Wednesday, March 22, 2023

Nejlepší tokeny ERC-20 k nákupu v roce 2023

Abychom si mohli blíže představit ty z nejlepších tokenů ERC-20 vhodných k investování, tak si nejdříve musíme říci, co to vlastně tokeny ERC-20 jsou? Jednoduše by se dalo říci, že tokeny ERC-20 jsou pod-tokeny na blockchainu Ethereum. Jde o kryptoměnu, která má svůj vlastní zdrojový kód, avšak nemá svůj vlastní blockchain, a proto využívá blockchain kryptoměny Ethereum.

Investoři mají na výběr hned z několika stovek, možná i tisíců, tokenů ERC-20, které mohou sledovat. Avšak není v možnostech investorů sledovat všechny, jelikož by to zabralo neskutečně moc času a sil. Které tokeny ERC-20 by tak investor neměl přehlídnout? Na to se podíváme v tomto průvodci Top 16 nejlepších tokenů ERC-20 k investování a zároveň si i řekneme vše, co investoři potřebují vědět o těchto tokenech.

Nejlepší tokeny ERC-20 k investování – Top 16

Prošli jsme pro vás celou řadu těch nejlepších coinů na bázi Etherea, díky čemuž vám nyní můžeme představit ucelený přehled Top 16 nejlepších tokenů ERC-20, které lze koupit:

 1. FightOut – Nejlepší move-to-earn platforma s tokeny ERC-20
 2. C+Charge – “Zelený” projekt řešící otázku nabíjení elektromobilů
 3. RobotEra – Nejlepší sandbox metaverse ERC-20 kryptoměna
 4. Calvaria – Nová fantasy bojová karetní hra na bázi blockchainu s tokeny ERC-20
 5. Dash 2 Trade – Jeden z nejlepších ERC-20 tokenů
 6. IMPT –  ERC-20 token nabízející tokenizované emisní povolenky
 7. Tamadoge – Metaverzní P2E hra s domácími mazlíčky s kryptoměnou ERC-20
 8. Lucky Block – Populární token ERC-20 nabízející zajímavé šance na výhry
 9. Chainlink – Blockchain Oracle poskytující infrastrukturu pro Ethereum
 10. Tether – Přední Stablecoin, který je vázaný na americký dolar
 11. ApeCoin – ERC-20 token pro ekosystém Bored Ape Yacht Club
 12. Decentraland – Jeden z nejlepších tokenů ERC-20 pro metaverse
 13. Uniswap – Největší DEX na Ethereu
 14. Ethereum – Kryptoměna, která to všechno odstartovala
 15. Maker – Přední DeFi Coin pro decentralizované půjčování
 16. Yearn Finance – Nejlepší kryptoměna ERC-20 pro yield farming

Navštívit nejlepší token ERC-20 v předprodeji

Rádi byste se dozvěděli něco více o těch nejlepších tokenech ERC-20, do kterých můžete v roce 2023 investovat? Pokud ano, tak v článku níže jsme připravili podrobné recenze hned 16 nejlepších ERC-20 tokenů vhodných k investování.

1. FightOut – Nejlepší move-to-earn platforma s tokeny ERC-20

Prvním a zároveň podle nás i jedním z nejlepších a nejvhodnějších ERC-20 tokenů k investování je token FGHT, jenž je nativním tokenem projektu FightOut. Projekt FightOut chce následujících měsících spustit novou move-to-earn fitness aplikaci, která bude gamifikovat fitness životní styl. Své uživatele bude FightOut odměňovat za každé jejich dokončené cvičení či výzvu, sbírání odznaků a rozšiřování komunity. Tento velkolepý projekt má tak v plánu z finančních prostředků získaných v rámci předprodeje, vytvořit propojit fitness aplikaci s Web3 aspekty s řetězcem fyzických tělocvičen FightOut s využitím systému move-to-earn.

Projekt chce odměnit každého uživatele za jeho úsilí, pokrok a snahu o zdravý životní styl. Aby se mohl uživatel stát součástí projektu, tak musí mít svého avatara v podobě NFT, který jej bude následně reprezentovat ve světě metaverse. Tento avatar se bude vyvíjet a měnit přesně podle toho, jak se bude vyvíjet a měnit jeho uživatel v reálném světě. Nutno dodat, že s avatary nebude možné obchodovat a to hlavně z toho důvodu, aby byla maximálně podpořena motivace jednotlivých uživatelů v cestě za jejich vysněnou postavou.

Součástí projektu je i další plán v podobě vytvoření vlastního metaverse FightOut, do kterého budou moci uživatelé vstupovat a zároveň tak i otestovat svou fyzickou zdatnost s ostatními členy komunity FightOut.

avatar FightOutNativním tokenem projektu je token FGHT, který je možné stále koupit v předprodeji. A právě za pomoci tokenu FGHT budou provedeny všechny nákupy v metaversu. Kromě tokenu FGHT bude v platformě používán i token REPS, který je měnou v aplikaci. Tokenem REPS budou uživatelé odměňováni za jejich dokončená cvičení a výzvy. Token REPS také bude možné použít k nákupu vybraných položek v aplikaci FightOut, jako je například vylepšení pro avatara FightOut v podobě nejrůznější kosmetiky.

FightOutCelková pevná nabídka tokenu FGHT je 10 miliard tokenů, které budou rozděleny do tří poolů. Do předprodeje je dáno 60 %, 10 % bude použito k likviditě na CEX a DEX a zbylých 30 % bude alokováno na bonusy pro investory a růst platformy FightOut.

Navštívit FightOut

2. C+Charge – “Zelený” projekt řešící otázku nabíjení elektromobilů

Nadměrné využívání přírodních zdrojů, to je téma posledních měsíců. Bohužel to jde ruku v ruce s rozvojem industrializace a komerční globalizace, jejichž tempo neúnavně roste. Jedním z nejvíce využívaných zdrojů jsou fosilní paliva, která sice výrazně přispěla k tomuto rozvoji, ale zároveň také vedla k rostoucímu nárůstu emisí uhlíku, jenž jsou pro životní prostředí škodlivé. Jedním z možných řešení, které je v současné době velmi trendy je elektromobilita, která jak řidiče, tak i výrobce automobilů dělá méně závislými na produkci paliv z fosilních zdrojů. Bohužel její rychlejší rozvoj a hlavně celosvětové přijetí brzdí řada problémů souvisejících především s budováním a provozováním dobíjecí sítě pro tyto elektromobily.

CCharge

Ovšem nyní  je tu zcela nový a revoluční zelený projekt C+Charge, který nabízí jedinečnou platformu s nativním tokenem CCHG pro řešení infrastrukturních problémů, které přijetí elektromobility dosti zdržují. Řidiči elektrických vozů (EV) je budou moci díky C+Charge nově dobíjet udržitelněji a současně s tím i získají za své kladné chování k životnímu prostředí odměnu v podobě tokenizovaných uhlíkových kreditů, což je vstupenka do lukrativního byznysového odvětví.

Ccharge

Avšak hlavním cílem projektu C+Charge je vybudovat silný platební peer-to-peer systém pro síť dobíjecích elektrostanic. Prostřednictvím aplikace C+Charge bude uživatelům přidělena individuální elektronická peněženka, kterou budou následně využívat k placení za dobití svých EV. Platformu C+Charge pohání token CCHG, který bude rovněž sloužit jako platidlo za dobití EV.

Aplikace toho však v sobě skrývá mnohem více. Její předností je hlavně praktičnost, díky které bude řidiče EV v reálném čase informovat jak o době čekání na jednotlivých dobíjejících stanicích, tak i například o jejich technickém stavu nebo cenách.

Předprodej C+Charge byl před několika týdny zahájen. Cena tokenu CCHG se odvíjí podle právě probíhající fáze, přičemž s každou další fází bude cena tokenu automaticky zvyšována. Investoři, kteří token CCHG koupí v ranných fázích předprodeje, tak mohou generovat po jeho skončení vyšší zisk. Cena v první fázi předprodeje je 0,013 USD a v poslední fázi poté 0,0235 USD.

Navštívit C+charge

3. RobotEra – Nejlepší sandbox metaverse ERC-20 kryptoměna

Herní platforma a metaverse RobotEra to je zbrusu nový projekt, ve kterém se budou moci hráči zcela ponořit do světa NFT robotů, pozemků, těžby, výstavby nebo průzkumů temných zákoutí v herním světě a hledání vzácných předmětů nebo odměn. Nativní ERC-20 token TARO mohou investoři aktuálně koupit v předprodeji za výhodnější cenu.

RobotEra a TAROHráči budou transportování na zničenou planetu Taro, jenž je rozdělená na sedm kontinentů, přičemž pozemky na nich mají nejrůznější vlastnosti a zdroje. Za pomoci svého NFT robota, který bude zároveň jedinečným charakterem každého hráče, budou hráči moci tyto zdroje těžit, nalézat odměny a stavět na svých NFT pozemcích různé stavby. Hra je založena převážně na hráčské fantazii, takže záleží pouze na hráči, jaký svět si vybuduje.

RobotEra kontinenty

Jelikož je RobotEra založená na konceptu play-to-earn, tak si zde mohou hráči i dobře přivydělat a to hned několika způsoby. Mohou například pěstovat vzácné rostliny, staking, těžit nebo vyměňovat a prodávat svá NFT.

Navštívit Robotera

4. Calvaria – Nová fantasy bojová karetní hra na bázi blockchainu s tokeny ERC-20

Nová inovativní fantasy bojová karetní hra nabízející velmi zajímavou možnost v podobě investice pro investory a zapálené hráče, to je Calvaria, která má celkem dva ERC-20 tokeny – RIA a eRIA. Oba tyto tokeny jsou hlavními platebními jednotkami v ekosystému platformy Calvaria.

V Calvaria budou mít hráči za úkol sbírat a následně bojovat pomocí karet založených na NFT. Tyto karty budou moci hráči v průběhu hry dále vylepšovat a upgradovat, díky čemuž si tak mohou zajistit vyšší šanci na výhru v dalších soubojích. Jednotlivé karty nebo i celé balíčky bude také možné si koupit buďto přímo v in-game obchodě a na sekundárním tržišti nebo je bude možné prodávat ostatním hráčům na těchto tržištích.

Calvaria projektCílem vývojářů Calvaria bylo s pomocí této hry urychlit masové přijetí kryptoměn. Proto se i rozhodli k vytvoření dvou verzí hry, a to free-to-play a play-to-earn. Obě tyto verze mají několik předností. Verzi free-to-play si mohou hráči vyzkoušet ještě předtím, než se rozhodnou pro plnou placenou verzi a také v ní najdou tzv. viditelný tracker, který jim ukazuje, kolik by si vydělali, kdyby hráli plnou verzi. Naproti tomu verze play-to-earn má pro každého nového hráče přichystán dárek v podobě NFT. Hra dále nabízí staking, lootboxy a NFT dropy.

Předprodej Calvaria už byl ukončen, a proto si nyní mohou investoři token RIA pořídit na vybraných CEX a DEX.

Navštívit Calvaria

5. Dash 2 Trade – Jeden z nejlepších ERC-20 tokenů

Dalším z ERC-20 tokenů je token D2T, který je nativní kryptoměnou platformy Dash 2 Trade. Díky platformě Dash 2 Trade tak mohou nejen obchodníci provádět analýzu kryptoměn a sociální obchodování. Token D2T je postavený na blockchainu Ethereum a má velmi nízkou pevnou nabídku tokenů činící 1 miliardu tokenů. Z této pevné nabídky poté 70 % tokenů bylo dáno do předprodeje. Předprodej však již byl ukončen a v současné době si investoři a obchodníci mohou token D2T koupit na vybraných CEX a DEX.

Dash 2 Trade funkce a metriky

Token D2T je možné použít k přístupu k exkluzivním obchodním nástrojům a funkcím na ovládacím panelu platformy. Rovněž tento ERC-20 token lze použít k nákupu balíčků dvou úrovní na platformě Dash 2 Trade. Mezi největší výhody platformy patří přístup k pravidelným upozorněním na listingy na kryptoměnových burzách, backtestingu, funkcím automatického obchodování, analýzám v reálném čase a mnoho dalších.

Navštívit Dash 2 Trade

6. IMPT –  ERC-20 token nabízející tokenizované emisní povolenky

IMPT, který je vytvoření v síti Ethereum, je projekt založený na blockchainu a tokenu ERC-20. Cílem projektu IMPT je především poskytnout program Carbon Offset ke snížení emisí uhlíku. Společnosti a investoři, kterým tato problematika není lhostejná, se mohou zúčastnit tohoto projektu prostřednictvím přístupu k IMPT tokenům.

Tokeny IMPT je možné zakoupit přímo na oficiálních webových stránkách IMPT.io za fiat měnu nebo je lze i sbírat. Projekt IMPT nabízí také nákupní platformu, kde se jednotlivý kupující mohou spojit s několika tisíci značkami a maloobchodníky, kteří smýšlejí ekologicky a jsou ochotni vyčlenit určité procento ze své prodejní marže. Tato prodejní marže je pak během nákupu přijata do IMPT peněženky kupujícího jako IMPT tokeny.

IMPT 1Poté co bude mít kupující nashromážděno dostatečné množství tokenů lze IMPT převést na nákup uhlíkových kreditů neboli tokenizovaných aktiv NFT, která představují uhlíkové emise v atmosféře. Záleží pak už jen na rozhodnutí samotného držitele tokenu, jestli s tímto NFT bude obchodovat nebo spálí jako uhlíkový kredit, díky čemuž odstraní uhlíkové emise z atmosféry.

imptProjekt IMPT dále nabízí i sociální platformu, kde může každý jednotlivec nebo i společnost sledovat své vlastní uhlíkové skóre. Za každé rozhodnutí šetrné k životnímu prostředí, budou jednotlivci či společnosti přiděleny body. Jako odměnu za spalování uhlíkových kreditů pak bude IMPT rozdávat speciální NFT, které bude možné i obchodovat na trhu.

Předprodej tokenu IMPT zaznamenal obrovský úspěch poté, co se mu podařilo vybrat více než 20 milionů dolarů. Více se o celém projektu IMPT dozvíte například připojením ke kanálu IMPT Telegram Channel.

Navštívit IMPT

7. Tamadoge – Metaverzní P2E hra s domácími mazlíčky s kryptoměnou ERC-20

Tamadoge (TAMA) je nativní kryptoměna nové play-to-earn hry Tamadoge, ve které se hráči starají o svého digitálního domácího mazlíčka. Tento mazlíček je avatar podobný psovi. Každý NFT mazlíček má své jedinečné silné stránky a zároveň i svou statistiku. Avšak jak je uživatelé postupem času vychovávají, krmí a cvičí až do jejich dospělosti, tak tím také mohou výrazně ovlivnit, jaký nakonec jejich mazlíček bude.

tamadoge

Poté co tito mazlíčci dosáhnou dospělosti, mohou s nimi začít hráči bojovat proti sobě. Za každé vítězství se hráč posune v žebříčku Tamadoge výše a získá také odměnu v podobě tokenu TAMA. Tokeny TAMA mohou dále hráči využít k nákupu nových NFT mazlíčků nebo k vylepšení ve hře. Token TAMA je navržen tak, aby byl deflační, takže 5 % z každé transakce TAMA za nové NFT nebo upgrady je spáleno. Jinými slovy, čím více hráčů bude razit své NFT mazlíčky, tím rychleji se bude zásoba tokenů TAMA zmenšovat.

Navštívit tamadoge

8. Lucky Block – Populární token ERC-20 nabízející zajímavé šance na výhry

Lucky Block je nová online soutěžní platforma, která je postavená na blockchainu. Platforma nabízí svým uživatelům hned několik soutěží, včetně denního giveaway, ve kterém se hraje o získání prize poolu v hodnotě desítek tisíc dolarů.

Lucky Block 2

Aby se však uživatelé mohli těchto soutěží zúčastnit, tak musí mít NFT, které v tomto případě slouží jako vstupenka. Ovšem některá NFT, jako je například kolekce NFT Platinum Rollers Club od Lucky Block, mají omezený počet edic, což má ve výsledku omezit počet účastníků na jednotlivých akcích. Uživatelé budou potřebovat pro nákup Lucky Block NFT nativní token ERC-20 platformy, LBLOCK. Držitelé tokenu LBLOCK si také mohou přivydělat, jelikož část výherního fondu každého dne je vyhrazena právě jako odměna pro ně.

Navštívit lucky block

9. Chainlink – Blockchain Oracle poskytující infrastrukturu pro Ethereum

Jednu z klíčových rolí hraje v blockchainu Ethereum i Chainlink. Chainlink je to, co je známé jako blockchainový orákl, který umožňuje připojovat data mimo svět kryptoměn ke smart kontraktům. Uveďme si jednoduchý příklad. Pokud smart kontrakt například závisí na hodnotě amerického dolaru či na skóre sportovní hry, tak Chainlink může poskytnout tato data smart kontraktu. Nativním tokenem je token LINK, jehož pevná nabídka je omezena na 1 miliardu tokenů.

10. Tether – Přední Stablecoin, který je vázaný na americký dolar

Podle tržní kapitalizace je právě Tether největší stablecoin na světě. Tether je navázán na americký dolar a plně kryt rezervami, díky čemuž je tak mnohem odolnější vůči volatilitě trhu něž algoritmické stablecoiny. Co se týče hodnoty Tetheru, tak ta se obecně pohybuje skoro přesně na hranici 1 dolaru za token.

Pro mnoho investorů tento token není nijak zvlášť zajímavý a to hlavně z toho důvodu, že 1 USDT bude mít vždy hodnotu 1 USD. Dá se tak říci, že v mnoha ohledech se stal USDT digitálním ekvivalentem hotovosti ekosystému ERC-20. Jelikož se jedná o digitální hotovost, tak mohou investoři USDT používat jako hotovost. Mohou swapovat na USDT vždy, když nebudou ochotni podstoupit nákladný proces přeměny svých kryptoměn na reálné americké dolary.

11. ApeCoin – ERC-20 token pro ekosystém Bored Ape Yacht Club

ApeCoin je token vytvořený Yuga Labs, což je společnost stojící za kolekcemi NFT Bored Ape Yacht Club a Mutant Ape Yacht Club. Token ApeCoin opravňuje držitele k tomu, aby se vyjádřili k budoucímu směřování této komunity.

Pevná nabídka tokenů je 1 miliarda, takže prudký nárůst poptávky po ApeCoinu, na kterém může mít svůj podíl i vydání metaverza Otherside, by mohl cenu tokenu vymrštit opravdu vysoko.

12. Decentraland – Jeden z nejlepších tokenů ERC-20 pro metaverse

Jednou z nejpopulárnějších metaverse platforem současnosti je Decentraland. Tato platforma podporuje vše od play-to-earn, jako je ICE poker, přes virtuální koncerty až po digitální reklamu pro značky, které podporují blockchain.

Nativním tokenem je token MANA, který se používá především k platbám za nákupy virtuálních pozemků, digitálního zboží a služeb. Token MANA je rovněž jako řada dalších tokenů také deflační. Vždy, když jsou v Decentralandu vydraženy NFT pozemky, tak je MANA spálena. V současné době stále více lidí “utíká” do virtuálního světa, jehož součástí je i nákup zboží a služeb. A právě na základě těchto dvou poznatků se dá očekávat, že poptávka po tokenu MANA by se měla začít dost zvyšovat.

Podle mnohých analytiků je právě token MANA jedním z nejlepších ERC-20 tokenů, do kterých se vyplatí dnes investovat.

13. Uniswap – Největší DEX na Ethereu

Uniswap, to je decentralizovaná kryptoměnová burza a zároveň také největší taková burza běžící na blockchainu Ethereum. Díky tomu mohou investoři Uniswap používat k obchodování s jakýmkoli tokenem ERC-20 a rovněž i s ostatními tokeny, které jsou kompatibilní s tímto standardem.

Nativním tokenem krypto burzy Uniswap je token UNI. Token UNI je především token správy, který dává uživatelům možnost vyjádřit se k tomu, jak a kam se projekt Uniswap vyvíjí. Držitelé tohoto tokenu mohou také získat odměny na základě poplatků účtovaných Uniswapem. Čím více tedy uživatelů používá Uniswap, tím cennější je token UNI. Uniswap rovněž nepožaduje po svých investorech, aby se vzdali svého soukromého klíče ke svým prostředkům při provádění směny, což je dosti zásadní pro finanční bezpečnost.

14. Ethereum – Kryptoměna, která to všechno odstartovala

O Ethereu se říká, že jde o kryptoměnu, která nejspíše umožnila všem ostatním tokenům ERC-20 na tomto seznamu začít vzkvétat. Jedná se o nativní kryptoměnu blockchainu Ethereum, na kterém jsou postaveny všechny tokenu ERC-20.

Díky své obrovské tržní kapitalizaci činící 28,8 miliard dolarů, není ETH tak volatilní jako některé jiné kryptoměny uvedené v tomto našem přehledu. ETH je tak jedním z velkých vůdců na trhu kryptoměn, který ovšem nemá tak divoké pohyby jako jiné menší kryptoměny ERC-20.

ETH je pro investory rovněž výhodná i z důvodu přechodu na proof-of-stake, který umožní staking pro Ethereum. To omezí nabídku a potenciálně by mohlo zas zvýšit hodnotu ETH.

15. Maker – Přední DeFi Coin pro decentralizované půjčování

Maker (MKR) je řídící a nativní token MakerDAO, který je o půjčování bez potřeby tradičních prostředníků (DeFi), jako jsou banky. MakerDAO používá smart kontrakty postavené na blockchainu Ethereum k usnadnění půjček a zároveň i řídí všechny detaily mechaniky půjčky jako podmínky splácení, úrokové sazby nebo marže.

Velkým plusem je také to, že půjčky lze distribuovat v DAI, stablecoinu, který je také postaven na standardu ERC-20. Půjčováním půjček v DAI jsou půjčky MarkerDAO také izolovány od volatility na krypto trhu. Čím více lidí používá MakerDAO pro decentralizované půjčování, tím větší je pak potřeba nového DAI a nižší nabídka MKR.

16. Yearn Finance – Nejlepší kryptoměna ERC-20 pro yield farming

Yearn Finance je platforma DeFi yield farming, která je navržena tak, aby pomáhala investorům vydělat co možná nejvíce peněz z jejich kryptoměnového portfolia. Díky Yearn Finance mohou držitelé tokenů ERC-20 uzamknout své kryptoměny do blockchainu projektu a to výměnou za odměny nebo půjčení svých kryptoměn za potenciálně vysoké úrokové sazby.

Nativní kryptoměna ERC-20 platformy je token YFI, což je především token správy, který dává držitelům možnost hlasovat o budoucích projektech platformy. Čím více investorů využívá tuto platformu, tím více Yearn Finance získá na poplatcích a tím více si mohou držitelé tokenů YFI vydělat.

Co je to token ERC-20?

ERC-20 je technický soubor standardů, který se používá pro vytváření tokenů na blockchainu Ethereum. Token ERC-20 je tedy jakýkoliv token vytvořený pomocí těchto standardů. Tento standard tak umožňuje investorům vyměnit různé tokeny pomocí blockchainu Ethereum, například vyměnit Tamadoge za Lucky Block a ten následně za IMPT. A to jen díky tomu, že všechny tyto tokeny používají standard ERC-20. Zavedení standardu ERC-20 se datuje do roku 2015.

Proč investovat do tokenů ERC-20?

Jedním z hlavních důvodů, proč investovat do nejlepších tokenů představených v tomto přehledu, je to, že jsou tyto tokeny zaměnitelné s jakýmkoliv jiným ERC-20 tokenem, díky čemuž je tak až neuvěřitelně snadné přesouvat se na jiné pozice a využívat nové investiční příležitosti na blockchainu Ethereum.

Co se týče zvýšení nebo snížení rizika, tak i zde platí je to velmi jednoduché. V případě, že je investor otevřen riziku, tak si může vyměnit stablecoin jako Tether za token ERC-20, který mu aktuálně nabízí šanci investovat do nového krypto nebo metaverse projektu. Pokud ale bude chtít investor například snížit svou expozici vůči novým kryptoměnovým projektům, může si ji jednoduše vyměnit zpět na Tether nebo Ethereum.

Další důležitá informace je ta, že díky své popularitě jsou tokeny ERC-20 kompatibilní i se standardy používanými na jiných hlavních blockchainech. Například standard BEP-20, který se používá na Binance Smart Chain je kompatibilní se standardem ERC-20 na blockchainu Ethereum.

Jak koupit tokeny ERC-20?

Jestliže se investor rozhodl pro investování do jednoho z výše uvedených nejlepších tokenů ECR-20, tak zde má jednoduchý návod, jak na to. Jako příklad si vezeme token FGHT projektu FightOut, který je stále možné koupit za výhodnější cenu v předprodeji.

Krok 1 – Vytvoření kryptoměnové peněženky

K nákupu tokenu FGHT budou potřebovat investoři ze všeho nejdříve kryptoměnovou peněženku, která podporuje tokeny ERC-20. My doporučujeme využít MetaMask, což je bezplatná kryptoměnová peněženka, která se integruje s prohlížečem uživatele.

https://metamask.io/

Krok 2 – Koupě USDT nebo ETH

Na oficiálních webových stránkách FightOut je možné tokeny FGHT vyměnit za tokeny ERC-20, jako je Ethereum nebo USDT. Stačí si jeden z těchto uvedených tokenů koupit na kryptoměnové burze podle vlastního výběru a převést si následně tokeny do své kryptoměnové peněženky MetaMask.

Krok 3 – Připojte se k předprodeji FightOut

Na oficiální webové stránce FightOut kliknete na ikonu ‘Připojit’. Následně na to si vyberete staženou kryptoměnovou peněženku a pro potvrzení k připojení k peněžence poté postupujte podle pokynů na obrazovce.

Jak koupit fightout

Krok 4 – Kupte si FGHT

Nyní si mohou investoři vybrat za co tokeny FGHT nakoupí, jestli za USDT nebo ETH. Investor si zvolí preferované aktivum a zadá počet tokenů FGHT, které chce koupit a potvrdí transakci kliknutím na ‘Convert ETH’/USDT’. Své tokeny obdrží investoři po ukončení předprodeje.

Navštívit fightout

Závěr

Největší výhodou tokenů ERC-20 je, že je lze snadno vyměnit za jakýkoli jiný token standardu ERC-20. Díky tomu jsou tak pro investory velmi zajímavé. Jedním z nejlepších tokenů ERC-20, který jsme si v tomto přehledu představili, je token FGHT patřící k projektu FightOut.

Projekt FightOut odměňuje své uživatele za jejich každodenní fyzickou aktivitu pomocí tokenu REPS. A právě to je jeden z důvodů, proč jsme tento token vybrali. Skrývá se v něm totiž obrovský potenciál, jelikož v současné době je otázka zdravého životního stylu a fyzické aktivity aktuálnější, než kdykoli předtím.

Navštívit fightout

Často kladené otázky

Jaké jsou nejlepší tokeny ERC-20?

Jsou tokeny ERC-20 cenné?

Jaké coiny jsou tokeny ERC-20?

Vyplatí se investovat do tokenů ERC-20?

Doporučujeme

BinanceRecenze

Získejte přes nás 15% zpět!

ByBitRecenze

Zdarma bonus až 3650 USD po registraci a vkladu

PhemexRecenze

Zdarma bonus až do výše 2500 USD po registraci a vkladu

CoinbaseRecenze

10$ zdarma při vkladu 100$

SimpleCoinRecenze

Populární česká směnárna

Vítejte zpět!

Přihlaste se níže na svůj účet

Získat heslo

Zadejte přihlašovací jméno nebo email.