Technická analýza: NEO |Příležitost k 30-50% zisku?

NEO má potenciál k zhodnocení 30-50% dle vašeho přístupu. Momentálně se nachází v kanálu mezi supportní a rezistentní linií, který se dá dobře obchodovat.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Na grafu vidíte, jak přesně se dal predikovat NEO v rámci buy and sell order. Nemusíte být ani odborníkem na TA a uvidíte kanál, ve kterém se NEO právě nachází.

Gró veškeré TA se na NEO momentálně nachází v rozptylu support line a rezistence line.

NEO se od 03. 06. 2019 propadlo na 11 USD, alespoň co se týká knotu na denním grafu. Právě tyto hodnoty jsou pro NEO klíčové k následujícímu nákupu.

Dnešní analýza na NEO není ani tak velkou analýzou toho co se skrývá za NEO grafem, jako připomenutí toho, co pravděpodobně bude na NEO následovat a hlavně nezapomenout jak se dá na něm dobře vydělat pokud si umíte počkat na ten správný moment pro nákup.

NEO tvoří formaci kanálu s vlnkováním v grafu, kde máme zakreslené 4 cykly. Bohužel, vlnky nejsou tak přesné jako u LTC, kde se dají body odrazu odhadnout na desetinu USD. Momentálně bych ale viděl nákup NEO už při 11 USD, v případě propadu trhu k 10 USD postupné dokupování, kde leží support line. Konzervativní prodej bych nastavil na 14 USD, což je zisk kolem 30 %. Tam se nachází první rezistence svíček z předešlého cyklu. Pro ty, kteří ale nejsou úplně konzervativní a “nestačí” jim potencionální zisk 30 %, možná budou se mnou souhlasit, že každý cyklus na NEO dosahoval v roce 2019 vyšší top hodnoty. S vědomím tohoto faktu by se dalo usuzovat, že i v tomto případě NEO dosáhne vyšší hodnotu než v předchozím cyklu. V tom případě, pokud budou mít býci dostatečnou sílu, můžeme očekávat hodnoty nad 16 USD (viz graf T2 target).

Naše doporučení

Po delším čase se NEO konečně trochu pohnulo a tyto rozptyly jsou stejně jako objemy větší. Potenciál na tomto trejdu by mohl činit 30-50% zisku, při správném načasování nákupu.

NEO bych nakupoval na hodnotách blízkých support line. 11 USD je hodnota která je již pro nákupy výborná, ale je potřeba počítat také s možností propadu a dotyku support line na 10 USD. strategií by mohlo být postupné dokupování pod 11 USD, tj. pomocí stategie Dollar cost averaging (DCA).

Při následném růstu je dobrou strategií držet se targetu pro konzervativního investora při hodnotách kolem 14 USD a 16-18 USD pro agresivního investora, kde je potom potenciál zisku až 50%. Rozhodně doporučuji si udělat i vlastní výzkum toho, jak mohou vypadat následující týdny z pohledu TA. Toto je jen můj pohled a moje strategie kterými se rozhodně nemusíte ztotožňovat a řídit. Doporučený investovaný kapitál max. do 30 % a stop loss na 9 USD, kde se nachází nejbližší support.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Tým CryptoSvet.cz důrazně doporučuje silné zvážení risků.

Sdílet

Autor

O kryptomeny som sa začal aktívne zaujímať pred 4 rokmi. Po 2 rokoch free informácií pre ľudí som si založil vlastnú spoločnosť. Denne vytvárame TA a pravidelne prinášame aj fundamentálne analýzy a zaujímavosti z crypto sveta. Spoločnosť sa teší popularite už druhý rok. Nechceme ostať iba na internete a preto plánujeme otvárať sieť obchodov s tovarom a službami za cryptomeny.

Komentáře

Zanechat komentář