můžete vidět obrovský triangl, ze kterého jde respekt! Tvoří se totiž již půl roku. Konzervativní prodej byl na místě, osobně si nedokážu představit, že budou mít býci sílu na prolomení trianglu směrem nahoru. Spíše bych si tedy vsadil na vyklesání LTC k support line trianglu, což je úroveň 0,0142. Update na LTC/BTC 2

Naše doporučení

Momentálně bych dle TA jak na páru LTCUSD, tak i na páru LTCBTC nešel do pozice long. Samozřejmě, je to jen můj subjektivní názor, proveďte si vlastní průzkum a vyhodnoťte si své plusy a mínusy, třeba za pomocí jiných technik dojdete k opačnému závěru.

Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Tým CryptoSvet.cz důrazně doporučuje silné zvážení risků.

Podívejte se také na naše předchozí technické analýzy, které se týkaly EOSu a BTC. Nebo naši predekce k BTC ke konci roku: Bitcoin za 17 000 $ do konca roka. 5 dôvodov prečo bude rok 2019 začiatkom bull marketu

Taktéž doporučuji se přidat do fb: Bitcoin Klub CZ & SK anebo Bitcoin a kryptoměny

Sdílet

Autor

O kryptomeny som sa začal aktívne zaujímať pred 4 rokmi. Po 2 rokoch free informácií pre ľudí som si založil vlastnú spoločnosť. Denne vytvárame TA a pravidelne prinášame aj fundamentálne analýzy a zaujímavosti z crypto sveta. Spoločnosť sa teší popularite už druhý rok. Nechceme ostať iba na internete a preto plánujeme otvárať sieť obchodov s tovarom a službami za cryptomeny.

Komentáře

Zanechat komentář