Technická Analýza XLM/USD – 12.3.2019

Dnešní den nejspíš skončí zeleně pro spoustu kryptoměn. Podle webu coinstats.app největší nárůst zatím zažívá DASH a to skoro 8% za posledních 24 hodin. Obchoduje se na 86.5$. Další v pořadí jsou NEM a BNB se skoro 5% růstem.

Brave browser, vydělat bat, basic attention token

Tržní kapitalizace

Pravdou ale je, že se ceny většíny kryptoměn řídí tím, co dělá cena BTC. Není to ale vždy pravda a je důležité sledovat kryptoměny i za pomocí fundamentální analýzy. Velmi zajímavé například bylo sledovat cenu Enjin Coinu v době, kdy se potvrdilo partnerství mezi Enjinem a Samsungem k jejich nové Keystore peněžence pro Samsung Galaxy S10.

Enjin price surge

Co se týče veřejného eToro účtu – i když oba příkazy z predchozí analýzy dopadly úspěšně, na eToru se kvůli velkému spreadu ani nevykonaly. Bude složité dělat tyto malé scalpy, ale nic není nemožné. Trading je hlavně o vyčkávání na správnou příležitost, proto pokud by se nějaký dobrý příkaz provedl, mohl by se držet týdny i měsíce. EToro účet je možné sledovat zde: eToro

Analýza XLM/USD

V grafu Stellaru bylo před pár dny možné provést velmí dobrý buy, když se provedl kumo twist na bullish sentiment a současně chikou-span vyskočil a zůstal nad kumem. I když je složité trefit počáteční impulz, na obrázku můžeme vidět, že cena se vždy od kijun-senu odrážela zpátky nahoru. Takto nějak vypadá graf páru, který trenduje a nedrží se v žádné price range.

Dnes jsem se díval na nové příležitosti na tomto grafu a velmi dobrý buy-order se naskytl pod kijun-senem nad linií velmi dlouhého klouzavého průměru. Tam se cena ale nakonec bohužel nedostala. Pokud XLM/USD opravdu trenduje, je dobré si počkat, až se price action dostane k nějakému supportu, od kterého by se cena mohla odrazit ještě výše.

Analýza XLM/USD

Na denním grafu XLM/USD se včera ceně nepodařilo kumo prorazit. Pokud cena zůstane nad kumem, bude možné podle situace začít nastavovat buy-ordery. Můžeme také vidět, že se na grafu tvoří něco, co už tady dlouho nebylo – kumo twist na bullish sentiment.

Analýza XLMPředpovědi jsou založené na mých vlastních zkušenostech z oblasti obchodování a nemělo by na ně být nahlíženo jako na obchodní doporučení.

Více informací o ichimoku indikátoru si můžete přečíst zde: Úvod do Tradingu s Ichimoku Kinko Hyo indikátorem

Sdílet

Autor

Komentáře

Zanechat komentář